FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 460, 461, 462  Następny
  Emblematy i podpisy graficzne użytkowników
Wersja do druku
eAthena Płeć:Kobieta
Przyszła Artystka


Dołączyła: 31 Maj 2007
Skąd: ???????
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-06-2007, 13:51   

GoNik-chan! Uroczy avek *______* eA się zakochała x3

Jak widać zmieniłam tekst w podpisie...jest trochę sprzeczny z tytułem xD tak ma być ^^

_________________

"W cudzym oku drzazgę dojrzycie, a w swoim belki nie dostrzegacie"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
983433
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-06-2007, 14:51   

Salva i Melmothia - nie przestawajcie, z przyjemnością czytam Wasze dyskusje zarówno tu, jak i w temacie z Twoimi artami, Salva ;) (nie dopisuję się tam, bo musiałbym powtarzać swoje poprzednie posty, nie rysuję, więc konstryktywna ktrytyka już mi się skończyła, w przerysowywaniu jetseś po psostu za dobra ;p)

GoNik - faktycznie fajny Ci ten avek wyszedł :D

eAthena - jak już w innym temacie pisałem, świetny ten nowy tekst z podpisu :D Jeżeli tylko znalazłabyś do tego jeszcze jakiś obrazek o podobnej barwie i kresce, jak avek, to byłby mój ideał:)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2007, 16:08   

Najlepiej do tego podpisu z Leo pasowałby chyba avek z Aeris XD. Tylko czy jest gdzieś ujęcie, gdzie byłaby przebrana za królika?

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-06-2007, 18:15   

Przerobiłem, czyli przyciąłem, zresize'owałem i dodałem Czarną Ramkę™ taki avek z Lightem, kusi zmiana, kusi.... ale jeżeli już, to poczekam na jakiegoś naprawdę fajnego Ryuka i go wrzucę. Narazie przejrzałem Ryuki w goglach i pierwszym chapterze mangi, ale żaden jakoś mnie za serce nie złapał, może jak będę oglądał anime to wyłapię jakiś fajny Ryukowy kadr...


BTW: Salva i Melmo, Wy robicie avki z DN, może jakiś Ryuk Wam wpadnie w oko i zrobicie? ^.^

Light01-100.jpg
Plik ściągnięto 1187 raz(y) 8,12 KB


_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 17-06-2007, 18:26   

Vodh xD Jak mogłeś... Mam tapetkę z tym ujęciem... I miałam się właśnie brać za robienie z tego avka... xD

Ja bym avka nie zmieniała. Ewentualnie podczerwieniła oczki Alucardowi. Naprawdę świetnie się komponuje, trzykolorowy... mnie się bardzo podoba ^^ Jak znajdę coś fajnego z Ryuukiem to Ci dam. Szkoda że o tym nie pomyślałam wczoraj bo przekopywałam tony grafik z Death Note i kto wie może i było coś fajnego, tylko mnie ...ekhm... trochę inne postaci interesują...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 17-06-2007, 19:47   

Zobaczyłem tą fotke i nie pozostawiła mi ona wyboru, musiałem z niej zrobić avek.


_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 17-06-2007, 21:05   

Enkidu świetny avek !!! Strasznie mi się podoba ! Na Twoim miejscu bym go sobie zmieniła, miałeś kiedyś Saber może być i ona ^^ A jakby Ci się ładnie komponowała kolorystycznie z podpisem... !

/i ze mną ^^/

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-06-2007, 22:13   

Zmieniłem na sekundę, ale, jak zaburzenia okolicznej czasoprzestrzeni wessały mi pół pokoju, zostałem zmuszony do powrrotu do Alucarda. Tylko troszkę podczerwieniłem oczęta, zgodnie z Salvusiową radą :D

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 17-06-2007, 22:50   

No widzisz ! śliczny jesteś taki jaki jesteś !!! ^^

A ja tym razem zrobiłam Bana z Get Backers ! Po Kazukim mnie jakoś wzięło. Nota bene to znalazłam śliczną tapetkę z nim, ale kadr jest normalnie z anime. Jak gra na skrzypcach ^^ Ot taki sobie delikatny, blady avek. Mię się podoba ^^



