FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  Coś o was
Wersja do druku
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2006, 00:58   

Ale przecież nikt chyba tego jeszcze nie zamyka moja droga - moim zdaniem temat po prostu nie ma sensu tymbardziej że takie rzeczy można załatwić w "pokoju" "Urzytkownicy". Jak dla mnie to rubryczki są właśnie po to, że jak ktoś będzie zainteresowany to sobie na mnie kliknie i zobaczy:
Azag zainteresowania:
film, książki - no super nie bardzo nie typowe
historia starożytna - o i tu już można podyskutować - to w sumie jest dobry kurka temat zaraz sobie coś walne
no albo ktoś zobaczy że ja jestem z Chruszczobrodu, a ja ktoś jest w temacie to od razu rozmowa się zacznie - i o to w tych rubryczkach chodzi.

Myślę I.B. przesadzasz z tym szpiegostwem i ukrywaniem danych - internet znowu taki straszny nie jest - oczywiście Twoja sprawa - ja też nie szastam moimi danymi na prawo i lewo, ale przecież mail, GG, wiek, zainteresowania i skąd jestem to nic wielkiego, ale ten Twój post o Wojtku - super - pierwsza klasa

Jak ktoś chciałby się trochę rozerwać w podobynm stylu, a ma minimalne pojęcie o komputerach to polecam:
http://www.totalwar.org.pl/board/viewtopic.php?t=8595
http://www.totalwar.org.pl/board/viewtopic.php?t=8597

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 14-04-2006, 01:17   

Wiesz, ja z netem zaczęłam mieć styczność jako o, takie małe dziecko w piątej czy szóstej klasie podstawówki, a było to prawie dziesięć lat temu X_x wtedy wszystkich małolatów straszyli złym internetem, na godzinach wychowawczych były o tym pogadanki nawet. Przynajmniej u mnie w szkole. No i jakoś mi tak zostało, uraz psychiczny...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2006, 01:20   

Wiesz na złe to ci ta ostrożność napewno nie wyjdzie.

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-04-2006, 08:38   

A mnie tam dzwoni, wątpię czy zboczeńsce będą akurat na Tanuki celu szukac, a nawet jeśli to podam dokładne, zniechecające dane i tyle mnie.

Ewelina
'88 rocznik urodzenia. Lubi utrzymywać w toważystwie że ma lat piętnaście, czternaście dwanaście. A tak jakoś mio zostało po dłuuugim okresie kiedyto nie wiedziałam ile mam lat bo byłam za slaba z matny.
Na forum IT. Kropka, Kropa, Kropeczka.
Ogulnie IT., Itiś, Niunia, Ewcia [ale baaardzo źle na to reaguję]
Z wcześniejszych ktore moga komuś coś mówić Gruba, Huba - Buba [to calkiem lubiłam ale krótko mnie tak nazywali czmuś...]
He, he... Jak tak popatzreć to różnie na mnie ludzie mówią...

Lubię książki. Czytać, przeglądać, oceiać, wypożyczać, kupować, teraz mam w zamyśle kradzież bo chce ksiażke a nie ma jej nigdzie poza jednym znanym mi miejscem.
Ksiązki sa fantasy ale bardzo konkretne, nie czytam jak leci tylko to co mi się podoba. Podobnie z horrorami, thrillerami, kryminałami [stare najcześciej odpadają więc żadnej Agaty w moim toważystwie] Ksiązkami medycznymi i temu podobnymi.

Gry to RPGi. nic wymaającego. Baldur, Newerwinter [ale się kużyłam kiedy próbowałam w to bez "ulepszenia" grać] Diablo II i perwdopodobnie jeden jak tylko je znajdę. Z mowionymi RPGami tonabawiłam się wstrętu do Vampira po fikach z tego tematu. Grzybić takie po****** fabuły! Lubię też gry prymitywne typu Evil islands, Majesty czy Simsy.

Co do anime to lubię wszystko poza Yuri, yaoi i seriami w których ładne obrazki maskują fakt że nie chodzi o nic konkretnego. Oraz nienawidze haremówek typu Green Green bo... Cóż, cycki mnie nie krecą.
Lubie mojego psa któy ma na imię Mały i wszystkie koty.
Odczowam głęboki wstręt do kosmicznych paringów z jakiejkolwiek serii [a to dlatego że siedzę w temacie fików i ZA czesto widuję jakies cuda nie widy.

