FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  Następny
  Ragnarok Online
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-09-2003, 16:39   

Niech szlag trafi tych z Angelfire'a. 3ci raz w ciągu ostatniego miesiąca usunęli mi serwer --""".
W takim wypadku podaję awaryjny link do better_xeno (3 części podzielone w winrarze, chyba wszyscy wiedzą co z tym trzeba zrobić).
[url=republika.pl/hinata_sou/better_xeno.part1.rar]Część 1[/url]
[url=republika.pl/hinata_sou/better_xeno.part2.rar]Część 2[/url]
[url=republika.pl/hinata_sou/better_xeno.part3.rar]Część 3[/url]
A co do rag_setup to niestety trzeba po prostu liczyć na szczęście (albo skorzystać z klienta FTP, wtedy prędkości są większe ^_^), bo czasem ściąga się niemiłosiernie wolno, a np o innej porze dnia prędkość rośnie, aż miło...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 27-09-2003, 16:42   

Chyba wystarczy poczekać, aż serwer przydzieli Ci wolne pasmo, mi teraz ciągnie 46 kB/s. Tylko nadal nie mogę ściągnąć better_xeno.zip. 404 Not Found

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 27-09-2003, 16:49   

ja ściągnęłam... Better Xeno, znaczy. Setupa będę ciągnąć w nocy, może mi się uda...

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 27-09-2003, 20:32   

Na pewno się uda. Mi ściągnęło przez 3,5 godziny^^ (przed chwilą skończyło). Tylko nie rozumiem, dlaczego do tak dużego pliku używasz explorera. Lepiej się przyzwyczaj do jakiegoś GetRighta lub czegoś podobnego. Na pewno zaoszczędza nerwów.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-09-2003, 21:02   

FlashGet OWNZ ya ALL ^_^
A tak na poważnie to musiałeś niezłe prędkości mieć Crack ...
Przypomniała mi się pewna historia, związana ze ściąganiem RO, którą przytoczę, bo mi się nudzi :)
Otóż było to jakieś 2 tygodnie przed egzaminem gimnazjalnym (w tym roku), kiedy to Gravity ogłosiło, że otwiera darmowy Beta Test (po raz któryś z kolei). Nie myśląc długo zarejestrowałem się i czekałem, aż otworzą server. Kilka dni później (sobota rano) na oficjalnej stronie ukazał się news, że wypuszczają klienta. Oczywiście oficjalne servery, podobnie jak mirrory były w momencie całkiem zapchane (prywatne zresztą też). Szukałem chyba 2 godziny i w końcu na jakiejś fanowskiej stronie znalazłem bittorentowy link do klienta (bittorent-taki fajny program p2p). Jako, że była to praktycznie jedyna możliwość ściągnięcia owego pliku to kliknąłem na link i pokazało się okienko, które po kilku minutach poinformowało mnie grzecznie, że mam poczekać jakieś 7-8 h to plik się ściągnie. Po 20 minutach bezsensownego wgapiania się w ekran (wolałem nawet myszki nie dotykać, bo miałem wrażenie, że to drastycznie zmniejszy prędkość). Stwierdziłem więc, że zrobię coś pożytecznego i wyjąłem wszystkie zeszyty z gimnazjum, poukładałem je w przedmiotowe stosiki i zacząłem się uczyć (jak to groźnie brzmi ^^). Uczyłem się przez jakieś 6 godzin (wyglądało to tak, że po prostu przeczytałem moje wszystkie zeszyty. Ten jeden dzień to całe moje przygotowanie na egzamin). Tak koło 18.00 przyszedł do mnie anboo i razem "patrzyliśmy" jak się ściągała końcówka. Następnie wypaliłem mu klienta na płytę i tak 5 minut po włączeniu serva szybko pobiegł do domu (ja już grałem). Po miesiącu beta test zamknęli, ja przerzuciłem się na eRO, potem Asgarda, potem Ro-Fans i Xeno, przy których zostałem do dziś.
A morał tej historii powiedział anboo, parę tygodni temu (odnosi się do oficjalnej bety):
"Po co wszyscy to ściągali... Wystarczyło ip serwera w jednym pliku zmienić".
I z tym do przemyślenia zostawiam Was na noc ^_^

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-02-2004, 07:27   

Jeśli ktoś jeszcze chciałby sobie pograć w RO na darmowym servie, to proponuję DRT RO
Jest to głównie ekipa z pierwszego polskiego serva RO (na którym sam zaczynałem). Coś teraz piszą o jakichś zmianach, ale niedługo powinny się ustatkować.