Bardzo lubię TAKIE avki, bardzo lubię takie napisy, takie ujęcia i taką kolorystykę. Nic na to nie poradzę...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 17-06-2007, 23:21   

Salvo narazie nie planuje zmieniać avka, może kiedyś ;P. Wszytsko zalży od tego czy znajde cos co mnie wprawi w osłupienie. Jak narazie pozostane przy zabujcy kosmitow ;D.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-06-2007, 18:54   

Vodh, ładne, ale czegoś mi brakuje u Light, nie wiem dokładnie czego, może ramki, może innego kadrowania, ale opgólnie rzecz biorąc to może być (szczególnie przez postać na nim). Ale racja, nie zmieniaj, ten który masz teraz pasuje jak nic i jest bardzo ciekawy.
Enkidu, niebieski avek plus żółty element - ślicznie.
Córcia, pieknie delikatny, ale po co te kawałki literek z prawej strony? ^^ Hmmm, hmmm ciekawa ramka <notuje w pamięci, żeby wypróbować>. I to skontrastowanie postaci z napisem xD
GoNik, muszę przyznać, zę ten zestaw "heroic soul" nie podoba mi się, trochę niewyraźny i naciapciany ^^'', za to bardzo ładny jest avek z Haseo i ten z siostrzyczką Kogaijiego, oryginał był zbyt ciemny, ale udało Ci się zrobić tak, że avek jest jasny i wesoły.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 18-06-2007, 19:29   

Jak widac zrobilam nowy podpis. Ale jeszcze zostanie zmieniony, ten jest przejsciowy.

EDIT:

Dodalam jednak obwodke i pozostanie, taki jaki jest.

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-06-2007, 19:37   

Mel-chin, po kolei:
zestaw z Saber, hmmm... bo obrazek niesamowicie się mi podoba. Naciapciane O.o? Huh, faktycznie, avek ma masę szczegółów. Ale wiesz, zrobione na zasadzie 'ludzie lubią różne avki wstawiać' ^^''''
O Haseo będę milczeć, bo obrazek jest ZŁY, godzina była druga w nocy i w ogóle.
A co do siostrzyczki - a wiesz, że dopiero dziewczyna w komentarzu na Devie przypomniała mi kim jest ta dziewczynka? Wiedziałam, że GDZIEŚ już ją widziałam na pewno, ale za Chiny Ludowe przypomnieć sobie nie mogłam (bo Saiyuki oglądane było ohoho i jeszcze dawniej XD)

I dziękuję za komentarze, o n____n

Lila, sig śliczny, tylko mogłabyś dać trochę bardziej stonowaną czcionkę (bez tej ociekającej krwi, lub zmienić jej kolor na kolor włosów Lucy). Myślę, że efekt byłby lepszy :}

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 18-06-2007, 20:13   

Lepiej Gonikowata ?

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 18-06-2007, 21:23   

Mamunia wiesz ja zaczynam podejrzewać, że Ty patrzysz na avka i pierwsze co robisz to sprawdzasz jaka ramka, dopiero potem patrzysz ewentualnie na całość xD A rameczka taka bo mi inna nie pasowała. Te kawałki literek dlatego, że wycinałam to z tapetki i nie chciało mi się z tym bawić, a poza tym żeby takie to puste nie było ^^ A napis zasadniczo nie był planowany na humorystyczny ale faktycznie teraz może to tak wyglądać. Słowo surprising wydawało mi się troszkę nieodpowiednie bo się dziwnie układało przez te dyngsy przy p i g... O cholera dopiero teraz zauważyłam, że ja to zrobiłam dużymi... No ale niech zostanie astonishing.

A tutaj wstawię avek, który się bardzo Melmo podobał, a którego nie wstawiałam wcześniej.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 127 z 462 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 126, 127, 128 ... 460, 461, 462  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group