FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
  Olimpiada 2012
Wersja do druku
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2012, 10:42   Olimpiada 2012

Czas na topic Olimpijski, bo Polacy na pewno wrócą z Londynu z gradem medali. Więc najlepiej jakby ten fakt nie uszedł naszej uwadze ;p

A za nami już ceremonia zapalenia znicza, która dla mnie miejscami była nawet ciekawa, a miejscami nudna. Ale dzielni synowie Albionu znicz zapalili bez większych problemów, wiec alleluja i do przodu.
shugohakke napisał/a:
Tabris napisał/a:
A ceremonii zapalenia znicza już się doczekać nie mogę...

Bo ona właśnie. Czesi i Rowan uszczęśliwili mnie totalnie ^^

Mnie fasola zniszczył ;p. Bo wychodzi poważny dyrygent z orkiestrą na scenę, a tu bach w samych środku tej ekipy Rowan ;p

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2012, 12:23   

No i mamy pierwszy srebrny medal! Sylwia Bogacka w strzelaniu.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 28-07-2012, 12:37   

Tabris napisał/a:
Bo ona właśnie. Czesi
O taaaaaak.
Czesi w kaloszkach i z parasolkami... (^ω^);
O "Królowej na spadochronie" nie wspomnę.

Poza tym, w loży królewskiej mignęła mi - chyba - imperialna para Japonii.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 28-07-2012, 22:12   

Bardzo szkoda, ze Gruchala przegrala i to tak sromotnie. Zaluje, ze nie widzialam tej walki bo to dobra florecistka a zostala, wierzac mediom, zmiazdzona...

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2012, 22:42   

Koranona napisał/a:
Bardzo szkoda, ze Gruchala przegrala i to tak sromotnie. Zaluje, ze nie widzialam tej walki bo to dobra florecistka a zostala, wierzac mediom, zmiazdzona...

Nie sromotnie i nie zmiażdżona, przegrała jednym punktem po zaciętej walce. 8-9 było.
Za to Wojtkowiak i Synoradzka dostały mocno po dupie. Przeciwniczki rozgromiły je dość szybko 8-15. Taki wynik świadczy tylko o tym jak marnie się nasze florecistki przygotowały na te igrzyska.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-07-2012, 17:10   

No i nasza największa gwiazda zakończyła przygodę z olimpiadą (okej, został jeszcze Radwańskiej debel, ale...). Szkoda.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crushmaker Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 06 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2012, 17:19   

i polski Chińczyk w ping - ponga dał niesamowicie ciała... no i prawie brąz wywalczyliśmy w Judo :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2012, 17:20   

No niestety, sport czasami bywa przykry. Ale pal licho porażkę Radwańskiej, mnie to dziś wkurzyli sędziowe którzy w judo odarli naszego zawodnika z brązowego medalu...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 29-07-2012, 20:48   

A mnie uszy opadły jak słuchałam komentarzy nt. przegranej Radwańskiej. Jak była nad mistrzostwach to dwa słowa w Wiadomościach rzucili, a teraz w państwowym radiu dziennikarzyny pozwalają sobie na uwagi typu "zbyt się podjadała angielską trawą."

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2012, 09:29   

Widziałam dwa mecze judo naszego zawodnika wczoraj, był naprawdę w świetnej formie, a w walce o brąz widać było, ze jest tak niesamowicie zmotywowany, że powinien wygrać. (i jaki przystojny!!!) Co do sędziowania to to jakieś kpiny były - za pełny ippon dali mu tylko azari...no come on! Podobnie jak na podnoszeniu ciężarów (jakieś zamieszanie było, wywoływali naszą zawodniczkę kilka razy, kazali jej potem schodzić itp.). A żeby było śmieszniej, w którymś momencie nasza atakowała 113 kg, co dało by jej 6 pozycję (skończyła na 7, ale i tak to zawsze oczko wyżej) i żaden sędzia nie zaliczył jej poprawnego podrzutu, bo tak. Ale później Tajwance już zaliczyli dosłownie taniec ze sztangą po całym podeście. Sędziowanie we florecie przy pojedynku Gruchały też było co najmniej dziwne, przeciwniczka dostaje kartkę i dodają jej punkt zamiast dać go naszej naszej...i sędzia nie widzi problemu. Skąd oni wzięli takich sędziów ja się pytam?! Jestem zbulwersowana. Nie wiem czy to tylko my mamy takie przygody, ale odnoszę wrażenie, że jak zwykle mamy pecha T_T człowiek się stara a i tak go udupią...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-07-2012, 11:50   

Wiewiór napisał/a:
Sędziowanie we florecie przy pojedynku Gruchały też było co najmniej dziwne, przeciwniczka dostaje kartkę i dodają jej punkt zamiast dać go naszej naszej...i sędzia nie widzi problemu. Skąd oni wzięli takich sędziów ja się pytam?!

Mwahahaha. Szermierczy sędzia, mwahahahaha. A tak serio ze swojego doświadczenia wiem, że tu akurat bywa bardzo różnie. Nie licze ile razy trafiałam na kaloszy. Ale nie widziałam walki, to w sumie trudno mi oceniać.

