FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 186, 187, 188  Następny
  Ohayo, czyli witam!
Wersja do druku
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 05-07-2010, 23:00   

Ren napisał/a:
Tanuki znam już od zawsze ale forum jakoś od niedawna tak że mam nadzieję iż nie podpalicie mi stóp i nie wrzucicie do czarnej studni na starcie ;)

Ciężko by było dokonać czegoś takiego za pomocą forum :P Ale również witam serdecznie. :)

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 06 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 06-07-2010, 01:23   

Witam wszystkich i pozdrawiam!
Nareszcie zaczęły mi się wakacje i przyszła pora na zrealizowanie postanowienia "jak-będę-miał-czas-to-się-zarejestruję-na-tanuku-i-coś popiszę-zamiast-się-czaić" (bo forum przeglądam już od dawna).

Co do osoby Potwora Latacza: nazywam się Karol, jestem studentem informatyki, fanem mangi,anime, komiksów i książek różnorakich, militariów,gier rpg i masy innych dziwnych rzeczy.
Wrodzona tendencja do budowania zdań kwiecistych a długich powoduje że to co piszę może być lekko niezrozumiałe / chaotyczne , ale liczę na wyrozumiałość.

Tak więc "Hej" wszystkim!

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 06-07-2010, 07:31   

Kwiecistość wypowiedzi staje się dużo bardziej zrozumiała, gdy urozmaica ją interpunkcja, z przecinkami na czele. Efekt gwarantowany, polecam :P Brakło ci ich akurat gdy o kwiecistości pisać przyszło, tak więc nie mogłem się powstrzymać ;p

Miłej zabawy na forum ;)

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Potwór Latacz Płeć:Mężczyzna
Czajnik w Mroku


Dołączył: 06 Lip 2010
Skąd: Kraków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 06-07-2010, 09:09   

Dziękuję bardzo!
Co do przecinków, to pewnie kwestia tego, że ostatnimi czasy to co napisałem miały okazję czytać tylko kompilatory : )

_________________
Jestem wielkim Potworem Lataczem!!! <Ö>

"Dla wszystkich starczy miejsca
Pod wielkim dachem nieba
Na ziemi której ja i ty
Nie zamienimy w bagno krwi "
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
25993346
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 06-07-2010, 10:42   

Hej Lataczu, miłego pobytu na forum. Avatar masz iście lurkerski, trzeba przyznać;p.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Ren Płeć:Mężczyzna
蓮 <-- To moje imię.


Dołączył: 25 Cze 2010
Skąd: Manticore
Status: offline

Grupy:
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 07-07-2010, 03:15   

I ja także witam serdecznie.

_________________
Yoake umare kuru mono yo,
Keshite miushinawa naide,
You are you shoujyo yo ima koso!
Furi hodoki tachi agare!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1146958
Karasu112 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Lip 2010
Skąd: Bogatynia
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2010, 20:21   

Witam wszystkich!

Ja tak samo jak większość nowych użytkowników korzystam z Tanuki od dawna(tylko do tej pory jakoś nie miałem czasu żeby się zarejestrować ;p). Mam 22 lata ;] Mangą i Anime interesuję się od kilku lat. Poza A/M interesuję się jeszcze horrorami. Lubię czytać książki (szczególnie dramaty). Uczę się języka japońskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nihal
Gość
PostWysłany: 08-07-2010, 12:59   

Witam serdecznie

Pochodzę z Legionowa. Lubię czytać książki fantasy. Dosć często gram na kompie. Uskuteczniam okrutną gitarową amatorszczyznę. Czasami napiszę jakiś wiersz do użytku własnego. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Nihal Płeć:Kobieta


Dołączyła: 08 Lip 2010
Skąd: Legionowo
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2010, 13:09   

Z powodu roztargnienia i forumowego niedoświadczenia, zapomniałam się zarejestrować. Ach, te emocje. Tak więc, post wyżej jest mój.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2010, 17:54   

Hello! Baw się dobrze i nie zapomnij zabierać potem swoich zabawek - zwrotów nie uskuteczniamy. :D

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TRL Płeć:Mężczyzna
Człowiek


Dołączył: 07 Lip 2010
Skąd: Z Piekielnych Otchłani! xP
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2010, 11:45   

Veni!

