FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 30-09-2008, 23:17   

Witamy na forum - baw się dobrze i postuj owocnie.
A co do pytania o to, co polecić - zadaj je tutaj: http://forum.tanuki.pl/tematy10/2973.htm
:)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DzieckoFantazji Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2008, 17:56   

Nie lubię postów powitalnych, ale ponieważ nie wszystko muszę lubić, a z kolei lubię to forum (bo przyglądam się Waszej stronie od pewnego czasu), opowiem coś o sobie.
Będzie krótko, zwięźle i na temat. Jestem uczennicą klasy maturalnej i w chwili obecnej właśnie powinnam się uczyć =^^'=. Nie uważam się za otaku, ale lubię mangę i anime, staram się przeciwstawiać krążącym na temat tej sztuki stereotypom. Moja ulubiona manga to "Tarot Cafe". Interesuję się ratownictwem (należę do Grupy Ratownictwa i Łączności "AmRat"), pedagogiką i historią. W wolnych chwilach lubię samej sobie opowiadać niestworzone historie, rysować i czytać książki. W przyszłości chciałabym uczyć historii w ośrodku dla niewidomych dzieci i młodzieży.
Jednym słowem - dzień dobry Wam wszystkim! =^^=

_________________
Żyłka pulsowała rozkosznie w rytm uderzeń.
Serduszka.
Było niespokojne, to dawało z siebie wszystko, to udawało, że bije po raz pierwszy. Jak każda prostytutka. Catzy, Twoje serce jest mistrzem w Twoim zawodzie.
"Pociąg do Zombie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Irin Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Kwi 2005
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 01-10-2008, 18:30   

Witam rówieśniczkę! Widzę ciekawe zainteresowania i ładny styl, więc mam nadzieję oglądać twoich postów więcej.

Miłego więc tworzenia i szybkiej aklimatyzacji :).

Przy okazji również witam inne najnowsze nowości i życzę ominięcia choroby trollizmu :D.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-10-2008, 20:23   

Witam. Mam 17 lat, przez większość czasu mieszkam w internacie w Toruniu, jestem uczniem drugiej klasy liceum, interesuję się: matematyką (tak, wiem, że jestem szalony), historią wszelaką, również wszelaką fantastyką, anime i mangą (aczkolwiek od niedawna, wcześniej byłem młody i głupi), RPG. Hmm... I to by było na tyle - nie wiem, co jeszcze mógłbym napisać tytułem powitania ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 05-10-2008, 21:52   

Czesc i czołem. Milo widziec kolejnaa nowa twarzy na forum, mam nadzieje ze troche tu zagoscisz ^^. Jakie anime oglądasz?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-10-2008, 06:39   

Cóż, zaczynałem chyba trochę dziwnie, bo od Neon Genesis Evangeliona - zwyczajnie stwierdziłem, że warto wreszcie się dowiedzieć, o czym tak naprawdę się mówiło (a mówiło się trochę, skoro kilku przyjaciół miałem tym zafascynowanych). Zwyczajnie pamiętałem, jak daaawno temu ktoś mi o tym tytule mówił, więc postanowiłem go zobaczyć. Potem zobaczyłem Bleacha - i tak to się zaczęło.

Zaś w chwili obecnej, tak w porządku alfabetycznyn

Code Geass (obydwie serie - i mam nadzieję, że tylko tyle tego będzie... nie wytrzymałbym ani - co uważam za możliwe - szargania pamięci CG jakimś fillerem, ani Leloucha i C.C. od nowa zbliżających się od siebie, ani widoku paszczy Suzaku ;) )
Darker than Black
Death Note
Ghost Hunt
Hellsing
Juuni Kokki - również oglądanie odłożone na później.
Monster - aczkolwiek w pewnym momencie przerwałem oglądanie . Stwierdziłem, iż niejako cierpię z przejedzenia - więc odłożyłem dalsze oglądanie na później. Zdarza się nawet z najlepszymi seriami.

Ostatnio zaś oglądam Welcome to the NHK... I tyle na razie przychodzi mi do głowy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Overture Płeć:Mężczyzna
The luck of the draw


Dołączył: 09 Paź 2008
Skąd: Oświęcim
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2008, 12:30   

Co prawda zrobiłem to już w innym topicu, ale nie zaszkodzi napisać czegoś więcej niż: "Ohayo!"

