FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Suikoden 2
Wersja do druku
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 24-04-2009, 19:36   

Oświecę cię glich to jest niezamierzony błąd w grze który można wykorzystać na swoją korzyść. Co do pozostałych Suikodenów mają następującą chronologie:
Suiko 4<Suiko Tactics<Suiko5<Suiko 1<Suiko 2 < Suiko 3.
Polecam też do hmmm obejrzenia spin-off zwany Suikogaiden. Dwie części visual novel których akcja dzieje się równocześnie (Suikogaiden 1) i dwa miechy po dwójce.
Tu opening do dwójki http://www.youtube.com/watch?v=vC3fQqqWHAc
niestety Suikogaideny nie wyszły poza Japonią.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-05-2009, 15:20   

Ja sobie zacząłem grać w to od nowa. Na razie oprócz trójki głównych bohaterów, mam w drożynie wojowniczkę Hannę, Zamze i panią od bumerangów Milley.
Hanne powinien lepiej uzbroić, za dobra to ona nie jest, no i ma niską inicjatywę. Milley jest fajna z tym swoim zabójczym chomikiem ;>. Zamza z początkowych postaci możliwych do rekrutacji jest chyba najlepszy. Szkoda, że Jowy się później zmywa, bo on razem z głównym bohaterem dają na tą chwilę najlepsze combo. Ah fajnie do tej gry wrócić po dość długiej przerwie. Echhh szkoda, że nie mam trójeczki...
Powrót do góry
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 01-05-2009, 16:22   

Ja tam na początku praktycznie zawsze latam z sympatyczna wiewiórka Mukumuku, która jest do nabycia już podczas pierwszej wizyty w Kyaro Town ;)

Co do Suikogaidenów, to ogromna szkoda, że nie wyszły poza Japonię. Jakby mi zrobili anime w tej konwencji... to bym po prostu zamruczała się na śmierć. I jeszcze jakby nie skopali, to już w ogóle szczyt szczęścia. Fajnie pomarzyć ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-05-2009, 22:06   

Wiewióra mam w szerokim składzie. No ale jak Luca Blight ze swoją wesołą świtą, rozwalił obóz buntowników, to zdecydowałem się wsiąść do drożyny wyżej wymieniona trójkę.
Co do Mukumuku, to nigdy mi się nie udało zebrać jego kumpli. Wiem, że żeby ich spotkać to trzeba podróżować po jakiś specjalnych trasach. Tylko mi pozostałe wiewiórki nie chciały wyskakiwać. Mukumuku dałem run ognia, pasuje do koloru jego płaszczyka ;>
Powrót do góry
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 02-05-2009, 09:46   

Altruista napisał/a:
Wiewióra mam w szerokim składzie. No ale jak Luca Blight ze swoją wesołą świtą, rozwalił obóz buntowników, to zdecydowałem się wsiąść do drożyny wyżej wymieniona trójkę.

A to czasem po spaleniu fortu Victora nie są postaci losowo dobierane do drużyny?

Mi również nie udało się nigdy zebrać wszystkich wiewiórek, to znaczy miałam wszystkie poza ta jedna, co teoretycznie wyskakiwała na trasie Greenhill - Forrest Village bodajże. Tyyyle godzin przełaziłam i nic.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-05-2009, 13:10   

Nanami, nie zwróciłem na to uwagi, ale wydaje mi się, że pytali mnie kogo sobie dobieram do drożyny.
Wracając do wiewiórek, ty przynajmniej zebrałaś parę, ja łaziłem zgodnie z opisem i nic. Też dużo straciłem na to czasu, zastanawiam się od czego to zależy. Może w jakimś specjalnym momencie w grze trzeba po nie iść?
Powrót do góry
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 02-05-2009, 13:26   

Musisz mieć w party TYLKO Riou i Mukumuku. Wiewiór nie jest zresztą konieczny.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-05-2009, 21:02   

Wiem doskonale o tym, że w drożynie ma być tylko główny bohater z pierwszym pozyskanym wiewiórem. Na dodatek bez wiewióra też próbowałem i nic.
Powrót do góry
Raffau
Gość
PostWysłany: 08-08-2009, 10:29   

Witam, kiedyś grałem u kolegi w suikoden2 ale to okazyjnie. Teraz zacząłem grać znowu ale jestem mało ogarnięty w tej grze ;p I mam takie pytanie w związku z tym, a mianowicie jak mogę zmieniać skład drużyny w ciągu rozgrywki ? Muszę zdobyć zamek, czy jednorazowo ustala sie drużynęczy co ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Powrót do góry
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-08-2009, 11:15   

Na początku skład drużyny ustalasz w barze który się znajduje w twierdzy najemników. Później gdy już zdobędziesz zamek to będziesz skład ustalał w nim. Bodajże na pierwszym jego poziomie(także w barze). Czasami też liderzy twojego armii pytają cie kogo chcesz wsiąść na daną misję. Skład możesz zmienić, pod warunkiem, że możesz się wrócić do wspomnianych przeze mnie miejsc, lub do osoby która ci go pomagała wybrać. Czasami na daną misję będziesz miał bohaterów których nie będziesz mógł wymienić.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group