To tyle co trzeba wiedzieć. REszta wychodzi w prainu.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 14-04-2006, 10:17   

Azag, tylko ten odjazd Irian wcale nie jest niedorzeczny, wręcz przeciwnie ^^" Keii opowiadał przedwczoraj bodajże, jak to kiedyś na informie z kolegą z nudów zaczepili jakąś 9-latkę... Po kwadransie mieli jej adres, nazwisko, hasło do gg... Wszyściutko sama podała. W dzisiejszych czasach bardzo często do netu trafiają dzieci nieświadome tego, czego nie powinny robić...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2006, 10:23   

Azag napisał/a:
Ale przecież nikt chyba tego jeszcze nie zamyka moja droga - moim zdaniem temat po prostu nie ma sensu tymbardziej że takie rzeczy można załatwić w "pokoju" "Urzytkownicy".

Jeszcze nie.....a sam temat, owszem nie ma sensu xD Ale jak już pisałam nie wszyscy wypełniają rubruczki i co wtedy ? :P
Zgadzam się z tym, że ostrożności nigdy za wiele, ale wątpię żeby jakiś facet zaraz chciał mnie szukać po tym jak napiszę w jakim mieście mieszkam ^^"
Ja internet mam dopiero od....chyba roku, więc nie byłam taka całkiem mała i nieświadoma tego co się czai na mnie po drugiej stronie xp
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Amra Płeć:Kobieta
This is not the end...

Dołączyła: 08 Mar 2006
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2006, 09:25   

Cytat:
Zgadzam się z tym, że ostrożności nigdy za wiele, ale wątpię żeby jakiś facet zaraz chciał mnie szukać po tym jak napiszę w jakim mieście mieszkam ^^"


Tym bardziej, że możesz zmyślic nazwę miasta. Nie musisz mieszkac AKURAT w tamtym mieście. ;)
Ja nigdy bym nie podała bliższych danych osobowych typu numer telefonu czy adres... Ja nawet gg nie podaję a przy próbach porozumienia się ze mną mailem są niekiedy problemy ze względu na działanie serwera mailowego...
Zainteresowania podaję, owszem, ale potrafię zmienic swoje zainteresowania w niektórych momentach niczym rękawiczki (choc przy M&A zostanę).
Cytat:
Keii opowiadał przedwczoraj bodajże, jak to kiedyś na informie z kolegą z nudów zaczepili jakąś 9-latkę... Po kwadransie mieli jej adres, nazwisko, hasło do gg... Wszyściutko sama podała. W dzisiejszych czasach bardzo często do netu trafiają dzieci nieświadome tego, czego nie powinny robić...

Moja kuzynka byłaby zdolna tak zrobic. Ma dopiero 9 lat, a podałaby swój adres, numer telefonu i całą resztę... ==' Rodzice również powinni na to zwrócic uwagę.

_________________
Save me from the nothing i've become...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2006, 09:37   

Przede wszystkim rodzice powinni na to zwrócić uwagę :/. Dziecko+komputer = dziecko+zapałki = dziecko+żyletki = ........ zależy jeszcze jakie dziecko, ale przezorność nie zaszkodzi.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amra Płeć:Kobieta
This is not the end...

Dołączyła: 08 Mar 2006
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2006, 10:18   

Cytat:
Przede wszystkim rodzice powinni na to zwrócić uwagę :/. Dziecko+komputer = dziecko+zapałki = dziecko+żyletki = ........ zależy jeszcze jakie dziecko, ale przezorność nie zaszkodzi.


Masz rację, BoReK. Rodzice powinni bardziej przypilnowac swoje dzieci w internecie, jeśli potem nie chcą dostawac podejrzanych telefonów czy też miec wizyt przedziwnych ludzi w domu... Myślę, że im się to nie będzie uśmiechac...

Ja nie miałam internetu, kiedy miałam 9-10 lat, a rodzice zawsze mnie uczyli, żeby nie podawac nieznajomym adresu, numeru telefonu itp. Tak mi zostało do dzisiaj. Ewentualnie podaję swoje imię, zainteresowania ale nic poza tym...