~... Cześć wszystkim, tutaj TRL. Kto? Ano tak, a więc :
Nazywam się Maksymilian, 16 awesomoo lat mam, jestem obecnie z racji, że mamy święta, pomiędzy 1, a 2 rokiem LO[tak, wiem, bez ambicji, co? =)] : P Około 6 lat temu zachorowałem, choroba nie ustępuje, a postępuje, tak... stałem się miniOtaku. Nie dość tego prześladują mnie głosy, mają jakieś dziwne zapędy, chcą mnie poznać, mówią o sobie "Wiedźmin", "Jakub Wędrowycz"... przerażające, czyż nie? O.x Dotychczas ukrywałem się w różnych miejscach m.in. osadach Narutardów [Senpuu]z muszę przyznać, licznymi ludźmi[I think so...] na wysokim poziomie rozgarnięcia[ci pierwsi zawsze szarżują na temat z bronią masowego rażenia[czyż to nie dziwne?] tzw. spamem, ale szybko pozbywają ich się Admini i Modzi, atakujący z zaskoczenia warnami. W końcu jednak trafiłem tutaj, myśląc że może tu nikt nie będzie bił mnie za inność. I tak de facto pisanie głupot, jak te przed chwilą. Powszechnie znanym jest faktem, że wielu nowych userów próbuje zabłysnąć, co kończy się wielkim Joł, czy raczej failem.

_________________
"Na początku było nic. I rzekł Bóg: „Niechaj stanie się światłość” i dalej nic nie było, tylko teraz można to zobaczyć."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3849328
Ben Płeć:Mężczyzna
Czu-czulu master


Dołączył: 11 Lip 2010
Skąd: Objawiony Słowomyślotok
Status: offline
PostWysłany: 11-07-2010, 23:35   

Yo.

Mówią mi Ben (sąsiadka mówi na mnie trochę gorzej, jednak nie zacytuję) i jestem złym człowiekiem (nie, nie lubię psów a one nie lubią mnie). Mam 19 lat, kubek i paczkę kredek... a tak w ogóle to pewnie ciężko się domyślić, że interesuję się mangą i anime ;3

Japońskim bakcylem zaraziłem się dosyć przypadkowo natrafiając na... hentai. Po oglądnięciu Higurashi to już całkiem przepadłem dla świata, znajomi mnie wyklęli i o dziwo ziemia nie przestała się obracać.

Pozdrawiam!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1446963
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 12-07-2010, 12:45   

Witajcie Ben, TRL, Nihal, Karasu112, Ren, Potworze Lataczu i inni, których nie przywitałam.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
zombie_kitten Płeć:Mężczyzna
o.O


Dołączył: 13 Lip 2010
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2010, 10:22   

Hej, właśnie się zarejestrowałem i pomyślałem że się przywitam :) Szukałem sobie jakiegoś sympatycznego forum o tematyce m & a, i znalazłem to :)

A co do mnie... jestem studentem, lubię czytać (szczególnie fantastykę), oglądać filmy, grać w gry (najlepiej takie z dobrą fabułą, szczególnie RPG i przygodówki), siedzieć w internecie (i czytać komiksy internetowe), uczę się rysować (od dosyć niedawna dopiero), lubię też rozmaite tajemnice i zjawiska niewyjaśnione, i oczywiście lubię też anime i mangę. :)


Ostatnio zmieniony przez zombie_kitten dnia 13-07-2010, 10:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 13-07-2010, 10:28   

zombie_kitten, zaintrygowałeś mnie. Zwłaszcza tym, że moje przywitanie, gdybym napisała wtedy naprawdę coś o sobie, wyglądałoby niemal identycznie ;]

Witaj.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 139 z 188 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 138, 139, 140 ... 186, 187, 188  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group