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 30-07-2012, 12:03   

Z tego, co dzisiaj czytałam o ćwierćfinale judo - sędziowie faktycznie dają ciała na całej linii. Serio, ogłosić kogoś zwycięzcą, a po dyskusji z szefem federacji, zmienić zdanie i przyznać zwycięstwo przeciwnikowi. Toć na zawodach w Pcimiu Dolnym nie ma takich kompromitacji. Coś czuję, że to będzie jeden wielki fail, a nie olimpiada. Najpierw skandal z pustym sektorami, a teraz coraz więcej informacji o niekompetencji sędziów. I oni narzekali na organizację Euro...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2012, 12:12   

moshi_moshi napisał/a:
Serio, ogłosić kogoś zwycięzcą, a po dyskusji z szefem federacji, zmienić zdanie i przyznać zwycięstwo przeciwnikowi.

Dla porównania można przeczytać to, kawałek na drugiej stronie o proteście komendanta ;D

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2012, 17:07   

Wiewiór napisał/a:
Widziałam dwa mecze judo naszego zawodnika wczoraj, był naprawdę w świetnej formie, a w walce o brąz widać było, ze jest tak niesamowicie zmotywowany, że powinien wygrać. (i jaki przystojny!!!) Co do sędziowania to to jakieś kpiny były - za pełny ippon dali mu tylko azari...no come on!

Oczywiście, że powinien wygrać, ale sędziowie widocznie nie chcieli by Japończyk wyjechał z igrzysk bez medalu... Przekręt dla mnie jak nic. Dziwi mnie jeszcze to, że nasi przedstawiciele w ogóle nie protestowali, a powinni chociaż symboliczne to zrobić. Ech...

Wiewiór napisał/a:
Podobnie jak na podnoszeniu ciężarów (jakieś zamieszanie było, wywoływali naszą zawodniczkę kilka razy, kazali jej potem schodzić itp.). A żeby było śmieszniej, w którymś momencie nasza atakowała 113 kg, co dało by jej 6 pozycję (skończyła na 7, ale i tak to zawsze oczko wyżej) i żaden sędzia nie zaliczył jej poprawnego podrzutu, bo tak. Ale później Tajwance już zaliczyli dosłownie taniec ze sztangą po całym podeście.

Też to widziałem, cyrk jak nic był. Nasze zawodniczki tyle lat się na Olimpiadę szykowały, tylko po to by zobaczyć jak je później załatwia egzotyczne sędziowskie towarzystwo...
Wiewiór napisał/a:
Sędziowanie we florecie przy pojedynku Gruchały też było co najmniej dziwne, przeciwniczka dostaje kartkę i dodają jej punkt zamiast dać go naszej naszej...i sędzia nie widzi problemu.

Ja nie wiem, czy wtedy ten sędzia czasem nie pokazał obu zawodniczkom kartki. Gruchała wcześniej już jedną kartkę miała, więc stąd się wtedy mogła wsiąść ta kara punktowa.

moshi_moshi napisał/a:
Coś czuję, że to będzie jeden wielki fail, a nie olimpiada. Najpierw skandal z pustym sektorami, a teraz coraz więcej informacji o niekompetencji sędziów.

A nasi komentatorzy z TVP są nadal wprost zachwyceni Olimpiadą w Londynie. I dodatkowa twierdzą, że ta z Pekinu się do niej nie umywa jeśli chodzi o wysoki poziom sportowy i sędziowski...

http://sport.onet.pl/igrzyska/szermierka,308/londyn-2012-skandal-w-polfinale-turnieju-szpady-kobiet,45696.html - Apropo "uczciwego" sędziowania, o mało się tam nie pobili z tego powodu.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2012, 10:07   

Ech...w ogóle fascynuje mnie, że w dobie najlepszego możliwego sprzętu komputerowego, śledzącego, mierzącego itp. sędziowie nie korzystają z powtórek, co powinno być ich obowiązkiem! Każdy jest tylko człowiekiem, maszyna też potrafi zawodzić, ale na takiej imprezie jak Igrzyska nie powinny mieć miejsca takie cyrki z przyznawaniem miejsc. No, chyba że medale już dawno rozdano w niektórych dyscyplinach. Tylko pytam się, gdzie tu jest sens i logika współzawodnictwa? Oczywiście głupio by wyglądało, jakby Japoński Mistrz Świata w judo żadnego medalu nie dostał, ale na tym polega piękno sportu! Zawsze jest ktoś lepszy od ciebie. To w takim razie Radwańska powinna awansować do półfinałów przynajmniej, bo "tak wypada", a nie odpaść po 1 rundzie.

Niesamowicie irytuje mnie takie podejście, bo sama go doświadczyłam. Jak na zawodach tanecznych usłyszałam od sędziów, że moje tancerki nie wygrywają, bo mają "brzydkie sukienki" to mnie mało krew nie zalała. I za sam ten fakt lądowały na ostatnich miejscach, nawet jak tańczyły najlepiej w swojej grupie. To naprawdę odbiera wiarę w to co się robi ;<
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group