_________________
Save me from the nothing i've become...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-04-2006, 10:53   

Tak... ja tylko powiem, że internet mam, z półroczną przerwą, od 3 lat. A sama w domu zostawałam od pierwszej klasy podstawówki: kończyłam lekcje o 13-14, a rodzice wracali o 17. Do tej pory został mi zwyczaj zamykania za sobą drzwi wejściowych na klucz, co na ogół nie jest potrzebne...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2006, 11:54   

Generalnie to rodzice powinni pilnować swoich dzieci i się nimi interesować - ja uważam, że wielu ludzi w tym kraju i pewnie na świecie wogóle nie nadaje się na rodziców :) - a przynajmniej nie w takim momencie życia i stopniu rozwoju psycho-duchowego w jakim często do zostania rodzicem dochodzi.

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2006, 11:58   

Ja jak będę miała swoje dziecko to napewno nie pozwolę mu od najmłodszych lat siedzieć przy kompie i zwiedzać strony internetowe.
Rodzice, którzy pracują od rana do nocy nie mają zazwyczaj czasu kontrolować tego co robi w necie ich dziecko, a później dziwić sie, że są takie ,a nie inne sytuacje dotyczące pedofilii w sieci. Dlatego uważam, że dzieci do minimum 10 roku życia powinny mieć ograniczony dostęp nie tyle co do komputera, a internetu. Jeśli będą mu potrzebne jakieś materiały do szkoły to owszem trzeba pozwolić na korzystanie z netu, wtedy można zaoferować pomoc w szukaniu, żeby dziecko wiedziało, że może polegać na swoich rodzicach. Oczywiście o wiele bardziej wartościowa jest pomoc w życiu emocjonalnym niż materialnym.
No dobra....trochę zeszliśmy z tematu...moderację przepraszam za off top -_-

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 15-04-2006, 12:24   

Ja bym powiedziała, że jest wręcz odwrotnie - ludzie zostają rodzicami coraz później i przez to tworzy się przepaść między pokoleniami. Dlatego też dzieci, mając rodziców, co to ledwo worda włączyć potrafią i oddają kompa do serwisu, bo program wykonał nieprawidłową operację albo nie wiedzą, jak należy zachować się w internecie, albo nawet, jeśli coś od rodziców usłyszą, to uznają, że przecież oni i tak nie mają pojęcia. Rodzice, mówiąc o czymś, o czym niewiele wiedzą, nie są przekonujący...

Bezstresowe wychowanie też robi swoje. Myślę, że dziecko czasem trzeba przestraszyć (chociaż oczywiście w granicach rozsądku ^^"), troszeczkę mu nakłamać, wtedy bardziej uważa. Bo nieraz to lepiej działa, niż abstrakcyjne przekazywanie prawd. I dzieciaki wychodzą w świat z takim właśnie pojęciem na temat tego, czym jest niebezpieczeństwo... Tylko dlatego, że kochający rodzice pożałowali kategorycznego stwierdzenia "nie idź tam, bo cię pan z wielkim workiem na dzieci porwie". Mnie nie żałowano, i chociażby dlatego, jak mnie kiedyś dziwny facet zaczepiał, wsiadłam na rowerek i pognałam prosto do domu, a nie wdawałam się w rozmowy z kimś, kto twierdził, że jest mym wujkiem ><

O, i ja też zawsze zamykam drzwi, chociaż nie zostawałam sama zbyt często - albo świetlica, albo mieszkanie z babcią. I straszliwie denerwuje mnie, jeśli ktoś tego nie robi. I nie mam pojęcia, skąd mi się to wzięło ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 16-04-2006, 13:01   

Dzieciom potrzeba: autorytetu, poczucia tego, że są kochane i dyscypliny - to tak na szybko walnąłem bez myślenia.

Apropo starzenia się wieku rodziców: ostatnio usłyszałem historię o 30 letniej babci - hehe - i ponoć jest takich więcej.

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 16-04-2006, 13:23   

Azag napisał/a:
Apropo starzenia się wieku rodziców: ostatnio usłyszałem historię o 30 letniej babci - hehe - i ponoć jest takich więcej.


Najmłodsza babcia (którą notabene wpisano do księgi Guinessa) miała lat 26. Urodziła córkę w wieku lat 13, a później jej córka w tym samym wieku urodziła własne dziecko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group