FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 460, 461, 462  Następny
  Emblematy i podpisy graficzne użytkowników
Wersja do druku
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 18-07-2007, 11:11   

a ja sobie zrobiłam avaka... tego co aktualnie widać xD w sumie to jest marna imitacja avaka w porównaniu do avaków Salvy, no ale co tam :) jakby ktoś mi mógł powiedzieć co można z nim jeszcze zrobić/dorobić/zminić byłabym bardzo happy :)

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 18-07-2007, 12:18   

Słońce, czy to zemsta za Sasuke...? Ja cały czas uważam, że Twój najpiękniejszy avek to ten blondyn (i nie, to nie ma ABSOLUTNIE nic wspólnego z moją słabością do blondynów, on był po prostu świetny...).

Avalia, uroczo Ci z taką posctaią, tylko ja bym dała inne jej ujęcie...


Shinigami... a Ty widziałaś moje avatary sprzed, pi razy oko, dwóch miesięcy ...? Motywacja to podstawa, wszystkie moje eksperymenty z avkami są spowodowane dążeniem do jednego ulubionego typu. A za cholerę nie potrafię robić takich avków jakie chcę robić. Czasem mi się po drodze do ideału zbacza i efekty widać np teraz pod moim nickiem... Czemu ja mam wrażenie, że wszyscy potrafią robić ładne, płaskie avki a tylko moje są tak kretyńsko wypukłe i kompletnie niezgrane z podpisami ? (i nie chodzi mi tu o moją obsesję trójwymiarowych napisów, tylko że nie potrafię nic zrobić z avkiem, żeby wyglądał tak jak np Gonikowy Chiaki bez make-upu..., który jest aktualnie jednym z ulubionych jakie posiadam w swoich zbiorach)

Shinigami ja bym przede wszystkim wybrała lepszy jakościowo obrazek. Wywaliłabym też pomarańczowe tło które się z Ichigiem zlewa. No i napis albo dodałabym w Photoshopie, albo nałożyła na większy obrazek i dopiero razem z nim zmniejszyła /ja tak robiłam na początku, kiedy jeszcze Photoshopa nie miałam/.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-07-2007, 12:23   

Salva napisał/a:
Avalia, uroczo Ci z taką posctaią, tylko ja bym dała inne jej ujęcie...

hehe dziekuje ^^ mam jeszcze te trzy z nią, jeżeli twoim zdaniem jakiś z nich jest lepszy to powiedz, mnie się wszystkie podobają i sama nie umiem się zdecydować

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 18-07-2007, 12:27   

Ten pierwszy jest bardzo ładny, tylko szkoda że postać nie ma czubka głowy (od kiedy ktoś mi zarzucił cos takiego przy Kuei zaczęłam zwracać uwagę). Ale bardzo mi sie podoba. No i jest zwrócony w prawo... ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-07-2007, 12:31   

Salva napisał/a:
Ten pierwszy jest bardzo ładny, tylko szkoda że postać nie ma czubka głowy (od kiedy ktoś mi zarzucił cos takiego przy Kuei zaczęłam zwracać uwagę). Ale bardzo mi sie podoba. No i jest zwrócony w prawo... ^^


Mnie w tym pierwszym troche to denerwuje, że z dołu jest przeźroczysta, no akurat w tej scenie zaczeła znikać, no nie mniej dziwnie to wygląda...zobacze jeszcze raz ostatni odcinek, jest jedynym gdzie widać tę postac bez płaszcza...Tylko czy gdybym znalazłam jakies ładne ujęcie, obrobiła byś mi je? No bo ja za wielu możliwości nie mam ^^''


Ostatnio zmieniony przez Avalia dnia 18-07-2007, 12:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 18-07-2007, 12:32   

Salva napisał/a:
Słońce, czy to zemsta za Sasuke...? Ja cały czas uważam, że Twój najpiękniejszy avek to ten blondyn (i nie, to nie ma ABSOLUTNIE nic wspólnego z moją słabością do blondynów, on był po prostu świetny...).


