FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  Olimpiada 2012
Wersja do druku
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 31-07-2012, 19:22   

Wiewiór napisał/a:

Ech...w ogóle fascynuje mnie, że w dobie najlepszego możliwego sprzętu komputerowego, śledzącego, mierzącego itp. sędziowie nie korzystają z powtórek, co powinno być ich obowiązkiem!

W niektórych dyscyplinach decydują już wskazania elektroniczne, a nie sędziowie na pewno - po słynnej aferze w (chyba) wyścigach w pływaniu, gdzie czujnik twierdził, że zawodnik był szybszy o jakąś minimalną część sekundy, a sędziowie uważali, że przypłynął drugi...

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2012, 12:16   

śledzę w pracy różne wyniki i jak patrzę na to co się dzieje we florecie to mi się naprawdę smutno robi =_= medale medale...o jakich medalach mowa, skoro praktycznie z nikim nie jesteśmy w stanie nawiązać walki? Jedyna nadzieja w nieznanych sportowcach, którzy są dobrze przygotowani i zdeterminowani, czym zaskoczą przeciwników.

Żałość, żałość...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-08-2012, 12:30   

Mi robi się smutno kiedy patrzę na jakiekolwiek informacje o tej olimpiadzie. Głównie te w stylu popisów Chinek i Koreanek na badmintonie...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2012, 14:46   

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 02-08-2012, 15:50   

Jak dzisiaj ogladałam rozgrywki floretowe to to była klęska... Żabojady coby o nich nie mówić waliczli lepiej. Miały lepszą technikę walki, walczyły dynamicznie i płynnie. Nasze walczyły nerwowo, nie kończyły akcji, nie korzystały z momentów odsłonięcia. Przeciwnicy idealnie kończyli akcje i w obornie i w ataku, a nasza stronie nie potrafiła się obronić dystansem i często kończyła sama nadziewajac się na floret. Nie miałam wątpliwości co do werdyktów...

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2012, 18:13   

Ech, Polacy w marnowaniu szans medalowych dziś znowu dali czadu. Strasznie ciężko mi się już ogląda tą Olimpiadę. Co prawda jutro zaczyna się lekkoatletyka i może wtedy coś się ruszy. Ale mam obawy, że Londyn 2012 będzie dla nas najgorszy w historii jeśli chodzi o zdobycze medalowe.

Wiewiór napisał/a:
śledzę w pracy różne wyniki i jak patrzę na to co się dzieje we florecie to mi się naprawdę smutno robi

Też oglądałem w pracy floret... Ale wiesz, ja już się spodziewałem takiej klęski. Bo po tym co wcześniej pokazały nasze panie w singlu, można było śmiało wysnuć wnioski, że będzie i źle w drużynie.

Wiewiór napisał/a:
Jedyna nadzieja w nieznanych sportowcach, którzy są dobrze przygotowani i zdeterminowani, czym zaskoczą przeciwników.

Tez mam w nich nadzieje, szkoda tylko, że jak na razie zawodzą i nie wytrzymują ciśnienia w najważniejszych próbach.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2012, 13:23   

Tylko czekać, aż opozycja zacznie, krzyczeć jak to przez nasz rząd przegrywamy w olimpiadzie.

Co prawda zastanawia mnie jaką część środków, która miała być rozdysponowana na inne dyscypliny sportu "pożarło" przygotowanie Euro 2012. Chociaż logika mówi, że nie powinna być to kwota bardzo znacząco bo Euro 2012 ze strony państwa to były głównie inwestycje infrastrukturalne (które pochodzą z innego ministerstwa) i stadiony (no chyba to mogło zjeść pewną część środków).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2012, 15:10   

Mamy brąz w wioślarstwie! Fajnie jest :)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2012, 21:45   

Cytując klasyka
wa-totem napisał/a:
Sorry za double-post ale musiałem

Złoto! Złoto! Cholera jasna, dwa złota!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 04-08-2012, 00:06   

Storl byl dobry, ale Majewski lepszy i udowodnil, ze jest kozakiem w kuli. Za 4 lata bedzie jeszcze na chodzie i moze uda mu sie 3xZ.

Niestety nie obejrzalem wystepu Zielinskiego, jesli ktos podeslalby mi mi jakas droga caly konkurs to bede bardzo wdzieczny. Bardzo lubie ciezary, w koncu kiedys troche tez dla zabawy dzwigalem. xD

Tych pan, ktore zdobyly braz niestety nie znam, ale i tak bardzo sie ciesze z ich medalu, tym bardziej ze bardzo mocno o niego powalczyly. Niestety szkoda mi dwoch wioslarskich czworek meskich, ktore zostaly bez medalu. No ale tak bywa. Aha, no i szkoda Fajdka, bo widac, ze ma chlopak papiery na rzucanie mlotem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 04-08-2012, 09:44   

Swarga napisał/a:
Storl byl dobry, ale Majewski lepszy i udowodnil, ze jest kozakiem w kuli. Za 4 lata bedzie jeszcze na chodzie i moze uda mu sie 3xZ.

Miał o tyle łatwo, bo na mitingach, czy rożnych mistrzostwach nie ma tyle kontroli antydopingowych co na olimpiadach. Dlatego tez nie było żadnych kosmicznych wyników amerykanów powyżej dwudziestu dwóch metrów. Majewskiemu wystarczyło pokazać tylko, że jest najmocniejszy i najlepszy, chwała mu za to.

