FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  WarCraft ]|[ The frozen throne
Wersja do druku
Alucard Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Maj 2003
Skąd: Sandomiria
Status: offline
PostWysłany: 31-05-2004, 16:52   WarCraft ]|[ The frozen throne

Ech tyle czasu już mineło od premiery tej gierki. Ostatnio blizzard wydał nowego patcha oznaczonego numerkiem 1.15. W tej łatce możemy odnaleźć nowego bohatera o nazwie Trinker. Chciałbym się spytać co sądzicie o tym herosie.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2650963
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 31-05-2004, 18:19   

Ciekawe... Pewnie jakiś neutralny. Możesz go nieco przybliżyć?

Grałem we wszystkie Warcrafty i wszystkie przeszedłem na singlu, moje sukcesy na necie ograniczają się do tego, że kiedyś martwiakami nakopałem łatwemu komputerowi przewodzącemu orkom. I tyle.

Warcraft III cenie głównie za fabułę, która jest jedną z leprzych w RTS-ach. O ile podstawowa wersja ma ją taką sobie (poza motywami postaci Arthasa i Illidana) to walki o lodowy i masakry, które spotykają kolejne strony bardzo mi się spodobały.

Swoją drogą, to ciekawe o kim będzie (jest?) World of Warcraft? Bowiem:
- Demony przegrały
- Ludzie, prócz garstki zwolenników Jenny Proudmoor zostali zmaskarowani przez martwiaków
- Krwawe Elfy zbiegły do Dreanor
- Orki z Azeroth zostały wycięte przez nieumarłych, niedobitki siedzą po drugiej stroie morza, ich kuzyni w Dreanorze albo zginęli na koniec Beyond of Dark Portal, albo w walkach z Illidanam o Mroczną Cytadele
- Martwiaki podiły świat, potem Upiorni Lordzi i Sylvannas wszczęli rewolte i wykończyli się wzajemnie.
- Arthas i jego parę niedobitych Ghuli kontrolują Tron Mrozu. Arthas jest nowym królem martwiaków, niepodzielnolnym panem Dolnej i Górnej Nerubi, Tundry, Tajgi i Lodowca, którym włada za pomocą tego, co przetrwało z walk z Krwawymi Elfami, Nagami i Illidanem Zdrajcom.

Zostają Nocne Elfy, które mają się nieźle i Krasnoludy, na których terytoriach ta akurat wojna się nie toczyła.

Zresztą, co się pytam, o kim W:W jest... Jedna rasa! Elfia rasa! Za Quel'thalas i lorda Illidana!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 31-05-2004, 23:17   

WoW będzie o ośmiu rasach: Trollach, Orkach, Taurenach i Przeklętych, czyli nieumarłych pod wodzą Sylvanas, reprezentujących Hordę oraz ludziach ze Stormwind(Azeroth), Gnomach, Krasnalach i Nocnych Elfach, reprezentujących Przymierze. Pomysł moim zdaniem głupi, bo nie widzę za bardzo powodu, dla którego Orkowie mierliby się łączyć z Przeklętymi. Blizzard trochę bez sensu i polotu to zrobił.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Alucard Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Maj 2003
Skąd: Sandomiria
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2004, 22:12   


Kieszonkowa Fabryka (Pocket Factory)
Tworzy fabrykę, która automatycznie zaczyna produkować Clockwerk Gobliny. Jednoski te wybuchają w momencie śmierci, zadając duże obrażenia pobliskim wrogim jednostkom.
Nawałnica Rakiet (Cluster Rockets)
Bombarduje dany obszar dużą ilością rakiet, zadając obrażenia znajdującym się w polu działania jednostkom oraz ogłuszając je.
Ulepszona Inżynieria (Engineering Upgrade)
Podnosi inne umiejętności Majstra, polepszając atak czy zwiększając szybkość ruchu.
Robo-Goblin (Um. Ostateczna)
Transformuje Majstra w Robo-Goblina, potężną i mocno opancerzoną jednostkę.

