FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
  Fate/PL - temat organizacyjny
Wersja do druku
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-12-2011, 19:24   

Urawa napisał/a:
Morg napisał/a:
... czy ja coś komuś zrobiłem?

O jednego Gundama za dużo widziałem, by nie włączała mi się lampka ostrzegawcza na dźwięk słowa "pacyfista".

Póki co nie planuję wyskakiwać w środku questa z okrzykiem „Ore wa Gundam da!” ;)

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 11-12-2011, 23:11   

Morg napisał/a:
To wraża propaganda. Jestem pacyfistą i nikomu źle nie życzę. I nawet pomagam innym!

Może do pacyfisty Ci daleko, ale na pewno jest pan dobrym "pragmatykiem". Natomiast zły to ten kto morduje małe, białe, bezbronne... gołębie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-12-2011, 11:04   

Repli - niestety, w związku z brakiem jakiejkolwiek aktywności od dwóch tygodni pomimo upomnień (albo chociaż informacji, że z jakiś powodów nie dasz rady napisać, bo nie jestem tyranem i bym przecież zrozumiał, gdybyś mnie jakoś poinformował) - a wiem, że na forum byłeś, więc jest to całkowite olewanie mnie i innych graczy - jestem zmuszony do wyciągnięcia konsekwencji. Nie stosuję sztywnych norm i czasów na posty, można pisać rzadko lub często, ale jednak należy wykazać chociaż odrobinę zainteresowania i szacunku dla innych uczestników.
W związku z tym w najbliższym poście MG stracisz siedzibę. Proszę o post do kolejnej niedzieli (18.12.2011), albo będę zmuszony poprosić Cię o rezygnację z zabawy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-12-2011, 18:21   

Potwór Latacz napisał/a:
jak męczysz Czartoryskiego to jak najbardziej, mogę Cię nie spotkać. Dokop mu, nie lubię drania. xD

Zgodnie z obietnicą. Dokopany, upokorzony i pokonany Czartoryski, raz!

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 05 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 12-12-2011, 18:29   

Wiesz, coś czuję, że mój master wyszedł na + nie spotykając jej..... :D

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-12-2011, 10:46   

Wychodzę na chwilę do kiosku i co widzę?

Cytat:
Nowa książka ojca Joachima
Wyjdź do światła!
Przesłanie świętego grzesznika


Chyba powiniennem zacząć się bać...

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 13-12-2011, 19:34   

Daerian napisał/a:
Repli - niestety, w związku z brakiem jakiejkolwiek aktywności od dwóch tygodni pomimo upomnień (albo chociaż informacji, że z jakiś powodów nie dasz rady napisać, bo nie jestem tyranem i bym przecież zrozumiał, gdybyś mnie jakoś poinformował) - a wiem, że na forum byłeś, więc jest to całkowite olewanie mnie i innych graczy - jestem zmuszony do wyciągnięcia konsekwencji. Nie stosuję sztywnych norm i czasów na posty, można pisać rzadko lub często, ale jednak należy wykazać chociaż odrobinę zainteresowania i szacunku dla innych uczestników.
W związku z tym w najbliższym poście MG stracisz siedzibę. Proszę o post do kolejnej niedzieli (18.12.2011), albo będę zmuszony poprosić Cię o rezygnację z zabawy.


Dearianie- od morga nie dostałem nawet krzty informacji o tym, w jaki sposób mam pisać posty, nie odpowiada na PW, nie odpisuje na Gadu gadu, a na forum jak widać jest dość aktywny. Ja rozumiem, można wyeliminować kogoś i w ten sposób, ale to troszkę niesportowa zagrywka.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-12-2011, 19:44   

RepliForce napisał/a:
Dearianie- od morga nie dostałem nawet krzty informacji o tym, w jaki sposób mam pisać posty, nie odpowiada na PW, nie odpisuje na Gadu gadu, a na forum jak widać jest dość aktywny. Ja rozumiem, można wyeliminować kogoś i w ten sposób, ale to troszkę niesportowa zagrywka.

Nie dostałem od Ciebie żadnego PW. Rozmawiając z Daerianem parę razy na Twój temat nawet kilkukrotnie to sprawdzałem. Teraz też sprawdziłem. Nie mam żadnego PW od Ciebie. PW od innych osób jakoś dochodzą. A co do GG to nic dziwnego, bo mam wyłączone odbieranie wiadomości od nieznajomych numerów.

