FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19, 20, 21  Następny
  Pozostałe znaki zodiaku :P
Wersja do druku
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 24-03-2004, 10:01   

Zrobiłam sobie i wyszedł orzech.
0_0 rany... wszystko się zagadza...>prócz jednego^^ nieśmiałości<
Niezłe...^^
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
Satsuki Płeć:Kobieta
Fioletowy Płomyczek


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Aaxen, zamek Elieth ves Aeriei nad Morzem Płaczu
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 24-03-2004, 11:58   

Kasztanowiec (pomine fakt, ze rosnie tego od cholery na calej mojej ulicy)

Jak na razie spasowalo chyba tlyko jedno

Cytat:
Nieoczekiwane jest w nim natomiast przywiązanie do wygody.


okej.. to tez pasuje

Cytat:
Czasami sprawia wrażenie nieprzystosowanego, ale to tylko wrażliwość i brak zaufania do siebie i innych. Jest zbyt niekonwencjonalny, aby zyskać zrozumienie, często ma opinię osoby nie mającej zbyt wielkich skrupułów. Może zawdzięcza ją temu, że dość lubi szokować innych. Często jest typem prekursora.
Potrzebuje wiele miłości, ale sam potrafi kochać naprawdę tylko raz i dlatego trudno mu znaleźć szczęście. Potrzeba uczuć i jednoczesna obawa, że może nie być kochany komplikuje jego stosunki z partnerem. Wszystkie jego kompleksy wyładowują się zazwyczaj w zachowaniach zaskakujących i niezrozumiałych dla partnera.


Czyli jakaś połowa. Reszta raczej nie... Albo ja czegos o sobie nei wiem

_________________
Uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstyd
i nie wybaczy nikt chłodu ust twych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 24-03-2004, 12:18   

Jarzębina, symbol wrażliwości... (u mnie to raczej nadwrażliwośći ^^"). Ciekawe, ciekawe, ale się raczej nie zgadza. Gdzie u mnie, do licha, samokontrola (i błyskotliwość ^^")?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 24-03-2004, 15:36   

Eeeeee? Jodła? Pewna swoich zalet, inteligentna, mało ulegająca? Sprawdzę jeszcze, czy dobrą datę kliknęłam ^^''
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-03-2004, 17:38   

Lesczyna...
Hmm... cziekawe...
wiekszosc sie zgadza... ale kiedy chce nie umiem byc kochany :P

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 24-03-2004, 17:53   

emm...co to za drzewo GRAB?!?!?!?nawet o takim nie wiedziałem^^"
chociaż:
Cechy urodzonych pod znakiem grabu: inteligencja, intuicja, fantazja, zmysł syntezy, zamiłowanie artystyczne - szczególnie do sztuk plastycznych.
z czego bym skreślił odrazu inteligencję!i troche zmysł estetyczny...poza tym się zgadza...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 25-03-2004, 18:04   

Jaśmin - symbol pesymizmu. Nie, nie jestem pesymistą, tylko realistą z lekką dozą samokrytycyzmu ;).

Ale opis niezbyt pasuje.

Cytat:
Ruchliwy, żywy i towarzyski, pociąga swobodą i umiejętnością rozmowy, niechcący staje się ośrodkiem zainteresowania. To właśnie od niego oczekuje się rozjaśnienia nastroju.


Ci co widzieli mnie na sylwku wiedzą - odwrotność :P.

Kolejne akapity poza dyplomacjąnie pasują.

Cytat:
O tolerancję dużo mu łatwiej w stosunkach z dziećmi. On, który niewiele oczekuje od życia, właśnie z dziećmi wiąże wielkie nadzieje. Najbardziej zawiłe sprawy potrafi im tłumaczyć prosto i jasno, potrafi je prowadzić rozważnie i starannie. Dzieci przynoszą mu zresztą w życiu największe radości i satysfakcję.
Jaśmin jest materialistą, ale często nieźle zarabia. Nie boi się pracy, a jego inteligencja i żywość umysłu bywają przez zwierzchników cenione.


Często nieźle zarabia - to ja jestem po tej drugiej stronie :P. Ale od życia oczekuję niewiele :P.

Cechy urodzonych pod znakiem jaśminu: intuicja, fantazja, zmysł krytyczny, inteligencja połączona z wyobraźnią, zmysł syntezy. - powiedzmy :P. Z inteligencją mogłoby być lepiej, ale może być XD.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Inai Nerse Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: Cytadela
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 28-03-2004, 13:06   

Cytat:
Cechy urodzonych pod znakiem kasztanowca: odwaga, realizm, zmysł obserwacji, przenikliwość, zdolności organizacyjne.

Odwaga, realizm, przenikliwość: Tak
Zmysł obserwacji, zdolności organizacyjne: kto, ja? ^^"""""
Cytat:
Jest przystojny, nawet dekoracyjny, ale nie stara się zniewalać otoczenia wdziękiem.

