FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Cenzura strikes back?
Wersja do druku
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-04-2006, 11:29   

mozesz, ale wtedy warto jest wiedziec czemu sie zgadzasz, a nie rzucac haslami i argumentowac "bo wszyscy tak mowia" - i pod haslami mam na mysli wlasnie to "KRRT" - bo jezeli to jest faktycznie twoje zdanie a nie powtarzanie za kims, to spokojnie mozesz napisac na ten temat conajmniej 3 zdania nie bedace rozwinieciem tematu "zrobil zle bo zrobil zle"
Przejdź na dół
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 07-04-2006, 11:31   

A propos tego właśnie - czy ktoś bardziej obeznany mógłby mi wytłumoczyć o co to chodzi z tą Kruk i czemu Trybunał ją wywalił ze stołka?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 07-04-2006, 16:51   

KRRITwa to organ konstytucyjny, bo tak chciał Kwach który ten ******* napisał. Kwa kwa zapomnieli że ustawa nie może zmieniać zafiksowanego w kwachstytucji sposobu oboru głowy tegoż organu, a obecna ustawa właśnie to zrobiła. Toteż Kruk stołek straciła; uchylono przepis na mocy którego Kwa kwa go jej dał.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2006, 18:28   

ale kwa chce napisaać swoją konstytucję, o wiele bardziej konserwatywną i nieliberalną niż ta kwaśniewskiego. konstytucja kwaśniewskiego nie jest zła, a ta którą wprowadzi kwa będzie do niczego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Abigail Płeć:Kobieta
Naleśnikara


Dołączyła: 29 Mar 2006
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2006, 19:10   

A skąd te wieści, że wprowadzi? Chciał wprowadzić, ale to było chyba jeszcze w czasach gdy koalicja Pis-PO wydawała się czymś niemal pewnym.

_________________
Here's the last toast of the evening, here's to those who still believe
All the losers will be winners, all the givers shall receive
Here's to trouble-free tomorrows, may your sorrows all be small
Here's to the losers, bless them all!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9658926
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 08-04-2006, 12:02   

Nezumi napisał/a:
a ta którą wprowadzi kwa będzie do niczego

studiujesz prawo? miałeś może chociaż jeden wykład, choćby z wstępu do teorii państwa i prawa? bo jeśli nie, to nie wiem na czym opierasz swoje poglądy, zwłaszcza że kwa żadnego projektu nie pokazał...

Kwachstytucja ma masę wad, zaczynając od systemu wyborczego preferującego partie ponad głowami niezależnych polityków, i to na wszystkich poziomach, nie tylko w sejmie.

A oceniać projekt kwa, to można będzie - kiedy ten projekt się pojawi. Ocenianie czegokolwiek a priori jak ty to robisz, to dowód że jesteś w gruncie rzeczy taki sam, jak twierdzisz że jest kwa...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-04-2006, 12:43   

Na dzień obecny to prędzej Kaczor zostanie mister Universum niż przeforsuje jakąkolwiek konstytucję. W sumie jak się zastanawiam nad tym co oni robią, to zresztą wątpię by chcieli wprowadzić tego gniota którym się chwalili w czasie wyborów, a który z prawoznawstwem ma tyle wspólnego co pomysły za poprzedniego ustroju (ja akurat prawo studiuję;P).

Konstytucja aleksandryjska ma wad owszem sporo. Na przykład nie ma w niej ani słowa o prokuratorach. W sumie jeśli Kaczory oddadzą wodze profesjonalistom, a nie sami będą pchać płetwy w paragrafy, to może nie byłby to taki głupi pomysł.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2006, 18:08   

wa-totem, przecież był projekt, może nieoficjalny ale był. a to, że nie studiuję prawa, to nie znaczy, że musi mi się podobać. nawet jeśli jestem specjalistą, mogę się nie zgadzać
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 09-04-2006, 00:07   

Ysengrinn napisał/a:
W sumie jak się zastanawiam nad tym co oni robią, to zresztą wątpię by chcieli wprowadzić tego gniota którym się chwalili w czasie wyborów, a który z prawoznawstwem ma tyle wspólnego co pomysły za poprzedniego ustroju (ja akurat prawo studiuję;P).

O właśnie! :> O to mi chodzi... deklaracje, wyborcze ględzenie, to jedno. Jak na stole będzie konkretny, oficjalny projekt zmian, to pogadamy.
Nezumi napisał/a:
to, że nie studiuję prawa, to nie znaczy, że musi mi się podobać.
Oczywiście, racja. Tyle, że jak widać - żadnego oficjalnego projektu nowej konstytucji nie ma, więc nie ma czego oceniać. No chyba że kwachstytucję, a tu wady możnaby wyliczać długo. Co oczywiście nie stoi w sprzeczności z faktem, że kwa są jak najbardziej zdolni do napisania gorszej... ale jeszcze tego nie zrobili, bo wyborcze brednie to wyborcze brednie a procedura zmian w konstytucji to już co innego.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group