FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  Jaki najbardziej wam się podobał końcowy odcinek serii ?

Jaki najbardziej wam sie podobał końsowy odcinek Seri ?
26 odc. Slayers TV
0%
 0%  [ 0 ]
26 odc. Slayers Next
39%
 39%  [ 17 ]
26 odc. Slayers Try
58%
 58%  [ 25 ]
Żaden z tych odcinków mi sie niepodobał
2%
 2%  [ 1 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 43

Wersja do druku
Lukisuzuki

Dołączył: 28 Gru 2003
Skąd: Z samego... piekła
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2003, 23:23   

U mnie nekścik. Panika Gorryego(gdy linie grozi niebezpieczeństwo) jest czaderska. Saga z Copy rezo była nieza fajna dlatego ostatni odc cienki, no a try, byl o komercyjne, no i wkurza mnie brak rozwiązania nektóych wątków...W szczególności Zela

_________________
Zżeram waszą złośc!!!! Pycha!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mazoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Lut 2003
Skąd: znienacka ;)
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2003, 23:52   

Cóż... Wszyscy chcą zarobić na Wielkich Kontynuacjach Wielkich Serii (vide Matrix Re... Reanimacja?... czy jakoś tak ^^") Ale akurat TRY nie poddaje się zbytnio zasadzie sequeli. Komercyjny to był Premium ;P

_________________
You should never challenge mazoku for battle. There's nothing more reckless than trying to beat one ^-^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5003069
lili11 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Sty 2004
Status: offline
PostWysłany: 03-01-2004, 12:10   

Tak - może autorzy po prostu chcieli żeby to wszystko się kręciło - wiecie - ficki, fanarty itepe... Stwożyli taoi samonapędzający sie interesik ^ ^ Mądrzy, nie ma co... A tak w ogóle to najbardziej mi sie Next podobało - dlatego że G&L, dlatego że Marti wyszła za mąż i w ogóle... Bardzo fajnie ^ ^ Lubię jeszcze TRY ale to koniec całej serii więc nie jest mój ulubiony...
A tak w ogóle to witam wszystkich ^ ^

_________________
Chcę tylko spokoju... nic więcej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 03-01-2004, 13:26   

Nie no co do tego zakączenia żeby sie samo kręciło wg mnei jest idealne...można dać nową serię z Liną albo bardziej związaną z Val Avegrasem po tym albo w trakcie wychowywania go przez Filię...

A tak wogule to HEJHEJ!>:P witam i życzę powodzenia z postami i żebyś nie zniknęła po kilku postach jak większośc to miejsce odwiedzających...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Olo Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Wrz 2003
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2004, 21:35   

Eh... przez ostatnie dni mam strasznego doła z powodu Slayersów i ocen :p (ale to małoważne) ja bym chciał zobaczyć prawdziwy koniec Slayersów a nie to co zrobili :-( ja bym chciał zobaczyć Line z Gaurrim. Taka końcówka w ktorej wszystko się wyjaśnia np. zel powrucił do swojej pierwotnej postaci lina i gaurri wzieli ślub mieli dziecko itp. ja wiem ze mozemy się tego wszystkiego domyślać ale ja chce to zobaczyć !!! ;-(
ANIEME lub ociaż MANGE poświconą dalszym losom Slayersów.

(Eh wiem ze to głupie ale ja tak bardzo bym tego chciał :-( )


Przez kilka ostatnich miesiecy probowałem zachecić wydawnictwa do wydania ociaż 1 powieści Slayersów ale niestety to i tak było skazane na niepowodzenie :-( ale chciałem sprobować. Trzeba by było wysłąć im ankiete czy coś ile osób by chciało tego wydania to moze wtedy by się skusili a tak to nic ociaż, że tak bardzo ich zachecałęm :-( .

_________________
:-) Slayers THE BEST !!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
li^^ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Gru 2003
Skąd: eeee....
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2004, 12:11   

taka końcówka gdzie wszystko sie wyjaśnia...? ja wiem? nie lubię jak coś sie kończy definitywnie...;) to takie... jakieś dziwne, no ale z drugiej strony...


khe, a mi najbardziej chyba właśnie try'ek przypadł do gustu^^

_________________
"It is not in the
stars to hold
our destiny
but in ourselves."
~~~~~~~~
www.darkmist.friko.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7961820
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-01-2004, 10:58   

Definitywne zakonczenie? Coz trudno cos takiego zrobic. Po pierwsze w jaki sposob powiazac intryge ze soba, tak, by to sie kupy trzymala? Dlaczgo Lina mialaby nagle zaczac chodzic z pomiatanym Gaurym? I skad Zelgadis nagle poznalby sposob odzyskania dawnej postaci? Przeciez nie metoda ,,zablakany Dispel Magic podczas walki?"

Po drugie takie cos sie zwykle niesprawdza. Mamy tego przyklad w licznych ksiazkach fantasy.

Po trzecie: jak ktos zauwazyl to furtka do kontynuacji. Oraz furtka dla wyobrazni fanow.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Olo Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 14 Wrz 2003
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2004, 20:59   

Dlamnie liczą się 2 pierwsze serie Try to była tylko wyobrazony dodatek.

Nio seria Next ich bardzo zblizyła do siebie (L&G) i wydarzenia mogły by się tak potoczyć gdyby w Nexcie troche to zaróżowili bardziej :-) .

Mi się takie końcówki bardzo podobają. A wogule co by się stało gdyby jeszcze troche pokazali przeciez np. gdyby pokazali ślub L&G to by i tak fani wyobrażali by sobie co było dalej (wyobrażnia niema granic) gdyby tak było to by pewnie ludzie pisali Fanfinki o rozwodzie :p a teraz wiekszosci pisze o ich spiknięciu.

Jak myślicie czy kiedykolwiek wydadzą ociaż jedną powieść Slayersów ?


Jestem Romantykiem W Świecie Barbarzyńców. :p (bez obrazy)

_________________
:-) Slayers THE BEST !!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2004, 14:32   ^^

Może wydadzą...
TRY było super, ale.... wolę NEXTa!!!! Romanticue!!!! I w ogóle jakoś najlepiej mi się oglądało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group