Ew. jeśli ktoś chce zobaczyć, jak to jest grać na oficjalnym servie, to proponuję euRO , czyli oficjalny europejski serv, który jest darmowy do początku kwietnia. Have fun ^^

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 25-02-2004, 09:01   

Hmm... zdaje się, że część osób które grały u ciebie już sama zdążyła znaleźć ten serwer ^^"

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-02-2004, 09:08   

Napisałbym to wcześniej, ale zawsze kiedy próbowałem wejść, forum nie działało. Gomen ^^"

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-02-2004, 21:47   

Coś o tym niedziałaniu niestety wiem ^^"

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-02-2004, 22:02   

Jeśli ktoś jest zainteresowany, to Tutaj znajduje się recenzja RO mojego autorstwa ^^ Napisałem ją dla GameFaqs, mam nadzieję, że ją przyjmą :)

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Distant Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Skąd: Somewhere in the world
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2004, 22:10   

Oprocz DRT istnieje jeszcze Allseron.

http://www.allseron.hostings.pl/

Sam gram na Allseronie. Posiada rate'y 1/1/2 przez co gra za szybko się nie znudzi. Admin Servera Elliot cały czas go rozwija dodając i poprawiając skille poszczególnych jobów (wogóle nie działają już tylko skille Alchemista i niektóre Monka), nowych NPCów oraz questy. Prawie skończona jest obsługa petów. Jest wiele drobnych szczegółów, które nie działają na innych serverach (Choćby flagi Gildii widoczne na sztandarach zdobytych zamków). Allseron stoi także na lepszym łączu niż DRT. Zadbano również o atrakcyjne eventy.
Ostatnio odbyły się :
- turniej rycerski
- jeden ślub
- Walka gildii o zamki na czas
- Oraz testowo mała inwazja potworów na miasto ;]

Jedynym mankamentem wysuwanym przeciw Allseronowi jest konieczność pisania formularza a w nim opowiadania/ opisu postaci. Czegoś co dowiedzie, że nie jesteś kolejnym maniakiem Diablo nastawionym na PK. Ale jak na razie dla wielu forumowiczów nie stanowiło to problemu. W sumie mankament wysuwany przez tych co się nie dostali ;]

Do zobaczenia na Allseronie.

_________________
Never surrender, never give up...

http://forum.multiworld.pl - Nothing is impossible here
http://komiks.multiworld.pl - Komiks Multiworld ;3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2004, 22:10   

Keiichan---> Jak dla mnie ładnie i zgrabnie ^^ Co do angielskiego, to wcale nie zauważyłem jakichś tam byków... i łatwiej się czyta coś po angielsku napisanego przez nieanglika, jest naprawdę mniej problemów =)

Distant---> Ja się nie dostałem i żadnych mankamentów nie wysuwałem, a już na pewno tej konieczności pisania historii ;P Którą to pisałem na odwal się troszkę... i jakoś nie przejąłem się, że mnie nie przyjęli. Ja mam coraz mniej czasu, a już na pewno brak czasu na MMORPGi. Może kiedyś, w wakacje zabiorę się za Allserona...

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-02-2004, 10:02   

A tam.. chrzanie
Zapisuje si ena Alersona ^^
Zgloszeniwe juz wyslalem i czekam na odpowiedz :P

DIST a ktory patch trzeba sciaganc 1 czy 2?

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Distant Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Skąd: Somewhere in the world
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2004, 10:07   

Musisz ściągnąć oba Patche. W sumie zajrzyj na ich stronę. Jest podana dokładna instrukcja instalacji.

_________________
Never surrender, never give up...

http://forum.multiworld.pl - Nothing is impossible here
http://komiks.multiworld.pl - Komiks Multiworld ;3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-02-2004, 11:34   

ktora nie zawiera gdzie upchac patha 2 :P

BTW.
Czy majac scigniete te stare instali kRO i sakray moge grac na Alersonie czy musze sciaganc Nowe instalki kRO i Sakraya

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 18 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group