"Proszę pana, ja naprawdę nie mogłam zrobić tej pracy domowej, bo..." (i tu wstawiam jakiś kit, przy okazji robiąc maślane oczka >D) [Ja wcale nie wykorzystuję swego wdzięku >)]
Cytat:
Potrzebuje przestrzeni, jest silny i pełen wigoru.

Silny? Większość chłopaków z mojej pierwszej klasy miała okazje sie o tym przekonać >)
Cytat:
Ma wrodzone poczucie sprawiedliwości; Jest w nim niechęć do wyrachowania, do taktyki i dyplomatycznych manewrów; Mimo, że konsekwentny i wytrwały, nie bywa uparty

Powiem krótko: BUAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!! XDDDDDDD
Cytat:
jest wrażliwy i uczuciowy.

Zgadza sie... jestem taka, i to aż do przesady...
Cytat:
W jego życiu bardzo wiele zależy od otoczenia

I to aż za wiele... potrafie bardzo sie zmieniać w zależności od tego, z kim sie zadaje...
Cytat:
Jest zdolny, bystry i precyzyjny, ale i on zdradza upodobania do marzeń i filozoficznej zadumy.

Może nie filozoficznej, ale zaduma i marzenia to owszem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Satsuki Płeć:Kobieta
Fioletowy Płomyczek


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Aaxen, zamek Elieth ves Aeriei nad Morzem Płaczu
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 28-03-2004, 15:28   

Inai, tez Kasztanowiec? piona!

W sumie z tego opisu Twojego ja jestem prawie identyczna jak na to spojrzec ^^" Prócz zniewalania otoczenia swoim wdziękiem =)

_________________
Uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstyd
i nie wybaczy nikt chłodu ust twych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Inai Nerse Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: Cytadela
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 29-03-2004, 06:56   

Piona! :D

No patrz, a ja swój wdzięk wykorzystuje prawie bez przerwy ;D
"Daaaaer, puścisz mnie do kompa? <maślane oczka>"
"Daaaaer, bądź dobrym bratem i... <maślane oczka>"
"Ale ja naprawde nie mogłam zrobić tej pracy domowej, bo... <maślane oczka>"
:>>>>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2004, 20:03   

http://www.farra.com.pl/h_kwiatowy.php kwiatowy-lotos jestem-drugie zdanie się nie zgadza, a reszta w porządku^^
http://www.farra.com.pl/numerologia.php jaką jesteś liczbą.
Jestem 7 z krwi, kości, duszy i umysłu

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2004, 21:25   

3-ka ale to jeden wielki kant... nic co mi napisali się nie sprawdziło...

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2004, 22:14   

Z drzewnego mam tak jak Ka_tka - Jodła..zgadza sie tylko ino w połowie :P

a z numerologi to jest ino 6





Cytat:
Liczba 6 - to osoby humanitarne, hojne i opanowane. Godne zaufania i przyjacielskie. Pragną dobra dla innych a zwłaszcza dla swojej rodziny. Jeśli ofiarowały komuś swoje uczucia to można być pewnym, że będą one dozgonne. Ich celem życia jest szczęśliwa rodzina dla której gotowe są poświecić wszystko. Dla obrony swych bliskich i ich bezpieczeństwa mogą dać się poznać jako osoby zdolne do wszystkiego. Zawsze muszą mieć przy sobie kogoś kim mogły by się opiekować i troszczyć.


Taa..jasne XD

Cytat:
Mają niesamowite poczucie piękna i bardzo lubią otaczać się wszystkim co piękne. Dokładają wszelkich starań by ich domy były ciepłe, przytulne i gościnne. Nadmiernie jednak przejmują się szczegółami - marnotrawiąc energie na rzeczy mało ważne.


Piekno?Może i tak..faktycznie lubie ciepłe i kameralne domy..ale przejwować sie szzegółami?Niee

Cytat:
Szóstki kierują się w swym życiu szczytnymi ideałami jak służenie bliźniemu, pomoc potrzebującym, walka o sprawiedliwość i prawa człowieka. Ufne i prostoduszne bywają ofiarami osób wyrachowanych i pozbawionych skrupułów. Często ulegają wzruszeniom za sprawą swojej romantycznej i sentymentalnej natury. Emanuje z niej ciepło, spokój i pewność siebie ale przejawiają skłonności do plotkarstwa.


O_o?Bwahahaha XDD

Cytat:
Negatywne cechy szóstki to: nieobowiązkowość, niestałość, lenistwo, uchylanie się od odpowiedzialności i nadopiekuńczość. Mogą mieć tendencje do zaburzeń emocjonalnych i psychicznych.

XD,tylko tu sie wiekszość zgadza-prócz nadopiekuńczosci i zaburzeń emocjonalnych :P

Kwiatowy-Gorczyczka,tu sie nie zgadza kompletico nic :P[/code]

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2004, 22:25   

zawsze mnie bawiły horoskopy i porównywanie ich do ludzi:P

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Satsuki Płeć:Kobieta
Fioletowy Płomyczek


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Aaxen, zamek Elieth ves Aeriei nad Morzem Płaczu
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 30-03-2004, 21:45   

Cytat:
Liczba 9 - wyróżnia je niezwykła wrażliwość na bodźce zewnętrzne i zdolność jasnowidzenia. To osoby bardzo szlachetne, altruistyczne i gotowe do poświęceń.


