FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  WarCraft ]|[ The frozen throne
Wersja do druku
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-10-2005, 18:23   

Bambosh_Rider, wiesz, walki podjazdowej bohaterem mialam dosc po hmm4......... tam od 2 planszy wzwyz druzyna bohaterow i robimy mielonke......

a w ft notabene fajna byla ta taka ostatnia kampania, robiona nie pod przygodowke a pod rpg-a. przynajmniej sie wyrozniala z ogolu...... moze jak bede miala jakies nadmiary wolnego czasu to sciagne sobie kontynuacje, mialy byc na blizzardowym portalu kiedys-kiedys.

notabene - a w warwinda grales?
Przejdź na dół
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-10-2005, 20:40   

Bianca napisał/a:
arcraft 2........ faktycznie niezly byl, ale warwing byl jednak lepszy chociaz nieco starszy. mial nieco gorsza grafike, ale fabularnie oraz koncepcyjnie to nawet nie ta liga.


Milisz się... Warwind z całą pewnością jest mlodszy od Warcrafta II o kilka miesięcy.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-10-2005, 21:09   

Zegarmistrz, skoro tak mowisz....... natomiast z cala pewnoscia jest bardziej rozbudowany
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-10-2005, 11:13   

Bianca napisał/a:
warcraft 3........ no co, odkrywcze fabularnie to-to nie bylo. graficznie prezentowalo wyrazny przerost formy nad trescia. chyba tzar byl sporo lepszy.....


Bianca to co dla ciebie jest Odkrywcze Fabularnie?

Ok, Warcraft III nie ma fabuly, którą zamieściłbym w książce, nie mniej jednak jak na standardy gry komputerowej posiada ją bardzo dobrą. Opowiada dosć skomplikowaną, wielowątkową historię konfliktu kilku ras oraz - przedewszystkim - osób. Kreacje takie jak Arthas, Ilidan, Tyrande, Keal, Meavan czy wreszcie Sylvanas są jednymi z najciekawszych postaci, jakie spotkałem podczas 12 lat grania na komputerze.

Rzadną miarą nie nazwałby tego słabą fabułą.

Nie zgodze się też co do graficznego przerostu formy nad treścią - na swą epokę Warcraft III miał grafikę przestarzałą i nawet brzydką.

Co do Tzara - na dobrą sprawę był on niegrywalny, dało się w niego grać jedynie kożystając z niezwykle rozbudowanej wersji - demo.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-10-2005, 12:59   

Cytat:
Ok, Warcraft III nie ma fabuly, którą zamieściłbym w książce, nie mniej jednak jak na standardy gry komputerowej posiada ją bardzo dobrą

coz.......... powiem tak, uznalabym ja za dobra, gdyby tak z conajmniej 4-5 mg i/lub graczy ktorych znam osobiscie nie wymyslilo/rozegralo dokladnie tego samego, z dokladnoscia do szczegolow. a prawda jest taka, ze nie lubie jak sie mnie prowadzi za reke pokazujac jedyne sluszne rozwiazania prowadzace do z gory okreslonego celu. poniewaz to jak szkonczy szanowny paladyn bylo wiadomo juz tak w 1/3 historii. jako przyklad, age of wonders 1 juz wspominalam - dwojka notabene juz sporo stracila na zapozyczeniach z herosow

Cytat:
Nie zgodze się też co do graficznego przerostu formy nad treścią - na swą epokę Warcraft III miał grafikę przestarzałą i nawet brzydką.

dla mnie cokolwiek co sili sie na bycie strategia i ma wiecej wodotryskow niz w2 cierpi na przerost formy nad trescia. na liscie znajduja sie m. in. hmm4, hmm3, wspomniane juz w3, settlersi powyzej 2, spellforce, etc etc etc.

