FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 152, 153, 154 ... 460, 461, 462  Następny
  Emblematy i podpisy graficzne użytkowników
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-07-2007, 17:15   

Najnowszy Sasuke...



Zasadniczo ani nie jestem zadowolona z tego avka ani specjalnie rozczarowana też nie. Taki przeciętny jest w gruncie rzeczy.

_________________

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 29-07-2007, 18:06   

Co Ty mówisz? Co prawda to Sasuke, ale avatarek ładny jest. Tylko "quo vadis" i siedzący Sasuke? xD Przenośnia drogi cierpienia i samotności powinna chyba być zobrazowana tak bardziej adekwatnie do...bycia drogą. Chyba, że tu już całkiem chodzi nie tylko o podążanie, ale nawet o sposób myslenia i podejmowania konkretnych decyzji oraz tego, coraz większego, zagłębiania się w bólu i izolowaniu od reszty świata. Wtedy może sobie ewentualnie siedzieć. Hmmm...może nawet powinien...taaak, ma w sobie to coś. "Dokad zdąża twoje życie?" czy coś w tym stylu ^^
Bardzo ładne kolory, tło i postać, która mimo małego rozmiaru jest wyraźna.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yamu-kun Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Lip 2007
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2007, 19:35   

E tam. Ja myślę, że właśnie bardziej pasuje gdy on siedzi. Tak jakby sam rozmyślał nad swoim życiem i zastanawiał się dokąd doprowadzi go droga bólu itd, którą podąża. Ważniejsze, że avek nie gryzie oczu. Dobrze ztonowane kolory. Ogólnie avatar mi się podoba, nawet jeśli większym fanem Saska nie jestem.

_________________
Pozdrawiam^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-07-2007, 22:17   

Mamunia napisał/a:
Co Ty mówisz? Co prawda to Sasuke, ale avatarek ładny jest. Tylko "quo vadis" i siedzący Sasuke? xD Przenośnia drogi cierpienia i samotności powinna chyba być zobrazowana tak bardziej adekwatnie do...bycia drogą. Chyba, że tu już całkiem chodzi nie tylko o podążanie, ale nawet o sposób myslenia i podejmowania konkretnych decyzji oraz tego, coraz większego, zagłębiania się w bólu i izolowaniu od reszty świata. Wtedy może sobie ewentualnie siedzieć. Hmmm...może nawet powinien...taaak, ma w sobie to coś. "Dokad zdąża twoje życie?" czy coś w tym stylu ^^
Bardzo ładne kolory, tło i postać, która mimo małego rozmiaru jest wyraźna.


Im dłużej na niego patrzę tym bardziej mi się podoba, ale to nie jest to uczucie co przy Lost na ten przykład. Chociaż... Mamunia w końcu znowu ujęcie bez oczków xD

Wiesz, do Akito mam prawie identyczny kadr, jakoś tak przyszło mi do głowy, że idealnie pasuje. Gdyby był w ruchu nie byłoby wrażenia że on nad czymś rozmyśla (jakby ten kretyn się zastanawiał co robi... ale pomińmy, pomińmy). Nie byłoby tego pytania. Tu masz inną sytuację niż te moje poprzednie stop klatki. Tu jest coś innego. Quo vadis... Ale wiesz tu nie chodzi o dokładnie obrazowanie, ja chciałam żeby ten avek był taki... statyczny. Za dużo robiłam dynamicznych avków, teraz chciałam spokojny, mnie się przyjemnie na niego przez to patrzy. Te kolory itd. Ale napis znowu wyszedł ten charakterystyczny, mój. Nie mogę się przemóc, żeby robić płaskie. Wiesz tak zasadniczo to pytanie ogólnie do niego, co potem ? Quo vadis Sasuke ?... Podoba mi sie ten avek, można sobie odpocząć patrząc na niego... ^^

Edit:

A tu najnowszy Akito. Z prawie tym samym tekstem. Bardzo lubię ten avek, kto wie czy nie bardziej niż ten Sasukowy


_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 31-07-2007, 21:38   

Zmiana avatarka i sygnaturki jako że angstyczność poprzedniego zestawu zaczęła mnie już z lekka dobijać.

Salva zarówno Sasuke jak i Akito ładnie ci wyszli, z tym że avek z Akito wydaje mi się ciut za jasny i nieco razi w oczy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 31-07-2007, 22:27   

Zgadzam się, na jasnym tle jest nieco za jasny. Ale przy ciemniejszym wygląda jak dla mnie w porządku.

A Fay... Świetny ^^ Uwielbiam jego uśmiechniętą mordkę. Strasznie wdzięczna postać do robienia avków. Nie mogę patrzeć na jego twarz i się nie uśmiechać ^^ Tylko ta pusta przestrzeń aż się prosi o jakiś napis. Ale kolorystyka bardzo mi się podoba. ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 01-08-2007, 10:17   

Salva napisał/a:
Tylko ta pusta przestrzeń aż się prosi o jakiś napis.


Też tak sądzę, ale nigdy nie mam pomysłów na napisy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-08-2007, 14:36   

Niezobowiązująco się bawiłam Fayem (tak wiem, że napis jest tak mało oryginalny jak tylko może być...)



Ale strasznie mi się spodobał na tym obrazku, nie mogłam się oprzeć żeby czegoś nie zrobić...


Musiałam MU to zrobić. MUSIAŁAM ^^


_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 01-08-2007, 16:26   

Salva ładnie ci wyszło, teraz wygląda znacznie lepiej z napisem.
dziękuję ci bardzo

Idę sobie zmienić
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-08-2007, 00:11   

Cieszę się, że Ci się podoba ^^ Bałam się, żeby go nie sprofanowć. Teraz zwróciłam uwagę, że ciekawie pasuje napis do avka... Nie wiem jak wyglądała całość, ale on tu wygląda jak szalony doktor. Ten uśmiech... w skontrastowaniu z napisem. Uwielbiam Twój komplecik ^^

A tu coś sprzed chwili. Po godzinach zabawy z Sasuke, nie uwierzyłabym sobie, że mogę zrobić cos takiego w pół godziny...


_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 02-08-2007, 09:27   

Siedziałem sobie wczoraj i takiego Aizena zrobiłem ale nie moge dobrać czcionki bo miałem formata i czcionki zrobiły papa ;D.


_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 03-08-2007, 12:31   

I ja sobie postanowiłem avka zmienić i siedziałem wczoraj przegladając Ergo Proxy, niestety ciężko złapać coś odpowiedniego bo wygląd który mnie interesował zwykle towarzyszył szybkim akcjom, chyba będe musiał kolejny raz obejrzeć tą serie, tym razem przy okazji polując na ładne scenki :) A tu dwa avatarki które udało się mi złapać:


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 03-08-2007, 12:41   

ja zrobiłąm dwa jakieś gify, ale kurcze nie moge zmniejszyć ich rozmiaru. Znajdują się w galerii avatarów. Czy ktoś mi może pwoeidzieć jak zmniejszyć ich rozmiar nie zmniejszajac go ani nie usuwać ilości klatek?

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-08-2007, 14:20   

Zaczełam właśnie oglądać Magic Knight Rayearth OVA...jeszcze nie skończyłam a takie są tego następstwa ( Clef *_________* )
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 06-08-2007, 21:06   

Nom fajne fajne, najlepszy moim zdaniem ten ostatni... taki wyrazisty :) A może jakiś napis? chociaż malutki...

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 153 z 462 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 152, 153, 154 ... 460, 461, 462  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group