FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98  Następny
  Bo nie pasowało ani do Życia, ani do Zupy
Wersja do druku
Gość
Gość
PostWysłany: 13-02-2016, 13:43   

Bo po obejrzeniu Gwiezdnych Wojen (epizody 4-6) czuje niedosyt...
Przejdź na dół
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-02-2016, 12:59   

Mam prochy, zwolnienie i tydzień wolnego a gardło coraz mniej boli.
Szkoda tylko że od strepsilków popękał mi trochę język.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 22-02-2016, 19:59   

Jedz je na zmianę z Islą, Strepsilsy mordują co trzeba a Isla dba o osłonę. U Mnie Działa (TM).

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 29-02-2016, 18:14   

Sprzątanie strasznie zaburza porządek dnia. Przez przypadek znalazłem płytę Mass Effecta i tyle było niedzieli...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 15-03-2016, 22:22   

Ponieważ czerwiec coraz bliżej, posprzątałam sobie skrzynkę mailową. A potem napisałam stronę takiego bezsensu, że aż poczułam się ze sobą źle. Ale przynajmniej Trillian nie będzie już mówił, że mam dwieście nieprzeczytanych wiadomości.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-03-2016, 08:41   

ja mam 1976 nieprzeczytanego i nieposortowanego spamu, więc wiesz.... 1/3 skrzynki


edit****************************************
nowe zagadnienie
Po wizycie u doktora kocha nie kocha, górna ósemka już mi nie kaleczy policzka i z całą pewnością nie zacznie boleć.
.............................
Głównie z powodu , że jej już niema. Co niestety oznacza parę dni kiepskiego jedzenia. (I pewnie kilku proszków z zimna herbatą)

Swoją drogą pan doktor miał dosyć ciekawe podejście do pracy. Do gabinetu, znieczulić i sio na korytarz. Potem ciach komuś zęba i do kasy. I następny raz z kolejnym pacjentem do znieczulenia i poprzednim znieczulonym na fotel. Ile oni tych zębów dla wróżki zębuszki nawyrywali? ile to kasy pod poduszką będzie (bo nie dawali ich na pamiątkę)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-03-2016, 23:53   

Bo wyszukiwarka w Windowsie ssie i byłam święcie przekonana że folder z opowiadaniami z mojego uniwersum zaginął w tajemniczych okolicznościach, albowiem nigdzie nie mogłam go znaleźć, a durna wyszukiwarka nie zlokalizowała ani jednego pliku którego nazwy pamiętałam. Ani nazwy samego folderu. Ostatecznie udało mi się znaleźć gdzie folder został przypadkiem przeniesiony, ale na tym etapie kompletnie straciłam wiarę w ludzkość, a zwłaszcza wyroby Microsoftu.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-03-2016, 12:01   

Tren , problem z którym się spotkałaś nazywa się "indeksowanie plików". Wyszukiwarka w Windowsach rzeczywiście jest coraz gorsza, niemej da się ją czasem zmusić do współpracy.
Trzeba zmienić ustawienia wyszukiwania tak by nigdy nie wyszukiwał w folderach indeksowanych, lub zmusić system do indeksowania wszystkich plików (co ułatwia pracę także wirusom szyfrującym dane).
Indeksowanie generalnie kuleje w win vista i 7 w 8 nie wiem, co do 10 mam mieszane uczucia, nie testowałem go na tyle dogłębnie aby się temu bliżej przyjrzeć.
Wyszukiwanie w win vista i 7 ma tez dziwną przypadłość zapętlania się na skrótach do katalogów (czego xp i 98 nie robiły). Mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że wyszukiwarka plików w windzie 98 była lepsza, wolniejsza ale dokładniejsza. Obecnie podobnych mechanizmów używają programy antywirusowe.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 19-03-2016, 16:18   

Jest praca, jest źle.
Nie ma pracy, to też źle.
Wizja nowej pracy nie motywuje, znów zaczynać od początku.
Wrócić na stare śmieci też źle, w końcu decyzję podjęłam, żeby coś zmienić.
Dlaczego jak się było dzieckiem to tak się chciało być już dorosłym?!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 19-03-2016, 17:03   