Cytat:
Co do Tzara - na dobrą sprawę był on niegrywalny, dało się w niego grać jedynie kożystając z niezwykle rozbudowanej wersji - demo.

nie wiem, wiem ze byla to jedyna gra od czasow civ 1 ktora na dluzej przykula mojego ojca i nie potrafil jej rozwalic z jedna reka za plecami (zeby nie bylo, cywilizacja 1 zdechla mu raz a dobrze gdy dochodzil do wystrzelenia rakiety w kosmos jakos tak przed 1ad na najwyzszm poziomie trudnosci). natomiast stosunek grafika do fabuly i tak mial znacznie wyzszy.... ale ja juz mowilam co sadze o grafice w strategiach
Powrót do góry
Maxia Płeć:Kobieta
Dark Star


Dołączyła: 13 Maj 2006
Status: offline
PostWysłany: 13-05-2006, 17:38   

ja uwazam ze WarCraft jest swietny...bo nadarmo bym mu nie poswiecala pol roku =)
co do faubly byla ciekawa i zastanawialam sie czy nie pojda w slady FF i nie nakreca filmu

aczkolwiek te ktore dodane byly do gry nie byly zle

a postacie...ciekawe, majace jakies oryginalne charaktery...ktorych latwo nie spotkamy w innych grach =)

_________________
Be like a Stormrage.
Mad
And without mercy
To anyone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7748621
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-05-2006, 20:11   

Cytat:
co do faubly byla ciekawa i zastanawialam sie czy nie pojda w slady FF i nie nakreca filmu



Ponoć kręcony ma być film na podstawie Warcraft World. Ja sobie tego nie wyobrażam... Wyjdzie coś w stylu Xeny albo gorsze.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Maxia Płeć:Kobieta
Dark Star


Dołączyła: 13 Maj 2006
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2006, 12:14   

zobaczymy co z tego wyjdzie...najwyzej bedziemy rozczarowani ;p

ja jednak mysle ze jakby wzieli fabule z Warcraft III byloby dobrze

_________________
Be like a Stormrage.
Mad
And without mercy
To anyone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7748621
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 18-06-2008, 14:16   

Widze wszyscy o biednym Warcrafcie zapomnieli ...

Jesłi nadal znajdują się gdzieś w odmęntach Tanuki ludzie grający w to wspaniełe dzieło, to zapraszam do wspólnej zabawy na battle.net

Wszyscy chętni (choć wątpie, żeby się ktoś znalazł) niech napiszą w tym temacie.
Umówimy się i pogramy, może nawet uda się uformować Tanukowy Klan.

Dla niewtajemniczonych, battle.net to ogromy serwer dla setek tysięcy graczy umożliwiający wspólne rozgrywki oraz interakcje z innymi użytkownikami. Dostępny jest dla każdego posiadacza oryginalnych CD-key'ów od gry Warcraft 3 regin of chaos i Warcraft 3 the frozen throne.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-06-2008, 15:14   

Ja w okolicach początku kwietnia stwierdziłem, że skoro nowy patch zbliża się wielkimi krokami, to ja sobie na niego poczekam. I tak czekam do teraz. O ile Blizzardowi nie można nic zarzucić, jeżeli chodzi o dbanie o swoje nowe gry, to ze starszymi sprawa ma się nieco gorzej. Nie dość, że patch w wersji beta jest raczej śmieszny, to jeszcze robi go chyba jeden woźny, bo idzie mu to potwornie wolno.

Inna sprawa, że W3 i tak ma (jak na tak starą grę) spory support, a wielu aktywnych graczy świadczy o popularności gry. No i, w porównaniu z takim np. DoWem, naprawdę nie mamy na co narzekać, jeżeli chodzi o balans. Jedyny matchup, który troszeczkę kuleje, to Ork vs Undead.

Na Tanukowy klan raczej nie ma co liczyć, ale jak już się uporają z patchem, to z checią wrócę do gry.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 18-06-2008, 16:11   

Ork vs Ud ?? A co ja biedny elf mam na Ud powiedzieć ? :(((
To niesprawiedliwe, że ud może mieć 4 hero a elf tylko 3.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-06-2008, 19:58   

Elfem to nie powinieneś mieć problemów. Ork vs Ud jest na stronę Orka przechylony, a i to tylko w grach na bardzo wysokim poziomie. Reszta jest ok (no, może poza towerami ludzi) i przyznają to topowi gracze ;)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 18-06-2008, 20:06   

Wiem wiem, Elf ma równe szanse z UD. Ale moim problemem nie jest gra vs gargi, tylko na Desy + abo. Ktos powie ze bears + dry dh naga moge zrobić. Ale abo lepiej wykazuja się w pierwszej lini jak mają wsparcie desów z mana + coil nova impale.
No nie wspomne ze nuke na nage idzie piękny. W początkowej fazie też ghule > archy + coil staff etc. A towerki huma tak, są przegięte. Fajnie się elfowi tr strzela na close spocie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group