Jasnowidz? pierwsze slysze ^^". Do poswiecen zalezy kiedy...

Cytat:
Posiadają wielki dar inspiracji innych do działania na rzecz pomocy ludziom. Nigdy nie przejdą obojętnie wobec krzywdy ludzkiej czy bólu. Świetnie by się sprawdzili jako kierownicy instytucji lub organizacji charytatywnej .


Zaraz kogos uderze! Następne coś tłumaczące mi, ze nadaję się do PCK =='

Cytat:
Bardzo inteligentne i pomysłowe. Posiadają umysł przenikliwy i bystry. Wykazują skłonności do dominacji nad swoimi bliskimi i znajomymi, poprzez ciągłe wtrącanie się w ich sprawy.


Czy jestem inteligentna i pomysłowa nie wiem ale to wtrącanie się... szczera prawda ><

Cytat:
W pracy dają się poznać jako osoby sumienne i zdyscyplinowane zawsze dając z siebie jak najwięcej.


BWAHAHAHAHAHA!!!!! Sumienność i zdyscyplinowanie, zjadę! ^^'

Cytat:
Nie akceptują więzów, żadnych form przymusu czy ograniczeń. Potrzebują wolności myśli i działania. Dlatego dziewiątka woli prowadzić samotniczy tryb życia a ich związki są na ogół nietrwałe i bez głębszego zaangażowania.


Zgadza się!

Cytat:
Przez otoczenie odbiera się je jako osoby wesołe, towarzyskie i komunikatywne choć z pewna rezerwą. W nawiązywaniu głębszych przyjaźni także nie sprzyja ich poczucie niezależności. Tu wielcy rewolucjoniści i nie boją się śmiało występować wbrew temu co jest ogólnie przyjęte za normy społeczne. Gotowi są nawet śmiało ujawniać i przeciwstawić każdemu krętactwu i nadużyciu.


Wszystko pasuje, nie wiem tylko czy widzą u mnie tą rezerwę...

Cytat:
Przy pomocy swej elokwencji zachęcą i popchną innych do walki o swoje prawa.


Serio? Może czasami mi wyjdzie =)

Cytat:
Na zewnątrz dziewiątka odbierana jest jako osoba zrównoważona i spokojna ale tak naprawdę to osoba nerwowa i bardzo wrażliwa ukrywając swe emocje pod maską dostojeństwa.


NIEzrównoważona, NIEspokojna. Maska dostojeństwa? Widać ją zgubiłam przy jakiś lewych jazdach :D

Cytat:
Negatywne cechy dziewiątki to: egoizm, kapryśność, nadwrażliwość, gwałtowność, agresywność i wyniosłość. Za swoje niepowodzenia obwiniają innych nie widząc swoich błędów i wad.


Zdecydowanie, tylko nie zawsze obwiniam innych.

Cytat:
Sytuacja materialna - pieniądze nie pociągają dziewiątek. To hojni ludzie. Ostatnie monety potrafią wydać na potrzeby czy przyjemności innych. W interesach kierują się przezornością i swoją wybitna inteligencją oraz intuicją dlatego trudno jest ich oszukać. Kłopotów finansowych na ogół nie mają ale do fortuny raczej nie dochodzą.


Śmiech na sali...

Cytat:
Sprawy uczuciowe - to osoby sentymentalne, uczuciowe i czułe. Często oczarowani nową znajomością maja wrażenie że to ich ideał ale szybko okazuje się, że im się tylko tak wydawało. Jeśli już jednak znajdą swą prawdziwą miłość oddają jej swoje ciało i duszę bez ograniczeń. W miłości nie przejawiają takiej przezorności ufając partnerowi bez granic. Najszczęśliwszy związek utworzy z 9 i 7 lub ewentualnie 4.


Błąd, wcale nie oczarowywuję się pierwszą lepszą osobą nawijając wszem i wobec, ze to ta jedyna miłość. Bogowie, nie jestem Alką G. ><

Cytat:
Piwonia
13.11-22.11
- to osoba o wielkim sercu i bardzo stała w uczuciach. Jeśli pokocha lub obdarzy swą przyjaźnią to na zawsze. Można na nią liczyć w każdej sytuacji i mieć pewność że nie zawiedzie. Swe powołanie znajduje w takich zawodach jak lekarz czy pielęgniarka. Piwonia u ludzi wywołuje uczucia ambiwalentne albo się ja kocha albo nienawidzi. W sprawach finansowych popada w ciągłe kłopoty na skutek własnej rozrzutności.


Nie na zawsze - dopóki nie stracę do tej osoby zaufania. A to w moim przypadku trudne... Nie można na mnie liczyć w każdej sytuacji. Wogóle. No.. moze w niektorych by cos wyszlo...

_________________
Uciekaj skoro świt, bo potem będzie wstyd
i nie wybaczy nikt chłodu ust twych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 21 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19, 20, 21  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group