Swarga napisał/a:
Niestety nie obejrzalem wystepu Zielinskiego, jesli ktos podeslalby mi mi jakas droga caly konkurs to bede bardzo wdzieczny. Bardzo lubie ciezary, w koncu kiedys troche tez dla zabawy dzwigalem. xD

Na Eurosporcie koło 10:00 będą powtórki. A wracając do Zielińskiego to mnie cholernie zaskoczył swoim złotym medalem. Osobiście wierzyłem, ze jest w stanie wywalczyć brązowy, a tu bach złoto!

Swarga napisał/a:
Tych pan, ktore zdobyly braz niestety nie znam, ale i tak bardzo sie ciesze z ich medalu, tym bardziej ze bardzo mocno o niego powalczyly.

Też nie znam. bo się nie interesuje wioślarstwem, ale teraz na pewno je zapamiętam :)
Nasze Polki zaszalały i poszły w trupa by zdobyć medal. No bo co miały do stracenia? Medal, albo porażka. Jedna z naszych zawodniczek mocno tą taktykę okupiła, na podium przybyła na wózku inwalidzkim...

A jeśli kogoś interesują zmagania naszych żeglarzy to zapraszam tu i tu. Dziś Miarczyński i Klepacka będą bronić medalowych pozycji.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2012, 00:03   

Hoffa i Cantwell mnie zawiedli - myslalem, ze sie bardziej zbliza do zlota.

Powtorki ciezarow nie ogladalem, bo jestem w UK, a tutaj az tak bardzo nie interesuja sie tak powaznymi i zacnymi dyscyplinami.
Obejrzalem za to cale 2 grupy kat. do 95. Ladnie zaprezentowal sie drugi Zielinski, medalu nie bylo ale czego sie spodziewac po grupie B. Moze jednak zaskoczyc w przyszlosci. Walka w czolowce byla swietna, a to co pokazal Ilja Ilin to byl jakis kosmos. No i Kolecki rekordu juz nie ma. ;p

Cos dzisiaj Klepackiej nie pyklo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 06-08-2012, 01:12   

Szkoda ze zaden Amerykanin nie wygral setki, bo te parchate Jamajczyki mnie denerwuja.

Ogladalem ciezary kat. +75 kobit. Swietny poziom, rekord swiata w rwaniu Rosjanki i jej prowadzenie, a potem rekordy w rwaniu i dwuboju Chinki i jej ostateczna wygrana. Ladnie zaprezentowala sie Ormianka z brazowym medalem. Do tego 87 kg i fajna laska nawet.

Ogladalem final mlota, a tam niezle sie prezentowal Sloweniec, ale Pars byl dzisiaj bardzo mocny i to on wygral. W sumie zasluzenie, bo to tez duze nazwisko w mlocie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 06-08-2012, 12:03   

A propos ciężarów poleca film, który puściło chyba TLC pt. Najsilniejsza dziewczynka na świecie Załączony artykuł trochę przekłamuje, ale fakt, dziewczyna jest niesamowita, na zawodach w wieku 14 lat wyrwała 83 kg. Niestety, jej ojciec ma na jej punkcie obsesję i jest od niej uzależniony emocjonalnie. Dziewczynka sama zadecydowała, że nie chce by jej towarzyszył na jednym wyjeździe - efekt to bezsenność ojca, płacz, smutek, oglądanie nagrań rodzinnych i w końcu pogoń za córką. Ojciec jest przeświadczony, że trening od małego (3 mies. to dobry start) dał takie efekty w połączeniu z genami siłaczy. Matkę swoich dzieci też sobie dobierał pod tym kątem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 07-08-2012, 00:09   

Ciekawe co z tego bedzie i czy to prawda.

Strasznie zawiodl Dolega - mistrz swiata i spalil 3 proby na 190kg. Nie dosc ze faworyt to i zawodnik niemlody, a polegl w taki sposob. Takie braki techniczne by palic 3 proby to moze miec 18 latek. Milo zaskoczyl mnie Bonk. Gdyby nie szarzowal w podrzucie to mialby zloto, ale i tak fajnie, bo to jego najwiekszy sukces w karierze. Z podrzutem mial problemy, ale za to rwanie spokojnie i dobre technicznie - podobal mi sie jego wystep. A byla naprawde realna szansa na zloto i srebro w tej kategorii.

Czekalem na walke Janikowskiego, ale sie nie doczekalem, bo przelaczalem na inne. Realizator w BBC to jakis tluk, miala byc walka o medale, a on pokazal jakies repasaze. Nie znaja sie na powaznym sporcie. Obejrzalem tylko minifilmik na YT, z ktorego wynika, ze rzucil Francuzem jak szmata a potem w oryginalny sposob podziekowal trenerowi. Z komentarzy wynika, ze to byl swietny pokaz zapasow z jego stronu. Intuicja podowiada mi, ze moge tym komentarzom zaufac.

Lol z siatkarzy.

Szkoda siatkarzy plazowych, bo cale trybuny byly za tymi cwaniaczkami z Brazylii. Ale mogli sie nie bawic w ostatnim secie, kiedy mieli prowadzenie.

Ladnie pobiegl ten gosc z Grenady. Na moje oko, to gdyby chcial to by pobil rekord na 400.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group