FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 460, 461, 462  Następny
  Emblematy i podpisy graficzne użytkowników
Wersja do druku
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 19-02-2008, 16:42   

moze i nie ejst to piękne i genialne, może nie ejst doskonale zrobione ale powiem jedno :D to zorbiłam ja i me ejst dumna z tego obrazka muwahaha :D

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 21-02-2008, 17:32   

Ło, odważyłem się na wykonanie planu jeszcze z zeszłego roku. Widać potrzebowałem bardzo (and I mean it) solidnego kopa, żeby wyleźć z tego cholerstwa :P. Rysunek Wiewiórki, kolory by GoNik, dzięki za robotę ^^. Na podpis może jeszcze coś wpadnie, jak znajde właściwą grafikę.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-02-2008, 10:26   

U mnie już wiosenna zmiana ^^ Wczoraj mnie naszło żeby wreszcie zrobić coś z Bou...

Tak ja wiem, że to jest zły róż ale trudno, mnie to do tego idioty pasowało. Poza tym jestem w podobnym nastroju jak on aktualnie i tak ostatnio mi wiosennie... ^^ Mogłam dla kontrastu Naru zrobić w takich kolorkach... xD Co ciekawe Mai w różu nie jestem w stanie sobie wyobrazić. To by się gryzło.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 23-02-2008, 11:40   

Salva, najpierw mi się rzuciła w oczy sygnaturka i przez chwilę byłam święcie przekonana, że to Saber z Fate/Stay Night ^_^' Dopiero jak rzuciłam okiem na avatarek to stwierdziłam, że chyba jednak nie.

I wiem, że to będzie głupie pytanie, ale z jakiej serii była dziewczyna z poprzedniego kompleciku? (Mai, tak?) Już od dawna miałam zapytać, bo ile razy spojrzałam na twój avek to myślałam "Kurczę, to powinno być w słowniku obok hasła "sympatyczność""

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-02-2008, 11:43   

Oni są z tego samego anime. Z Ghost Hunta ^^

Ja nie mogę żyć bez Mai... a znowu ten Bou rówież mi się cholernie podobał. I ona wcale tak źle w różu nie wygląda... I tak, ja nadal nie znoszę różowego...

Chyba jednak mam wraszcie wiosenny (jak wiosenny to musowo musiał być z różowymi płatkami) komplecik...


Nota bene udało mi się zrobić coś ciekawego bo przy odpowiedniej długości posta Mai patrzy na niego ^^ I teraz biorąc pod uwagę postawę Bou, jej wzrok i mój podpis tekstowy wyszło mi coś dziwnego... A jeszcze jak się wie po jakiej scenie on się tak zachowywał i jaki był finał tamtej sceny... Tu powinien być Naru !!!! Idę zmienić podpis tekstowy...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-03-2008, 18:17   

Ciekawe czy ktoś jeszcze pamięta ten mój komplecik ? ^^ Ten jasny róż mnie wymęczył nieco, ja jestem jednak stworzona dla ciemnych stron egzystencji... przynajmniej pod względem kolorystycznym. Dałabym sobie zimową Mai ale średnio mi teraz pasuje.

Oczywiście zarówno Assasin jak i Zefiris są w wersji ulepszonej. Tzn Assasina zlepiałam ze screenshotów od nowa... Zrezygnowałam też z napisu na sigu żeby nie psuć obrazka. Co prawda będę jeszcze próbować jakoś to zgrabnie umieścić ale on mi się strasznie podoba taki jaki jest.

A tu tak dla porównania, wersja pierwotna...


_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2008, 18:23   

Ooo, wrócił piękny zestaw niebieski :]. A ja nie mogę pokontrastować XD.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-03-2008, 19:24   

Oczywiście, że się pamięta. Ja pamiętam nawet rozmowę na temat światła na mieczu i jego zbytniej jaskrawości. Oraz to, że zrobiłaś chyba różne odcienie. Z początku nie mogłam sobie tylko przypomnieć imienia panienki na avatarku, ale podałaś, więc nie muszę pytać ^^
Mnie się napis strasznie podoba, jest klimatyczny i implikuje następny ruch Assasina (dlatego też avatarek z nim wydaje mi się bardziej dynamiczny). Może wrażenie psucia całości powoduje to, że jest on jednak trochę duży?
Nowsza wersja ma o wiele lepszą jakość, a to już samo w sobie powoduje, że avek znajduje się parę poziomów wyżej, nie ma to jak czystość obrazu (może też spowodowana zmniejszeniem obrazu). I również śnieg zamiast deszczu lepiej sie prezentuje. I w sumie to chyba on sam (śnieg) spowalnia jakikolwiek możliwy ruch na rysunku, więc dodanie tam napisu jednak by tego nie zmieniło aż tak.
Z mrocznego stał się bardziej melancholijny.

Ekhem... no co...? Przypomniałam sobie stare dobre czasy, kiedy ten temat żył pełnią życia...

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 03-03-2008, 22:01   

Wiedziałam Borek, że Zefy do Ciebie przemówi xD

Myślałam, że tylko ja to pamiętam. I też pamiętam te moje kombinacje kolorystyczno-błyskowe. xD Teraz natomiast dziwię się jak ja się nie wstydziłam publicznie pokazywać czegoś takiego. Teraz aż mi dziwnie na myśl, że za rok tak samo powiem o aktualnym Assasinie. Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać jak człowiek jest się w stanie przyzwyczaić do czegoś. Przecież ja wyraźnie pamiętam jak ten Assasin mi się podobał !!! A teraz jak sobie pomyślę, że miałabym założyć coś takiego... Ciekawa rzecz... Zjawisko wydaje mi się ciekawe.