Mam 19 lat i jestem studentem I roku Informatyki Stosowanej, studiuje w Krakowie, a mieszkam w Oświęcimiu. Interesuje się głównie wszystkim związanym z kierunkiem, ze szczególnym naciskiem na webmastering. Lubię czytać książki fantasy (szczególnie te osadzone w świecie D&D), oraz pogrywać w RPG (zarówno komputerowe, jak i 'książkowe'), interesuje się również polityką (która jak wszyscy wiemy dzieli ludzi, więc myślę, że lepiej będzie temat przemilczeć). Grywam on-line w Jedi Knight 2, oraz Diablo 2. Oczywiście trudno też nie wspomnieć o M&A, które od około 2 lat stanowią trzon moich zainteresowań.

Więcej grzechów nie pamiętam ;)

_________________
... With finesse comes vision
With practice comes experience
With control comes agility
With power... comes inviolability ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2008, 13:38   

Overture napisał/a:
Więcej grzechów nie pamiętam ;)

Pisz często i gęsto to wyjdą "w praniu" ;)
Witam wszystkich nowych. Czekam na Wasze posty.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 09-10-2008, 17:17   

O, Overture, no to jesteśmy rówieśnikami i to w podobnej sytuacji :) Kraków góra! Pisz ciekawie i składnie i na temat i... baw się dobrze na forum. I ogromny plus za obejrzenie Ourana i pokochanie pacynki Nekozawy :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Overture Płeć:Mężczyzna
The luck of the draw


Dołączył: 09 Paź 2008
Skąd: Oświęcim
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2008, 18:24   

Kraków górą.. święte słowa... szkoda tylko, że na dojazd w jedną stronę schodzi ponad 1,5h czasu ;d No ale żyć, nie umierać, Kraków to Kraków. Swoją drogą, jaka uczelnia? Ja na AGH. Thx za miłe powitanie ;)

Co do Nekozawy i Beelzenefa - powaliło mnie to, podobnie jak cały Ouran.

_________________
... With finesse comes vision
With practice comes experience
With control comes agility
With power... comes inviolability ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 09-10-2008, 19:15   

Salve Overture, rzadko witam kogokolwiek, ale jak ktoś mi się spodoba to bardzo chętnie, wobec tego witam ^^ Zwłaszcza, że kolega z Krakowa, w tym samym wieku, jak ja od 2 lat ogląda anime, też student (z tym, że ja z kolei na biologii stosowanej na UR) i na tym samym kierunku co mój starszy brat ^^ Poza tym Belzenef *___* Oj tak, kolega zdecydowanie WIE co dobre, życzę miłego pisania i żeby to pisanie się na kilku postach nie zakończyło.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 10-10-2008, 21:19   

Tak, więc Overture, dzielimy miłość do Krakowa i do dojeżdżania do tego uroczego miasta. Ja mam godzinę w jedną stronę, ale gimnazjumw śródmieściu... nie odpuszczę. Tak więc witam!

Ach i ten Belzenef...

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zel93 Płeć:Mężczyzna
InuYasha fan ;D

Dołączył: 12 Paź 2008
Skąd: Nowa Ruda Słupiec
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2008, 20:17   

Witam wszystkich zarejestrowałem się tutaj niedawno, ale od dawna znam tą strone ;]. A więc nazywam sie Mateusz, mam 15 lat. Interesuję się grą w siatke, śpiewem (ach ten ultrastar xD), ddrowaniem, komputerami jak i starymi i nowymi (posiadam amige 500, c64 i pozyczam od sasiada atari 65xe), lubię gry, filmy etc. w klimacie fantasy - od 3 klasy podstawowej do 1 gim dzien w dzien sesjowałem z przyjaciółmi za blokiem [ jak się siąsiedzi na nas patrzyli ] ;). Moimi ulubionymi anime są: InuYasha, Slayers, wszystkie dragonballe. Lubię pograć sobie w mmorpgi takie jak Ragnarok Online, Maple Story, World of Warcraft, jak również w Diablo2 przez Battlenet. Lubię pograć sobie w planszowego rpga "Magia i Miecz". To chyba wszystko, tak więc witam ;D.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5552999
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 13-10-2008, 07:58   

Kolejny Slayerowiec... (nie, żebym coś :P)

Witam serdecznie, RO powiadasz? Jakieś konkretniejsze serwery?

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zel93 Płeć:Mężczyzna
InuYasha fan ;D

Dołączył: 12 Paź 2008
Skąd: Nowa Ruda Słupiec
Status: offline
PostWysłany: 13-10-2008, 18:37   

No to kiedyś grałem na KDR, Allseronie, iRO. A obecnie gram na RebirthRO ;P.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5552999
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 82 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group