Jaka znowu zemsta ^^, Harima jest poprostu bardzo specyficzną postacią, wręcz rozbrajającą. Do blondyna powrócę nie martw się, a narazie dopuki nie znajde lepszego kadru Harimy pozostanie ten ;D. Tak wogule to do twojego avka nic nie mam bardzo ładny, arcydzieło twoich avków.
Nie bądź zła ;P.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-07-2007, 12:49   

Shinigami-san za pamięci...wiem, że nie jest to dzieło Salvy, ale jak się pobawiłam to coś takiego mi wyszło ^^'''
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 18-07-2007, 13:07   

Słońce, no przecież Cię siłą nie zmuszę do zmiany avka... Nie bój się ^^ Aż taka wredna nie jestem... Tylko taki byłeś efektowny w tym tamtym... i teraz by Ci się ładnie komponował z podpisem... Po prostu masz to samo co u mnie tylko w drugą stronę. U mnie avek prezentuje wyższy poziom, Ty natomiast podpis masz naprawdę bardzo profesjonalny ^^

Ave ja zawsze mogę się pobawić, ale to nigdy nie będzie to samo co noszenie własnego dzieła. ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 18-07-2007, 13:37   

Avalia fajnie wyszło xD ale teraz dopiero widać że ichi ma zeza ;P no cóż, będę musiała więcej pracować nad avakami to moze kiedyś coś normlanego zrobie....

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 18-07-2007, 13:40   

A ja właśnie się wzięłam za Hatori i szlag mnie zaraz trafi bo nie umiem zrobić jednej rzeczy. Kompletnie nie wiem jaką opcją mogę zrobić to co chcę, a ja chcę tu konkretnie mieć tą konkretną rzecz zrobioną. Zaraz mnie coś trafi.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 18-07-2007, 13:43   

Shinigami-san napisał/a:
Avalia fajnie wyszło xD ale teraz dopiero widać że ichi ma zeza ;P no cóż, będę musiała więcej pracować nad avakami to moze kiedyś coś normlanego zrobie....

wiesz... tak jak juz powiedizano... ie pomaranczowy z Ichigo... bo sie zlewa... moze jakis blekitny? albo Granatowe tlo nieba z gwiazdami...

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 18-07-2007, 16:14   

tło nieba z gwiazdami kojarzyło by sie z avem Salvy a miszcza kopiować nie będę :) nie wiem, to musi wena nadejść bo tak na siłe nie można wymyśleć nic dobrego. I tak uważam tego avaka za bardzo udanego jako mojego pierwszego :) myślałam ze wyjdzie kupa :/

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-07-2007, 16:16   

Córcia, zaczynam dochodzić do wniosku, że ten avatarek nawet Ci pasuje (nie przez Sasuke ><...dobrze, że pół twarzy ma zakryte) ale przez ujęcie i kolorystykę.
Avalia, mnie się pierwszy i trzeci podoba, a trzeci mógłby się nawet bardziej podobać gdyby miał taką rameczkę jak pierwszy i drugi.
Shinigami-san, bardzo niewyraźny, a napis uwiesił sie u górnej krawędzi. Można by, jak już było mówione, wykorzystać coś lepszej jakości, ponadto twarz Ichigo dać trochę bliżej (byłaby większa).
Enkidu, ja Harimę lubię, mnie sie Twój avek podoba xD ale jak znajdziesz lepszego Harimę to zmieniaj.
Lila, świetny avek, dobrze, że tło jest białe, ładnie to wyląda, jakiś kolor tam najprawdopodobniej zepsułby go.

A mnie ani troche nie korci, żeby zmienić avatarek. Jakoś tak pasuje mi idealnie tak, jak jest teraz. A kiedyś lubiłam je zmieniać...Chociaż nie jest powiedziane, że nigdy już nie zmienię ^^ (jak się tak zastanowić, to i tak nie mam czasu aby robić nowe).

EDIT: A youna ma prześliczny avatarek z Sayą i Hajim *_* A ja ich lubię, kiedyś gdzie indziej, sama używałam avatarka z tego anime, tylko, że z samym Hajim, o tego: avek z czasów, gdy dopiero zaczynałam je tworzyć.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-07-2007, 16:45   

Mel-chan jak ja Cię dawno nie widziałam *ścisk* ^^
Wiesz ty akórta nie zmieniaj, tobie ten pasuje ;) a w tym trzecim jest taka sama ramka tylko robiona na 2 nie 4 pixele ^^''
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-07-2007, 17:05   

^^
Z tą ramką to właśnie o tą szerokość mi chodziło, ładniej wygląda z szerszą. Poza tym, kolor ma śliczny, pasuje do szarego tła, jest naprawdę dobrze dobrana, jesli chodzi o kolorystykę. Podoba mi się to zestawienie. A w ramce z 4 pikselami lepiej to widać niż w tej z 2.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 148 z 462 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 460, 461, 462  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group