FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-12-2009, 22:53   

No to witamy Talantea : )

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 16-12-2009, 23:15   

Witam Nowości na forum :) Bawcie się dobrze, piszcie owocnie, a o muzyce dyskutujcie w odpowiednim temacie, a nie tutaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mayissa Płeć:Kobieta
zła wieszczka


Dołączyła: 12 Lis 2009
Skąd: z morza i marzeń
Status: offline
PostWysłany: 16-12-2009, 23:37   

zaraz nas przekleją XD . Jestem dysortografką ( trudno mówić o dyslekcji podczas pisania na klawiaturze ), ale posługuję się Wordem, co by ludzi nie straszyć. Do yaojców nie będę nagabywać, bo sama nie trawię ( i pomyśleć, że tyle ślicznego towaru się marnuje…ech..) Jak już coś to wolę lilijki, ale z umiarem. Jeśli lubisz dobrą muzę obejrzyj serię 'Nana', powinna ci się spodobać i stylistycznie i muzycznie (choć patykowate kończyny mogą nieco razić ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 16-12-2009, 23:50   

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mortimern Płeć:Mężczyzna
widzisz emo to zabij


Dołączył: 23 Cze 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-12-2009, 01:13   

Ciekaw czy mnie ktos kiedykolwiek powita tu : P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Talantea Płeć:Kobieta
Seksowna laleczka


Dołączyła: 16 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-12-2009, 12:10   

Witam Mortimern ;D chociaz ja cie przywitam choc sama jestem nowa

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 17-12-2009, 15:25   

Ja również witam. Bo dlaczego miałabym tego nie robić?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Roshiwanaki-san Płeć:Mężczyzna
Aka Urufu


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Suwałki
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2009, 10:21   

-Yā . Watashi wa Roshiwanaki Mateushi desu.-
Tak oto żem przedstawił się u wrót Świątyni Anime. Tak też przedstawiłem się w Bibliotece Mangi. A teraz tak się z wami witam na Tanuki.
Mam prawie 16 lat. Do tej granicy zbliżam się raczej szybciej niż wolno, ale na tyle powoli że... eee... pogubiłem się. W każdym razie trochę jeszcze brakuje.
Moje zainteresowanie mangą i anime zaczęło się parę lat temu, gdy w Jetixie leciał premierowy sezon Naruto. Anime bardzo mi się spodobało, ale jednocześnie wiedziałem że to co sprzedali Jetixowi kolesie z VizMedia jest po prostu... no... mogłoby być lepsze. Dlatego też zacząłem szukać Naruto w internecie i proszę. Tak oto zaczęła się moja przygoda. Niestety przez dość długi czas gapiłem się wyłącznie w Naruto. Z tej izolacji zacząłem wychodzić jakiś rok temu. Wówczas to zabrałem się za Green Green'a i zobaczyłem że nie tylko Naruto może być fajne. Teraz liczbę obejrzanych przeze mnie odcinków anime liczyć można na około 1000. Ale chcę więcej xD
W mandze idzie to trochę inaczej. Zacząłem ją czytać dopiero niedawno. Zaliczyłem wszystko co w necie znalazłem z Naruto, Bleach'a, Detektywa Conana i paru innych.

Po za tym mam szereg przeróżnych zainteresowań. Przede wszystkim sport. Moją pasją od zawsze jest piłka nożna. W przyszłości chciałbym zostać trenerem w tej dyscyplinie sportu. Po za tym próbuję wszystkiego jak leci.
Niecałe dwa lata temu znalazłem forum GothicKomiksy. Od tamtej pory właściwie nie ma dnia bym tam nie zajrzał. Bardzo to ubarwia moje życie. Mnóstwo świetnych komiksów i filmów wykonanych niekonwencjonalną metodą. Sam też tworzę swoje komiksy.
No tak. Muzycznie to jestem dziwakiem. Nałogowo wręcz mieszam wszelkie typy muzyki japońskiej(głównie piosenki z openingów ulubionych anime xD) z metalowymi brzmieniami by Sabaton(ulubiony zespół) i In Extremo oraz retro, czyli The Beatles i Skaldowie xD. No i słucham także soundtracków z filmów (John Williams shihai xD).
Dodatkowo interesuję się kulturą Japonii i Korei. Uczę się japońskiego i uprawiam Taekwondo.

