FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 17-11-2009, 22:44   

Paweł napisał/a:
Alt - nadawałbyś się na przywódcę sekty, zdecydowanie...

Spokojnie, on żartował...

Tohru, twój blog jest pod innym adresem, tam zamieszczaj swoje przemyślenia.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mayissa Płeć:Kobieta
zła wieszczka


Dołączyła: 12 Lis 2009
Skąd: z morza i marzeń
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2009, 22:44   

Samuelu... na sercu zawsze pozostają blizny, czasami nawet kolec musi tam tkwić i stać się częścią ciebie. Jednak człowiek to silna bestia i zawsze wstaje z kolan, wcześniej czy później. Powtórzę starą sentencję: co nas nie zabije to nas wzmocni :)
Każdego dnia rodzimy się na nowo. Więc serducho jeszcze kiedyś dostanie nowe skrzydła :) ( to ci mówię już jako wieszczka;) Proponuję poczytać trochę optymistycznych książek i rzucić palenie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Samuel Płeć:Mężczyzna
Dinozaur


Dołączył: 17 Sty 2009
Skąd: Warszawa/Marysin
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2009, 10:44   

Nie palę. I nie cierpię tez na żadne doły i depresje, z których mogłyby mnie wydobyć optymistyczne książki ;) Moja trauma porozwodowa jest troche bardziej pokręcona, ale że w codziennym życiu nie przeszkadza za bardzo, to na razie po prostu się nią nie przejmuję. Ale dziękuję za zainteresowanie :)

_________________
ॐ भूर्भुवः स्वः । तत् सवितुर्वरेण्यं ।
भर्गो देवस्य धीमहि । धियो यो नः प्रचोदयात् ॥
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora
Mayissa Płeć:Kobieta
zła wieszczka


Dołączyła: 12 Lis 2009
Skąd: z morza i marzeń
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2009, 16:18   

:)) waliłam w ciemno z tym paleniem, choć miałam przeczucie, że nie palisz (I to się chwali!!:) a co do optymistycznych książek, zawsze dobrze się pośmiać :) nie ważne z jakiego powodu, życie jest dostatecznie ciężkie i szare ( zwłaszcza o tej porze roku), by umilać je śmiechem. Zawsze lepiej śmiać się z przyjaciółmi, ale jeśli ich brak ( a mi brak) to wspaniałym przyjacielem są książki.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Samuel Płeć:Mężczyzna
Dinozaur


Dołączył: 17 Sty 2009
Skąd: Warszawa/Marysin
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2009, 16:39   

Brak przyjaciół? mam nadzieję, że ma to coś wspólnego z małym dzieckiem, a nie z kompletną permanentną pustką w otoczeniu, czy tak? ;)
Wśród moich znajomych ostatnio nastał sezon na produkowanie małych ludzików, co spowodowało, że na imprezach pojawia się teraz sporo mniej osób niż wcześniej. Znalazłem na to przynajmniej częściową receptę - w okresie letnim mogę urządzać u siebie grilla :] Jest dużo spokojniej, mniej alkoholu, więcej jedzenia i zabawy w przygotowywanie jedzenia, mniej kompromitujących sytuacji, o których później by się rozmawiało tygodniami, ale dzięki temu młodzi rodzice mogą bez obaw zabierać ze sobą swoje krasnoludki.
Prawdę mówiąc, grupa znajomych z którymi utrzymuję znajomość już od wielu lat to jedna z najlepszych rzeczy, jakie przytrafiły mi się w życiu. Są wspaniali. I nawet nie obrazili się, gdy zniknąłem z towarzystwa na czas mojego krótkiego małżeństwa :)

_________________
ॐ भूर्भुवः स्वः । तत् सवितुर्वरेण्यं ।
भर्गो देवस्य धीमहि । धियो यो नः प्रचोदयात् ॥
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora
Bells Płeć:Kobieta
Iwanu ga Hana


Dołączyła: 21 Lis 2009
Skąd: Piła/Poznań/Hokkadio
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2009, 16:39   

Hej wszystkim, dołącza do was kolejna maniaczka m&a. Mam 16 lat i Japonią w całości interesuję się jakieś 5 lat. Uczę się japońskiego na zasadzie samouka i to tylko żeby się porozumieć z japończykami, mało ambitne ale się przydaje ;). Mam nadzieję że nie jestem jedyna ale fascynują mnie anime yaoi i parę mam już za sobą, oczywiście resztą też nie gardzę. Poza anime oczywiście - manga. Póki co mam 'aż' jeden tom mangi "Ouran school, host club" ( świetne i polecam ;)) i parę gazet ( Arigato, Otaku itp.). Niestety mieszkam w Pile gdzie m&a nie jest szczególnie rozpowszechniana a i dostęp do ciekawych rzeczy jest ograniczony. Na dzień dzisiejszy jestem rozdarta między Piłą a Poznaniem, można powiedzieć że Poznań to moje drugie miasto. W przyszłości mam zamiar wyjechać do Japonii i wytworzyć własne komiksy lub należeć do oddziału twórców anime. Myślę że to tyle ;)