Mamunia nawet nie wiesz jak mi brakowało tych naszych interpretacji !!! Napis wydaje mi się już teraz jednością z Assasinem (mimo że dopasowałam go przed obejrzeniem Fate Stay Night), też wydaje mi się za duży toteż cały czas myślę o upchnięciu kluczowej części na obrazek, ale nijak mi to nie chce wyjść bez zepsucia ogólnego wrażenia. Bez zepsucia tego nastroju jaki tam jest. No zawsze mi się podobało to ujęcie Assasina. I to spojrzenie Dragoona... Zawsze lubiłam ten zestaw chociaż jest niesymetryczny, tzn postaci są skrajnie różn... chociaż ? W zasadzie to oni całkiem podobni są... Z tym, że jakby to ująć nie spoilerując ? Inaczej kończą, ale generalnie podobni są... I to nie tylko kolorystycznie. A właśnie przez kolorystykę zostali dobrani razem.

Mamunia... to nie jest śnieg... to niebo jest... rozgwieżdżone... no przynajmniej takie było moje zamierzenie bo pusty Assasin, chociaż równie fajny, to prezentował się nieco "łyso".

No i ja za ciemnością tęskniłam (z małą ilościa moich produkcji graficznych identyfikuję się tak jak z Zefy i Assasinem właśnie, nawet pomimo że charakterowo Assasin jest ode mnie daleko i Zefy chyba też)... Ja jestem stworzenie nocy, naprawdę. ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 05-03-2008, 10:00   

Też pamiętam Słonko a w dodatku jestem lepiej uświadomiony gdyż znajoma mi seria z tą panienką na avku :P. Ale po podpisie widać jaki kawał drogi przebyłaś i ile więcej umiesz. Jestem na tak!

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 05-03-2008, 19:27   

Ano właśnie, jak Ci się podobał nasz Dragoon ? ^^ O D-knighta nie pytam... xD

Widzę, że preferujecie starocie, może ja sobie zrobię po prostu nowszą wersję Raquel ? Screenshot mogę sobie "zwektoryzować" w Photoshopie, hulaj dusza piekła nie ma... ^^

No to teraz proszę o pomoc, jednak nie dawał mi spokoju ten "łysy" Assassin. Siedziałam nad tym długo i wyszło mi coś takiego:



Jak myślicie zostawić jak jest czy jednak dać z tekstem ? A może wywalić te dodatkowe błyski koło miecza (wsadziłam bo tam strasznie dziwnie wygladało samo to "free") ?

Mnie osobiście bardziej podoba się wersja textless...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-03-2008, 19:32   

Według mnie trochę za dużo tam tego tekstu - obrazek sprawia wrażenie "przeładowanego". A nawet, jeśli napis zostawić, to zdecydowanie radziłbym zrobić coś z tym błyskiem, żeby free nie było "zagłuszane" :)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 05-03-2008, 20:11   

Też mam wrażenie, że tekst jest lekko 'upchnięty'. Może by go skrócić do samego 'Let darkness set you free'? Albo inaczej go rozłożyć, np wyróżniając i przenosząc pod miecz całą frazę 'set you free', a nie samo 'free'.
Mi dodatkowo trochę nie pasuje ten błysk dodany w najnowszej części Assassina. Przez niego miecz wydaja się być zakrzywiony.

Ok, dość jęczenia. Cały komplet bardzo mi się podoba, zwłaszcza sygnaturka z rozgwieżdżonym niebem. Sama postać wygląda wygląda na spokojną i skupioną, co dobrze współgra z podpisem tekstowym. Zefiris też się dobrze prezentuje, chociaż ja najbardziej lubiłam twoje avy z Mai, prawdopodobnie dlatego, że ją z żeńskich postaci których używałaś, uważałam za najsympatyczniejszą.
Ale Zefy przywołuje miłe skojarzenia... niedługo po tym, jak zaczęłaś nosić z nią avatar, zaczęłam oglądać Scrapped Princess. Nieco się zdziwiłam, gdy zobaczyłam jakiego jest wzrostu^^.

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 05-03-2008, 21:20   

No więc właśnie mnie też coś nie pasuje z tym napisem. Próbowałam różnych konfiguracji i ta wyszła najlepiej. Przeniesienie wbrew pozorom wygląda idiotycznie bo zostaje takie łyse miejsce. Ten miecz jest wybitnie kłopotliwy. A co do błysków, wszystko to jest kadr, ja z tym nic nie robiłam, a wręcz zmniejszałam te błyski bo bardziej dawały po oczach. No i ten miecz JEST zakrzywiony ^^

Ale ale ! Momoko ciekawy masz nowy komplecik ! Chociaż ja nie lubię twórczości spikselowanej (wygładziłabym linie) to ten całkiem fajnie się prezentuje. No i bierzmy pod uwagę KTO jest na obu obrazkach ^^ Swoją drogą nie wiem czy Momoko widziałaś, jaki kiedyś zrobiłam (zuy i różowy) avatarek z Haruhi ^^




No dobra, na chybił trafił podobierałam efekty mojej pracy przez ostatnie kilka godzin (w przerwie między pisaniem zadania na kilka minut sobie włączałam PS i to są efekty)...









Przyznam się, że nie mogę już na niego patrzeć... Im dłużej nad tym siedzę tym bardziej podoba mi się sam łysy textless.

_________________



Ostatnio zmieniony przez Salva dnia 05-03-2008, 21:44, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 05-03-2008, 21:35   

Zefi była przeurocza, aż żal się robiło jak ją tak traktował Shannon. Co do podpisu to rzeczywiście jakoś łyso wygląda ale ten tekścik jednak kapkę się zlewa. Może poczytaj o nim to coś krótszego wyczarujesz do niego Assassin.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 180 z 462 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 179, 180, 181 ... 460, 461, 462  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group