FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Dziwoty i inne niecodzienne zjawiska w naszym życiu
Wersja do druku
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 13-03-2007, 19:57   Dziwoty i inne niecodzienne zjawiska w naszym życiu

W tym temacie przedstawia się wszystkie dziwne przypadki jakie przytrafiły sie w naszym szarym życiu w formie historyjki.

Dzisiaj miałem ochotę w trakcie seansu Ghost Hunt 22 zjeść małą miskę zupy mlecznej z płatkami kukurydzianymi, po zrobieniu posiłku zaczęłęm odpalać kompę. Gdy leciała opening tegoż anime. Wzięłęm malutką łyżkę do buzi, a tu patrzę dość duży pająk siedzi na niej i gapi sie na mnie z swoimi ciemnymi oczyma jakby specjalnie chciał wpaść do gardła i zrobić tam legowisko. W tym momencie ze strachu odrzuciłem ją i pogoniłem jego w kąt gdzieś tam( pająk zawsze sie przyda w chacie). Od tej pory bede uwazniej patrzył co jem. Tylko zastanawia mnie skąd on sie wziął, jak miskę miałem przed okiem i i nie widziałem żeby przez ten czas ruszało sie coś czarnego, ani wskoczyło przez te sekundy jak gapiłem sie na monitor.

Ps. zupa była smaczna.
Ps 2. pająk do mnie wrócił i gapi sie na mnie chyba sie we mnie zakochał, znowu odrzucę jego zaloty.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 31-03-2007, 19:25   

Dzisiaj jak szedłem po hipermarkecie nagle niepostrzeżenie wyskoczyło lustro, którego nie zobaczyłem i się przestraszyłem na chwilę siebie jak na mnie spojrzał przez lustroXD
Powrót do góry
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2007, 09:55   

niedawno, wchodzę do stołówki w pracy, a tam kumpel je schabowego łyżeczką -.-


jeszcze do siebie nie doszedłem

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
denisBrown
Gość
PostWysłany: 08-10-2023, 01:50   

My, jako firma, zawsze ceniliśmy sobie precyzję i wydajność w naszej pracy, a kiedy przyszedł moment na wprowadzenie waga paletowa, zwróciliśmy się do Vagar. Ten sklep internetowy zaoferował nam nie tylko dużą różnorodność modeli, ale także niezawodność każdego z nich. Wagi paletowe prezentowane na Vagar.pl okazały się niezwykle udanym zakupem. Ich kształt litery U sprawia, że są idealnym wyborem do ważenia towarów na paletach. Zaoszczędziło nam to sporo czasu i uprościło proces pracy w magazynie. Dlatego mogę śmiało polecić tę stronę wszystkim zainteresowanym wagą paletową.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group