FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69
  Kto mi powie... - Edycja 2
Wersja do druku
fugazi
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-10-2017, 20:26   

Skąd nagle to pytanie o scholastykę? ;)
Przejdź na dół
jurek443 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Mar 2017
Status: offline
PostWysłany: 23-10-2017, 10:32   

Jestem ciekawy :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
igma
Gość
PostWysłany: 01-10-2021, 13:18   

Czy ktoś zna sie na psiakach ? Seter irlandzki, cocker spaniel i cavalier king charles spaniel. Szukam jak najwięcej informacji o tych rasach, jakie są plusy i minusy każdej z nich, dla kogo się nadają, czy są posłuszne i przyjacielskie, etc etc, wszystko co o nich wiecie. Albo pokazujcie swoich pupuli jeżeli macie te rasy
Powrót do góry
tamer
Gość
PostWysłany: 02-10-2021, 22:16   

Seter piekny ale to pies myśliwski. Potrzebuje bardzo duzo ruchu min. 2h biegania + krótsze spacery. Najlepiej od małego szkolenie na posłuszeństwo i ta rasa dosc długo dojrzewa. Masz 3letniego psa z mentalnością szczeniaka. Ale ogolnie sa super kompanami o ile prowadzisz aktywny tryb zycia.
Cocker tu nie mam wielkiej wiedzy, ale kiedys chciałam kupic i rozmawiałam z hodowcami. Przekonanie ze sa agresywne jest totalnie błędne. Owszem sa takie osobniki ale to często z pseudohodowli nie dobierane odpowiednio osobniki. Podobno tez wiąże sie to jakos z genem odpowiadającym za kolor i agresje czasem wykazują osobniki o rudej sierści. W hodowlach FCI po przebadanych rodzicach z łagodnym charakterem na pewno dostaniesz super psiaka. Sa to psy aktywne, które potrzebują uwagi i zabawy. Tez sa aktywne i dłuższy spacer jest konieczny. Co do cavisi to nie pies to span umysłu. Sa totalnie cudowne. Dopasują sie do konkretnego trybu zycia właściciela i to jest pies miłość. Bedzie za Toba chodził jak cień, jego całe zycie to człowiek. Ale ! Sa chorowite, kupując sprawdź badania rodziców na SM i choroby serca, bierz psa tylko z hodowli FCI(ZKWP). Sa mega towarzyskie, jak bedzie siedział długie godziny sam w domu to bedzie smutny, to nie jest indywidualista, on potrzebuje w zyciu mega duzo kontaktu z człowiekiem. Tez nie jest totalnym kanapowca, bo jest bardzo ruchliwy, kocha dluugie spacery i aportowanie. Ma w koncu w przodkach psa myśliwskiego. Jedynie trzeba brać pod uwagę zdrowie i niestety 90% rasy umiera na choroby serca. Owszem po przebadanych rodzicach moze żyć długi, ale ogolnie sa delikatne. Za to charakter marzenie. Każda z tych ras co wymieniłaś jest super kompanem, ale bardzo rożna w układaniu i prowadzeniu. Podzwon do hodowli popytaj hodowców. Zastanów sie jaki masz tryb zycia i dobierz do tego rasę. Powodzenia!

Możęsz zerknąć sobie jeszcze na stronę: https://zwierzaki.pl/king-charles-spaniel Znajduje sie tutaj dobry opis tych ras psiaków.
Powrót do góry
Irka
Gość
PostWysłany: 06-07-2022, 12:07   

Hej dziewczyny Mam takie pytanie - jakie kapcie polecacie do chodzenia po domu? Chodzi mi o lepsze firmy, z dobrze wyprofilowaną podeszwą
Powrót do góry
Hire
Gość
PostWysłany: 06-07-2022, 12:23   

Ogólnie moje pierwsze crocsy przeleżały w szafie 3 lata nim zobaczyły moje stopy. Dostałam w prezencie. Spojrzałam i myślę kupa... przy porządkach coś mnie tknęło i założyłam. A stopy prawie zaśpiewały "Allleluja, alleluja!" Nie pocą się, nie obcierają. Mega wygodne.

Polecam polować na crocs w sklepach online:
https://www.butomaniak.pl/pol_m_Marki_-C-_Crocs-384.html

Ceny bywaja o wiele korzystniejsze - bo jednak nie jest to takie tanie obuwie.
Powrót do góry
Ronkta
Gość
PostWysłany: 24-10-2022, 09:10   

Mam problem ze skórą na dłoniach. Piecze boli i jest zaczerwieniona. Co to może być?
Powrót do góry
re
Gość
PostWysłany: 24-10-2022, 09:23   

To może być wszystko, wygląda podobnie jak AZS. Polecam serię La Roche Passay Lipicar Syndet AP+ do mycia rąk/ciała i Cicaplast Baume B5. Poza tym verdelab.pl ma w swojej ofercie dermokosmetyki na azs które naprawdę dzialają i mają dobre składy. Spróbuj używać tylko tego do pielęgnacji dłoni. Po każdym myciu rąk smarowanie kremem. Do tego maść recepturowa oparta na cholesterolu z niewielką ilością antybiotyku. Wszelkie inne kosmetyki, detergenty mogą podrażniać, a rękawice gumowe mogą uczulać. Może to być sierść albo nietolerancja pokarmowa (pomidory, cytrusy, a nawet marchew czy jajko).
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 69 z 69 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group