*powyższy tekst nie jest mojego autorstwa, lecz pochodzi ze strony www.warcraft3.bettlenet.pl

To jest przybliżenie najnowszego neutralnego bohatera dostepnego w patchu 1.15

Wszystko ładnie i pięknie, lecz tylko gdy to czytamy. Mnie osobiście ten heros nie przypadł do gustu. Co więcej zauważyłem iż żaden z pro gammerów go nie używa ^^ Od taki prima aprilisowy dowcip blizzada

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2650963
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 04-06-2004, 09:29   

Dodajmy jeszcze, że to fani wymusili na Blizzardzie, żeby ten dowcip stał się pełnoprawnym herosem:]. A teraz wybrzydzają, że im nie pasuje. BTW pro-gamerzy to warzywa. Ktoś kto gra dla forsy i myśli, że w ten sposób ułoży sobie życie cierpi na brak co najmniej trzech klepek.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Alucard Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Maj 2003
Skąd: Sandomiria
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2004, 10:03   

Jest to niech sobie będzie. W sumie to nie do końca bizzard spełnił ten żart, bo tam była jeszcze mowa o nowej jednostce ^^ A pro-gammerzy to nie warzywa, oni po prostu są inni :-)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2650963
little bird
Gość
PostWysłany: 09-08-2004, 20:09   

Pod http://www.worldofwarcraft.com/info/story/timeline.shtml jest cała historia Warcrafta w 4 rozdziałach, chociaż o tym pewnie już wszyscy wiedzą...
Powrót do góry
Illuminari Płeć:Kobieta
Dark lady


Dołączyła: 27 Paź 2005
Skąd: Krynn, serio Wa-wa
Status: offline
PostWysłany: 27-10-2005, 16:42   

Ech... Warcraft FT.. stara już robi się ta gra, ale wciąż w nią gram... Mój avek właśnie stamtąd jest ^_^

_________________
http://www.dragonlance.pl/forum - zapraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6845935
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 28-10-2005, 12:57   

Um... O ile się orientuję, to Twój awek jest z jednego z Original Artów niejakiej Aurore Black Cat... Wiem, bo sama z t ego arta kiedyś awa robiłam. :D

(OT, ale nie mogłam się powstrzymać. _^_)

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-10-2005, 13:09   

Irian ona zmieniła avek. Wczoraj miała Nocną Elfkę z WC 3. Koniec Offtopu.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Illuminari Płeć:Kobieta
Dark lady


Dołączyła: 27 Paź 2005
Skąd: Krynn, serio Wa-wa
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2005, 13:35   

Ładna Nocna Elfka z WC 3.

av_elf.jpg
Tak wyglądał mój poprzedni avek.
Plik ściągnięto 3556 raz(y) 5,08 KB


_________________
http://www.dragonlance.pl/forum - zapraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6845935
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-10-2005, 13:47   

w3 ft - cos czego nigdy nie potrafilam zrozumiec, odpadlam po 1 planszy....
Powrót do góry
Illuminari Płeć:Kobieta
Dark lady


Dołączyła: 27 Paź 2005
Skąd: Krynn, serio Wa-wa
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2005, 14:26   

Dla mnie FT to perełka. W ogóle cały Warcraft to cudowna gra. Wszystko jedno, która częśc:P

_________________
http://www.dragonlance.pl/forum - zapraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6845935
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-10-2005, 14:44   

warcraft 1........ w momencie gdy juz miala sie zywiolaki to nie bylo o co grac. 5 magow i zegnaj wszystko co sie rusza....

warcraft 2........ faktycznie niezly byl, ale warwing byl jednak lepszy chociaz nieco starszy. mial nieco gorsza grafike, ale fabularnie oraz koncepcyjnie to nawet nie ta liga.

warcraft 3........ no co, odkrywcze fabularnie to-to nie bylo. graficznie prezentowalo wyrazny przerost formy nad trescia. chyba tzar byl sporo lepszy.....

ft....... 1 questa skonczylam. strategie nie sluza ganianiu wrogow w waskich lesnych korytarzach. odpadlam.
Powrót do góry
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2005, 18:21   

We wszystkie Warcrafty grałem i nie narzekałem prawdę mówiąc. W trójce i Frozen Throne było dużo zabawy w walkę podjazdową bohaterem (mnie to bawiło, ale wielu pewnie może wnerwić). Inna sprawa że średni ze mnie strateg i gram z reguły na easy :P.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group