FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 157, 158, 159  Następny
  Humor
Wersja do druku
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-09-2012, 23:45   

Śmiechałem hardo co chwila. Kocham szowinistyczny humor.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 23-09-2012, 00:46   

Pani od "spierdalaj" dobrze wczuła się w klimat Pyty. Ale generalnie ich działalność jest pożyteczna - zadawanie wszelakim aktywistom debilnych pytań daje czasem pole do ciekawych obserwacji. Okazuje się, że to, jak się zachowa w takiej sytuacji, sporo mówi o człowieku.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 23-09-2012, 12:56   

Cytat:
Kocham szowinistyczny humor.
To właśnie nie jest żaden szowinizm tylko ośmieszanie głupoty, braku dystansu do życia i swoich poglądów co można przypisać właśnie wszelkim ludziom za bardzo zapatrzonym w jakąś ideologię.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 23-09-2012, 13:24   

Jak dla mnie nie ma się czym ekscytować, to jest właśnie humor na poziomie duetu Wojewódzki & Figurski.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-09-2012, 14:15   

vries napisał/a:
Jak dla mnie nie ma się czym ekscytować, to jest właśnie humor na poziomie duetu Wojewódzki & Figurski.

Nie do końca, ci przynajmniej, w odróżnieniu od trefnisiów z głównych mediów, kpią z lewo i prawoskrętnych.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 23-09-2012, 19:04   

Vries napisał/a:
Jak dla mnie nie ma się czym ekscytować, to jest właśnie humor na poziomie duetu Wojewódzki & Figurski.


Jest zasadnicza różnica - W&F robili wielkie szoł wokół siebie, reakcja ludzi była nieistotna, liczył się sposób w jaki prowadzący demonstrowali jedwabistość i obrzucali niższe formy życia gównem.

Pyta zaś, można powiedzieć, wchodzi z butami na cudzą imprezę i zagląda pod sukienkę. Pozwala tym samym zrewidować, jak celebryci i aktywiści* zachowają się w takiej sytuacji i czy twarz którą pokazują w mediach jest prawdziwa. Jakby nie patrzeć pożyteczne zadanie w każdej demokracji.

I tak - gdyby "robili siarę" tylko jednej stronie politycznego spektrum to ich działalność byłaby zwykłym obsmarowywaniem i niewarta funta kłaków. Choć i tak byłoby to lepsze niż publiczne [autocenzura] nadmuchiwanie sobie balonika [/autocenzura] by W&F.

* ew. np. romskie żebraczki.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 23-09-2012, 20:01   

Ysengrinn napisał/a:
I tak - gdyby "robili siarę" tylko jednej stronie politycznego spektrum to ich działalność byłaby zwykłym obsmarowywaniem i niewarta funta kłaków. Choć i tak byłoby to lepsze niż publiczne [autocenzura] nadmuchiwanie sobie balonika [/autocenzura] by W&F.

Urawa napisał/a:
Nie do końca, ci przynajmniej, w odróżnieniu od trefnisiów z głównych mediów, kpią z lewo i prawoskrętnych.

Zupełnie mnie tu nie przekonujecie. Nie widzę potrzeby bezstronności u satyryków i innych komediantów. Tu muszę się zgodzić z Figurskim. Latami im chamstwo uchodziło płazem, gdy obrzucali błotem PiS. Czy gdyby obrzucali błotem PiS i PO ich humor stanąłby na wyższym poziomie? Jak dla mnie nie bardzo. Kloaka to kloaka.

Cytat:
Pyta zaś, można powiedzieć, wchodzi z butami na cudzą imprezę i zagląda pod sukienkę. Pozwala tym samym zrewidować, jak celebryci i aktywiści* zachowają się w takiej sytuacji i czy twarz którą pokazują w mediach jest prawdziwa. Jakby nie patrzeć pożyteczne zadanie w każdej demokracji.

W ich formacie odbywało się to poprzez rozmowę telefoniczną. Działało to identycznie. Co prawda nie wiem, czy tak było w Esce Rock, ale tak wyglądało to w Antyradiu. Oczywiście to była tylko część audycji i miała bardzo różny poziom, ale nie widzę większej różnicy w samych założeniach. W chamski sposób robi się ludzi idiotów. Tam udawali zwykłych ludzi, tutaj manipulują udając dziennikarzy (presja utrzymania wizerunku).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-09-2012, 22:52   

vries napisał/a:
tutaj manipulują udając dziennikarzy (presja utrzymania wizerunku).

No i o to chodzi. Obnażają to, co pytani na serio myślą. Na tym polega cała pyta.pl - pokazują to, co jest pod opakowaniem. A raczej nie oni, a sami pytani to demonstrują. Przecież to nie pyta.pl robi z nich idiotów, tylko oni sami z siebie. Tak było już przy marszu konopi, demonstracjach neonazi etc.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 23-09-2012, 23:03   

Oni dziennikarzami. Powiedziałbym, że co najmniej na poziomie GW.

Cytat:
W ich formacie odbywało się to poprzez rozmowę telefoniczną. Działało to identycznie.