Być może PW z jakiegoś powodu nie dochodzą - nie wiem, nie jestem adminem, zakładam, że mówisz prawdę i wysyłałeś. Ale w takiej sytuacji mógłbyś napisać do mnie maila, albo choćby posta w tym temacie, ale wcześniej. Mogłeś też powiedzieć Daerowi, że nie daję znaku życia - zorientowalibyśmy się, że coś jest nie tak.

Skoro tego nie zrobiłeś, to przynajmniej teraz napisz do mnie maila (jeśli PW nie dochodzą) z tym czego chcesz się dowiedzieć, a odpowiem.

Edit: Wkradło się "nie" tam gdzie nie powinno.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.


Ostatnio zmieniony przez Morg dnia 13-12-2011, 20:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-12-2011, 19:52   

Repli - Morg w weekend mi stwierdził, że z nieznanych przyczyn się do niego nie odezwałeś wcale (a informowałem go od razu, że się odezwiesz w sprawie GDoca).

Dodatkowo, od dwóch tygodni nie napisałeś żadnego postu, w tym od piątku wieczorem do dziś (wtorek) pomimo zwrócenia Ci wprost uwagi w wątku organizacyjnym w żaden sposób nie poinformowałeś mnie, że masz jakieś problemy z pisaniem, dostępem do GDoca, czy czymkolwiek innym. W żaden sposób nie odniosłeś się do wyznaczonego Ci czasu na napisanie. W tym czasie logowałeś się na forum, sprawdzałem to specjalnie, bo nie chciałem czepiać się gdybyś z jakiś powodów nie mógł wejść.

Wniosek jest taki, że od co najmniej czterech dni w ogóle nie chciało Ci się sprawdzić questa, w którym bierzesz udział pomimo obecności na forum, a teraz pojawiasz się z pretensjami bez ani jednego słowa które może sugerować "przepraszam".

Inni gracze jakoś nie mają problemów z pisaniem, umówieniem się ze mną lub innym uczestnikiem na walkę/sojusz przez PW, Gtalk, IRC czy jeszcze inny środek komunikacji.

Innymi słowy - jesteś jedynym uczestnikiem zabawy który całkiem ją olał na dwa tygodnie, po czym pojawił się z pretensjami, że zwrócono mu uwagę... cztery dni po tym, jak to zrobiono. Nie powiem, abym czuł się specjalnie źle, szczególnie, że nie zostałeś w żaden sposób wyeliminowany z gry (tracisz jedynie siedzibę, co nie jest wcale aż tak wielkim problemem), co zdajesz się sugerować - przeciwnie, gorąco zachęcam Cię, abyś w końcu coś napisał.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 13-12-2011, 20:06   

Then, napiszcie mi w końcu o co chodzi w tym Gdoc i moge napisać posta z kim kolwiek, tylko błagam, NAPISZCIE MI TO !

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-12-2011, 20:09   

RepliForce napisał/a:
Then, napiszcie mi w końcu o co chodzi w tym Gdoc i moge napisać posta z kim kolwiek, tylko błagam, NAPISZCIE MI TO !

Podaj mi swojego maila... a posta samemu też przecież możesz napisać, o ile nie potrzebujesz w nim innych graczy.

I protip: z tego co się orientuję, to sporo graczy informuje o swoic dalszych posunięciach Daera i konsultuje je z nim. To dobry pomysł.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-12-2011, 20:18   

Mam nadzieję, że teraz wszystko się wyjaśni :-)

Jako że Servant Potockiej został wyeliminowany i nie będzie o nim już więcej - macie czas do jutro do 20 na jego odgadnięcie, potem zdradzę tożsamość :-)

PS: Jako że dość często dostaję PMki z tym, lepiej powiem - nie ujawniam i nie odpowiadam na pytania o Servantów graczy - z podejrzeniami zwracajcie się do konkretnego użytkownika ;D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 15-12-2011, 19:05   

Daer, mógłbyś jeszcze troche poczekać z tym wywalaniem mnie, ponieważ, iż dlatego, że w szkole mam troooche roboty, stresu etc, i po prostu moja wena mnie nie lubi w tym okresie.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-12-2011, 01:46   

Repli - umówmy się, że napiszesz coś do Świąt...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 16-12-2011, 10:06   

Daerian napisał/a:
Repli - umówmy się, że napiszesz coś do Świąt...

Wielkanocnych?

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 16 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group