_________________
Za każdego głupiego posta Bóg zabija kotka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 21-11-2009, 16:47   

Bells napisał/a:
W przyszłości mam zamiar wyjechać do Japonii i wytworzyć własne komiksy lub należeć do oddziału twórców anime. Myślę że to tyle ;)

Oj, mam to samo. Kroniki Nevaretu... mrau... Już widzę czołówkę

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Radyjko Płeć:Mężczyzna
Radioaktywny Alchemik


Dołączył: 23 Kwi 2008
Skąd: tam gdzie szaleństwo to cnota
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2009, 19:32   

Właściwie nie jestem nowością, bo zarejestrowałem się tu dawno temu, ale zostawiłem jeno dwa posty i zniknąłem. Teraz więc - pod zmienionym nickiem, bo tamten mi się nie spodobał - podejmuję drugą próbę osiedlenia się na forum^^ (oby tym razem się powiodła) Tak więc witam...ponownie^^

_________________
Wińcie grzech, nie grzesznika. Wińcie kawę, nie Kumorina.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easley Płeć:Mężczyzna
Exorcist


Dołączył: 22 Lis 2009
Skąd: ze kuńca wsi ^^
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2009, 21:55   Konban Wa ! czyli dobry wieczór :)

Ohayo !
Jestem nowy na tym forum, a dobre wychowanie ( czy aby na pewno xP ?) każe mi się z Wami wszystkimi przywitać :)
Coś o mnie ? Jestem Seba, po prostu Seba ;) Mam 15 lat i mieszkam w Grybowie (taka mała patelnia czyt. miasteczko otoczone zewsząd góami, koło Nowego Sącza - koło krakowa)
W wolnym czasie, jak cywilizowany człowiek oglądam anime ( jak sie coś ciekawego nawinie :) ) W wakacje zazwyczaj z kolegami gramy w kosza więc życie towarzyskie kwitnie :)
Narazie to by było na tyle, tymczasem wracam oglądać 16 ep Higurashi No Naku Koro Ni.
Pozdro dla wszystkich :)


Ostatnio zmieniony przez Easley dnia 22-11-2009, 22:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11871545
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-11-2009, 22:08   

Easley, lepiej gdzie indziej swoją twarz zaprezentuj, bo, z tego, co wiem, niewiele osób ma tutaj konto na NK.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easley Płeć:Mężczyzna
Exorcist


Dołączył: 22 Lis 2009
Skąd: ze kuńca wsi ^^
Status: offline
PostWysłany: 22-11-2009, 22:10   

Slova, to konto ma około 2 lat, jak pisałem wchodze tam tylko aby coś nabazgrać na forum klasowym, nic więcej. Dlatego także napisałem aby mi nic nie pisać, żadnych pw, komentarzy, ani nie wysyłać zaproszeń bo i tak ignoruje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
11871545
Radyjko Płeć:Mężczyzna
Radioaktywny Alchemik


Dołączył: 23 Kwi 2008
Skąd: tam gdzie szaleństwo to cnota
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2009, 01:26   

<D.Gray-Man maniak mode on> Oooo, awatar z Marianem! <D.Gray-Man maniak mode off>
Nie wiem, czy wypada mi witać Nowość, skoro sam jestem tak jakby Nowością. Ale przyjmę założenie, że to nie problem, bo podobnie robią użytkownicy na moim drugim forum:-)
Tak więc - witaj i miłego forumowania^^

_________________
Wińcie grzech, nie grzesznika. Wińcie kawę, nie Kumorina.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 23-11-2009, 01:47   

Jako ze mam przypływ pozytywnych emocji.
Witam wszystkie nowości. Mam nadzieję że będziecie się dobrze bawić i będziecie brać udział w wielu ciekawych dyskusjach i wymianach opinii. Mój towarzysz powyżej ma różne odchyły więc mu wybaczcie. W gruncie rzeczy to dobra osoba.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lam-chan Płeć:Mężczyzna
Perverted Pervert


Dołączył: 23 Lis 2009
Skąd: Wawa
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2009, 06:21   

Żeby nie przedłużać :)
Anime które oglądam są na MAL (link w podpisie) tam jest wszystko ładnie wypisane :>
Muzyka którą słucham jest na last.fm (także w podpisie) tam także jest wszystko ładnie wypiasne :>
Poza tym, touhoufag, mikufag, wampir żerujący po nocach, postrach moralistów, baka ecchi ranger, no to w sumie wszystko :D

_________________
Hail Oppai \(^o^)/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2009, 15:42   

Lam-chan, słuchasz tylko japońskiej muzyki?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 108 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 107, 108, 109 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group