Co jeszcze? Nie wiem.
Subete no hajimemashite.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3326459
Verina Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2009, 16:32   

Ohayo wszystkim ;P. Szukałam trochę jakiegoś forum w którym można popisać na temat mangi&anime i nie tylko i tak trafiłam tutaj.
Nie lubie się o sobie zbytnio rozpisywać, bo za bardzo nie ma tu o czym. Napisze tylko, że mam na imie Karolina, lubie oglądać anime oraz czytać książki (głównie fantasy, ale reszta również ujdzie ^^) oraz jestem fanką Final Fantasy pod każdymi postaciami :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-12-2009, 18:37   

Witam cie Verino na forum. A czy jesteś może podobna do któreś postaci z FF?:P
Powrót do góry
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2009, 00:30   

Witam wszystkich ^^

Mam na imię Oliwier nie lubię tego imienia, ale trudno drugie wcale nie lepsze (Łukasz). Aktualnie mam 20 lat w przyszłym roku będę miał 21 także staruszek już jestem ;p Zacznę od odkrywczego wprowadzenia, otóż jestem fanem m&a mniej więcej od 8 lat. Oprócz tego mam inne zainteresowania, mianowicie uwielbiam słuchać muzyki wszystko co opiera się na elektrycznych gitarach czyli wiele odłamów rock-a i metalu. Przede wszystkim słucham rock-a (tego bardziej ambitnego bądź jak inni określają lubię muzycznych onanistów), power metal czy symfoniczny metal, nie trawię growlu więc black/death metalu, nu metalu itp. ale są wyjątki ;) Moje ulubione zespoły to Mr. Big, Avantasia, Muse, Marilyn Manson, System of a down, Rammstein, John 5, Billy Sheehan, Gavin DeGraw, Cradle of Filth (o ten wyjątek mi chodziło ), Disturbed, Excalion, Hey, Jelonek, Luca Turilli, SOiL (tylko płyta Scars), SUM 41, Mushroomhead (też wyjątek). Lubię się wypowiadać na forach, najczęściej przesiaduję na tych związanych z m&a. Można było mnie znaleźć m.in. na istniejącej już stronie (szkoda ;() Project SSOMIA, która na początku zwała się Project X to były czasy ;] Aktualnie jestem studentem. Studiuję na Politechnice Śląskiej w Gliwicach, kierunek Energetyka na wydziale Środowiska i Energetyki.

Wracając do anime, bo w sumie o tym forum to jest a nic konkretnego nie napisałem. Otóż moim nr. 1 jest School Rumble spodobał mi się humor, który po prostu mnie rozbroił a takie wady jak grafika nic dla mnie nie znaczą. To jest tak jak z dobrym żołnierzem, musi mieć jakieś blizny. Następnie plasuje się Fullmetal Alchemist: Brotherhood. Dalej ciężko powiedzieć co w następnej kolejności bo takie anime jak Bounen no Xamdou, Requiem for a dream, Wolf's Rain, Bleach, ciężko mi dalej sklasyfikować w moim rankingu. Całą listę anime, którą widziałem można zobaczyć tutaj.

PS: Jak założyłem konto na forum bleachexile to dostałem tzw. zje... opiernicz (nie wiem czy tu pozwala się na małe przekleństwa ;p) za to, że napisałem ohayo a nie ohayou ;)

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2009, 00:41   

Witam s3shir0, życzę miłej zabawy na forum, dużo dobrych anime, miłego czasu z Tanuki i służę pomocą!

A tak off-topowo. Imię masz fajne. Oryginalne. Ja swojego kiedyś nie lubiłem, bo się wyróżniało (mam na imię Beniamin), ale teraz za to je uwielbiam :D.

Cytat:
ak założyłem konto na forum bleachexile to dostałem tzw. zje... opiernicz


Nie zwracaj na nich uwagi. Tam są.....dziwni ludzie :).

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Mayissa Płeć:Kobieta
zła wieszczka


Dołączyła: 12 Lis 2009
Skąd: z morza i marzeń
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2009, 01:28   

kolejne młode duszyczki... choooooodźcie... ( zaciera łapki)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 28-12-2009, 01:52   

Mitsurugi napisał/a:
A tak off-topowo. Imię masz fajne. Oryginalne.


Pomyśl sobie, że sąsiad inteligent dał swojemu psu imię Oli. Teraz jak wołają Oli to nie wiem czy mam się odwrócić :D

Mayissa napisał/a:
kolejne młode duszyczki... choooooodźcie... ( zaciera łapki)


Nie wiem jak to odebrać? ;D

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-12-2009, 07:41   

s3shir0, patrząc na wymienioną listę kapel, to jesteś dopiero u początku drogi ^^ I na standardy forum staruchem nie jesteś, jest spora kolejka innych do piastowania tego tytułu ;p

Have fun.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 115 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group