FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
  „Dziwne” komentarze.
Wersja do druku
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 27-11-2009, 18:31   

Velg, ty lepiej napisz coś, ciekawi mnie, jak Mroczny Kapłan zareaguje na dodatkowych graczy :D W szczególności jak określi ich tożsamość, skoro Serik kapłanka a Gonik bogini...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 27-11-2009, 18:48   

Velg napisał/a:
Musiałbyś spać o spaniu ;)

A czemu nie? Nemu w Haibanach potrafiła to ja też moge ^^

No i fakt, mógł być coś wyskrobać. Ktoś to musi wreszcie posprzątać... nawet twoi goście już próbowali ;p
btw, ryby... latają... się palą.... RYBY! Where am I? XD

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-11-2009, 19:08   

Ok, piszę. Aczkolwiek, im więcej teraz napiszecie, tym dłużej ja będę pisać ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-11-2009, 21:03   

Firaneczki, moi drodzy. FIRANECZKI. (i tylko jedna ryba!)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-11-2009, 21:49   

GoNik napisał/a:
(i tylko jedna ryba!)

A nieprawda. Prawidłowa forma to "Ryb". Tak więc:

(I tylko jeden Ryb!)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
DeadJoker Płeć:Kobieta
Soul Loser


Dołączyła: 02 Lut 2007
Skąd: Prosto od krowy!
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-11-2009, 21:17   

Mogę się przyłączyć? Mogę? (Już to zrobiłam)

_________________
Za czasów rycerstwa, smoków i komuny
Nim łamanie kołem całkiem wyszło z mody
Gdy inkwizytorzy nosili shotguny
Autor tego posta przeżywał przygody
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 29-11-2009, 03:10   

<lamentując> Ja was błagam, ludzie. Nie róbcie z tego jakiejś komedii sytuacyjnej. Nie proszę o jakiś ściśle grobowy nastrój i maksimum powagi. Owszem, niech atmosfera będzie rozluźniona, ale bez parodii. I czemu by tak nie poczekać na jakiś właściwy moment żeby się pojawić, żeby jakoś ładnie się wpasować w historię. Bo to trochę tak jakby podeptać cały wysiłek Velga na budowanie klimatu. Może jestem trochę staroświecki, ale tak to wszystko chyba mało wyglądać, klimatycznie.
A teraz tylko przygotować się na gromy spadające na mą biedną głowę.

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-11-2009, 11:31   

Znaczy, zasadniczo dobra faza nie jest zła, natomiast powtarzana w kółko zaczyna nużyć. Spróbuję dzisiaj napisać posta, w którym włączę się do questa - potem proponuję, żeby Velg pchnął akcję do przodu, chyba, że ktoś jeszcze będzie chciał teraz napisać posta rozpoczynającego jego udział. Jeśli posta dzisiaj nie napiszę, to można mnie olać - wejdę później.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 29-11-2009, 12:38   

To ja może coś wyjaśnię...

Otóż sprawy mają się tak, że quest został (za zgodą Velga, żeby nie było) przejęty przez WiPówki. Zdecydowanie lepiej czujemy się w klimatach mniej poważnych - tym bardziej, że, jak pokazały niedawne doświadczenia, Multiświatowe dinozaury nie są w stanie przeprowadzić poważnego questa z okazji na skłonność do szukania i eliminacji plotholi oraz chęci do pisania postów długich i z mięskiem skonfrontowanych z brakiem czasu. Questy z założenia humorystyczne pisze się łatwiej.
So parodia it is.

Jak do tej pory wszyscy zaangażowani bawią się świetnie, więc nie widzę powodu do zmiany klimatu i, brutalnie mówiąc, jeśli ci się nie podoba, to nie dołączaj. Owszem, Morg ma rację pisząc, że akcja powinna popchnąć się nieco do przodu, tym niemniej mamy zamiar nadal pozostać w okolicach nieco absurdalnych.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 29-11-2009, 13:11   

Ponury, masowe pojawianie się ludzi zawsze można czymś wyjaśnić ;) Nie piszemy książki, bawimy się - a to oznacza, dopóki coś się dzieje i wszyscy się dobrze bawią, nie będziemy kombinować w stronę eliminacji drobnych nieścisłości czy naciągnięć. Z powodu już poruszonego przez GoNik - z doświadczenia wiemy, że to się kończy długimi dyskusjami, co by tu jeszcze ulepszyć, z których wychodzi kilka bardzo długich postów, po czym część odpada, bo pisanie na serio jest trudne, czasochłonne i ludzie się stresują, że nie wyjdzie, zostaje kilka osób na krzyż i ostatecznie wszystkim taka zabawa się nudzi, vide Multiświat 2.0.