Nanami, przybij piątkę, ja nadal nie wiem, czy decyzja o rzuceniu (nudnej, męczącej i generalnie wyjadającej wszystkie siły) korpopracy było dobra czy zła.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2016, 18:00   

Nah, ja też szykuję się na zmianę (w tym sensie, że marnuję urlop na rozmowy kwalifikacyjne). Trochę sram w gacie, bo nie wiem, czy jestem gotowy (czy pan sprawdzający moją niewiedzę się na mnie zdecyduje). Czy nie wyjdę na idiotę. Najgorsze byłoby w moim wieku zostać tam gdzie jetem, bo czym dłużej się siedzi na tym swoim stołku tym zmiana jest trudniejsza. No i papierki coraz bardziej frustrują.

Pamiętam moją ostatnią rozmowę w IBMie. "Co by pan chciał u nas robić?". WTF!? Skąd ja mam to widzieć... Nie chcieli mnie wtedy. Nie muszę przynajmniej dojeżdżać 40km do roboty.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 19-03-2016, 19:02   

Ja wróciłam na stare śmieci, bo nie ma już kobiety-pomyłki, która mi uprzykrzała pracę, bo szef zaproponował trochę lepsze warunki i jest trochę bardziej skłonny iść na ustępstwa. Z nastawieniem, że co mi tam, raczej długo tu nie wygrzeję miejsca, a odłożę trochę kasy. W międzyczasie zamierzam intensywnie myśleć nad własnym czymś. A jak będzie meh, to 2 tygodnie i już mnie nie ma. Oby tylko nie zeżarło mnie "a w tej innej na pewno byłoby lepiej, głupia byłam".

Vries, lepiej spróbować, niż nie spróbować, nawet jak się sparzy. Aczkolwiek mam podobne podejście i nie lubię brać na klatę odpowiedzialności, więc częściowo świadomie wybrałam pracę 'asystenta' niż całkowicie samodzielne stanowisko. Na pytanie "co chcesz robić" chyba najlepiej jest odpowiedzieć o możliwości rozwoju, rozwiązywaniu nowych wyzwań, podpatrywania od doświadczonych kolegów...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-03-2016, 01:02   

Z cyklu "a dlaczego akurat teraz":
Mam w pracy drukarke hp. Pół roku temu czarna głowica stanęła i nie dawała się wyczyścić. Nowych nikt już nie prowadzi a jak są w sklepach to przeterminowane lub bez faktury (która musi być) Ok ja wszystko rozumiem, szukałem pół roku , znalazłem nową głowicę, udało mi się ją zamówić i opłacić i od tygodnia do mnie szła. I doszła. A Drukarka powiedziała "po co mi nowa jak ja mam 100 % sprawną?" i zaczęła drukować bez jakiegokolwiek uprzedzenia w połowie strony czyszczącej jak zlewałem stary atrament z CISS-a. Łapy mam brudne jeszcze ale wychodzi na to, że nowe głowice wystarczy opłacić a drukarka sama się naprawi. Brawo hp.
Dodajmy, że sztuka to 130-150 zł a są tam 4 sztuki po jednej na kolor.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 25-03-2016, 09:02   

Tak sobie myślałem, żeby sobie pograć Dawn of War II, od kiedy mam kompa, na którym ta gra mi nie klatkuje przy efektach specjalnych. Może bym nawet sobie tą grę kupił, ale nie, bo drogo, więc TPB... i nagle TO. Dziękuję ci mój Uniżony Bundlu (w sumie w pudełku z DOW Soulstorma też nie miałem).
Z drugiej strony moje kochane zatoki przypomniały mi, że mamy Wilki Post (TM) i NO FUN ALLOWED. Czas poprzechodzić zatokową drogę krzyżową. Przespałem wczoraj cały dzień i jest trochę lepiej. Ale jak znam życie jak wyjdę z roboty będę czuł się kupa kupy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 25-05-2016, 01:18   

Po latach stwierdzam, że "Nowy dokument tekstowy (2).txt1" to nie była dobra nazwa pliku.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 94 z 98 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group