FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  10 lat temu a dziś
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-08-2014, 19:01   10 lat temu a dziś

Zebrało mi się na założenie kolejnego bezcelowego tematu, ale jestem bardzo ciekawy jak zmienił się wasz świat, co was zaskoczyło i czy jakieś niezniszczalne rzeczy w waszych życiach okazały się niepotrzebnym rupieciem.

Więc może zacznę od dzisiejszego wydarzenia w pracy.
Dzisiaj pomogłem załadować na ciężarówkę całą masę komputerów, ok 28 jednostek itd. 10 lat temu chodząc do liceum pamiętam jak te komputery , dokładnie te komputery były wielbione za nowości i tak dalej , kiedy po wakacjach pojawiły się w pracowni komputerowej. Zadziwiające jest jak tamtejszy obiekt uwielbienia stał się dzisiejszym śmieciem, nie zmieniając się praktycznie wcale. Ani nie były zniszczone, ani niesprawne, po prostu stare. Ale ja były uczeń, musiałem je z tej szkoły przepędzić. I zrobiłem to z wielką satysfakcją i nostalgią. Podobnie w domu , 10 lat temu miałem mój pierwszy mój oddzielny komputer. Grałem w dużo gier z cdaction i nie wiedziałem co to anime. Internet w domu miał 56kbps i płaciłem za niego za każdą minutę mamie z "zarobionego" kieszonkowego lub oszczędności, oraz sprzedaży pobranych z internetu romów pokemonów red, blue lub silver Dzisiaj rzadko w coś gram, komputerów mam nieoficjalnie 5 oficjalnie 3, internet w domu niedługo zmieniamy na 10mb .Lista obejrzanych anime przekracza 700 tytułów a mój wieli plan zbudowania krótkofalowkowego przekaźnika do internetu ze szkoły do domu realizuję za pośrednictwem wifi. (8,5/4mbps odbiór/wsył) Mój młodszy brat, który wtedy jeszcze chodził do gimnazjum, dziś jest żonatym programistą.

Tak wiec jestem ciekawy czy ktoś na forum ma podobne doznania z otaczającego dzisiaj świata.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-09-2014, 20:16   

Zamykam.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group