No właśnie nie działało, bo z rozmów wynikało tylko jakimi to "jajcarzami" są Wojegurski, natomiast nie zauważyłem, by coś tym obnażali. To było raczej takie "zadzwonimy do mamy Ewy i powiemy jej, że wygrała na loterii" jakie mogli wymyślić uczniowie podstawówki.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-09-2012, 23:06   

Slova napisał/a:
Obnażają to, co pytani na serio myślą.

Taaaa, jasne. Bo pytania pokroju "czy woli pani wyścigi kobiet czy koni" faktycznie ukazują, co pytani naprawdę myślą.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-09-2012, 23:19   

Mai_chan napisał/a:
Taaaa, jasne. Bo pytania pokroju "czy woli pani wyścigi kobiet czy koni" faktycznie ukazują, co pytani naprawdę myślą.

A spróbuj skłamać czy sprzedać uprzednio przygotowaną formułkę w reakcji na takie pytanie. Nie idzie założyć maski w spotkaniu z absurdem.

I tak to właśnie działa.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-09-2012, 23:54   

Widzisz, problem polega na tym, że na tak sformułowane pytanie, jedyna odpowiedź jaka mi się nasuwa to "stary, czego się naćpałeś?"
Sprowadzać do absurdu też trzeba umieć.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Muchozol Płeć:Kobieta
---


Dołączyła: 06 Lip 2012
Skąd: Szczochowice Jabolskie
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2012, 00:18   

W sumie... zgadzam się z Mai_chan.

Ysengrinn napisał/a:
Oni dziennikarzami. Powiedziałbym, że co najmniej na poziomie GW.

Cytat:
W ich formacie odbywało się to poprzez rozmowę telefoniczną. Działało to identycznie.


No właśnie nie działało, bo z rozmów wynikało tylko jakimi to "jajcarzami" są Wojegurski, natomiast nie zauważyłem, by coś tym obnażali. To było raczej takie "zadzwonimy do mamy Ewy i powiemy jej, że wygrała na loterii" jakie mogli wymyślić uczniowie podstawówki.


Acha, a "dziennikarze" na tym filmiku niby są "jajcarzami"?
No bo kurna faktycznie, "czy koń może założyć firmę?". Boki zrywać, takie jaja.

W sumie nawet lubię szowinistyczny humor, pod warunkiem, że jest ŚMIESZNY, bo kawały brzydkich studentów polibudy mam już przewałkowane, więc średnio mnie bawi klepanie po raz milionowy "są ludzie i kobiety", "do kuchni", "czym się różni kobieta od konia" i inne przezabawne grypsy prosto z wydziałów flanelowych koszul.

Ogółem teksty tego typa są mało bystre, strasznie sztampowe i jak na moje za wiele nie "obnażają", no chyba, że własny poziom intelektualny tych panów. Niektóre babki faktycznie się zakłopotały, próbując zachować jakąś kulturę, natomiast owe spierdalaj było jedyną sensowną ripostą. Niektóre się z kolei wygłupiły, ale moim zdaniem nikt nie osiągnął intelektualnego dna tego pierwszego pana od wywiadów, bo te suchary są przewałkowane do granic możliwości.
"Spotkanie z absurdem", ciekawe ;p.

_________________
"Miłość jest jak gówno. Czasem wychodzi samo, ale czasami trzeba mu nadać fajne, śliskie pchnięcie." Eric Cartman
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-09-2012, 07:06   

Mai_chan napisał/a:
Widzisz, problem polega na tym, że na tak sformułowane pytanie, jedyna odpowiedź jaka mi się nasuwa to "stary, czego się naćpałeś?"

I ona jest prawidłowa.


Muchozol napisał/a:
natomiast owe spierdalaj było jedyną sensowną ripostą.

No właśnie. I nikt za to nie gani, bo to było słuszne.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2012, 09:32   

Slova napisał/a:
I ona jest prawidłowa.

Cytat:
No właśnie. I nikt za to nie gani, bo to było słuszne.

Czyli to w zasadzie zmuszanie ludzi do chamstwa, lub robienia z siebie idioty.

Ysengrinn napisał/a:
No właśnie nie działało, bo z rozmów wynikało tylko jakimi to "jajcarzami" są Wojegurski, natomiast nie zauważyłem, by coś tym obnażali. To było raczej takie "zadzwonimy do mamy Ewy i powiemy jej, że wygrała na loterii" jakie mogli wymyślić uczniowie podstawówki.

Zdarzały się lepsze i gorsze występy w tym stylu. Jakby pyta musiała robić tego typu akcje codziennie, to pewnie też tylko z 5% miałoby jakiekolwiek znaczenie. Tu formuła pyta.pl ma przewagę. A to, że Wojgurskie robią to bardziej pod siebie, mnie nie bardzo obchodzi.

I szczerze, jak czytam wasze komentarze, to tak jakbym czytał W&F tłumaczących się z formuły programu po incydencie z Ukrainkami. Jota w jotę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 134 z 159 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 133, 134, 135 ... 157, 158, 159  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group