Fabuła będzie, bo sama faza się szybko rozsypuje. Będzie na pewno i pracujemy nad tym :) Ale jeżeli chcesz się z nami bawić, musisz się liczyć z tym, że odjazdy w ciężką parodię są na porządku dziennym, lubimy je i nie zamierzamy z nich rezygnować.

Poza tym Velg przyzwał Wielką Boginię właśnie po to, żeby mu chałupę przemodelowała, kierując się przesłankami o - uwaga - przemalowywaniu Ponurego Zamczyska na różowo. To była czysta, żywa faza, więc jak najbardziej mamy przesłanki, żeby sądzić, że o to chodziło ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 29-11-2009, 14:11   

Widzę że pancerz Tesli się przydał.
Hmmm… to może tak. Nie miałem pojęcia o aprobacie Velga, a jako że w moich oczach on miał z początku prowadzić inicjatywę to raczej nastawiałem się na jego wizję. Z tego powodu nadmiar absurdu mnie zaskoczył (btw. sory Velg że się tobą zasłaniam ^^’). Przeklasyfikowanie nie stanowi dla mnie problemu, lecz i tak moja postawa będzie chyba trochę bardziej sztywna niż wasza, co jednak może stanowić ciekawy kontrast. Zresztą, wyjdzie w praniu. A już na pewno moim celem nie jest psucie wam zabawy. Więc, tak, ciągle mam zamiar się dołączyć. I tak jak już pisałem, w Multiświecie jestem debiutantem więc konfrontacja rzeczywistości z wyobrażeniami okazała się lekko ogłuszająca, mój mały domek z kart został potraktowany kafarem. Ale może to i lepiej. Pierwsze lody przełamane ;]


Serika napisał/a:
Ponury, masowe pojawianie się ludzi zawsze można czymś wyjaśnić ;)
Tak, choćby i Wielką Wolą Wszechświata ^^

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 29-11-2009, 23:48   

Niesamowite, wysłałam posta przed północą. Świat się skończy X_x

Z założenia miał być nieco odfazowujący, więc jeśli jest nudny i bez sensu, to proszę mnie nie zabijać. jakby ktoś miał jakieś uwagi co do zachowania swojej postaci, to proszę do mnie - nie znam Was za dobrze :)
Kawałek fabuły mial być, ale już mi się nie chciało pisać, będzie może następnym razem :P A póki co pozbierajmy się mniej-więcej do kupy.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 30-11-2009, 19:28   

Stało się, pierwszy post. Jeśli sprawa została już tak przedstawiona i wszystko zostało zwalone na „Paskudne Przeznaczenie” ^^ to nic tylko się wreszcie pojawić. Życzę wszystkim miłej gry. Mam nadzieję że się dogadamy.

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-12-2009, 23:39   

Do mojego posta zastrzeżenia mam takie same, jak Serika miała do swojego - może być nudny i bez sensu. Ale, well, głównym jego celem było ukrócenie nadmiaru fazy ;)

BTW: Mikołaja wyrzuciłem... Ale istnieje całkiem spore prawdopodobieństwo, że zapomniałem o jakimś prezencie / ciasteczku. Tak więc, ktoś może zostać z dylematem „Askądtosięwzięło?” ;)
BTW2: Jak ktoś jest wściekły o manipulację umysłem - może sobie wspomnienia zachować. Ale wówczas mimo wszystko prosiłbym, aby z grubasem się nie wychylać ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 02-12-2009, 11:50   

Ja sobie zapamiętam, ale na przyszłość mam prośbę - jeżeli akurat deklarujemy, że próbujemy trochę odfazowac questa, bo chcielibyśmy jednak coś konstruktywnrgo ustalic, to błagam, niech nikt nie wjeżdża ze Świętym Mikołajem i innymi bajerami, ok?

A poza tym Loko, Karel, postacie wyszły Wam CUDOWNE!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 14 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group