FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  GTA San Andreas
Wersja do druku
Arikarus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-06-2007, 12:57   GTA San Andreas

Kto wie może jak można zainstalować nowe samochody aby działały w grze.

Bo ściągłem kilka fajnych samochodów ale niepotrafie je zrobić aby działały w Gta

Proszę o pomoc z Góry Wielkie THX

:)

_________________
Zapraszam na radio internetowe http://ministrefa.dbv.pl/

Ministrefa żądzi :)

Pozdro for ALL
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-06-2007, 16:33   

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=252145 ?
I po raz kolejny - jest już temat do pytań...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
magiczny elf Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 25-06-2007, 23:26   

po prostu wrzuć ten ściągnięty plik do animation!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Arikarus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2007, 11:48   

Dziex za pomoc

_________________
Zapraszam na radio internetowe http://ministrefa.dbv.pl/

Ministrefa żądzi :)

Pozdro for ALL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
RapEr Płeć:Mężczyzna
East Coast Rap


Dołączył: 10 Lip 2007
Skąd: poska ;]
Status: offline
PostWysłany: 10-07-2007, 21:06   

Gta San Andreas, wnioskując po całej serii możemy stwierdzić że jest to już klasyka.Może niewielu z was nie wie jakie są poprzednie części(bez obrazy:)) oprócz Gta Vice city.Erę gier w trójwymiarze zapoczątkowała gra Gta3, może na dzisiejsze standardy jest ona przestarzała, lecz była to jedna z pierwszych gier 3D łącząca w sobie fps samochodówkę i przygodówkę.Może porównamy dwie Gta dziłające na tym samym silniku grafiki, a więc do dzieła:

GTA 3:gra mniej podniecająca może niż Vice city a dlaczego?.Ma ona mniej możliwości i jest ona krótsza, są także nie wykończenia.

Minusy:

1. Często podczas misji czy walk z policją wpadaliśmy na pomysł przebicia opon w samochodzie wroga, niestety zawiedzeni musimy szukać innego sposobu ponieważ jest to niemożliwe.Nie da się przebić opon w żadnym pojeździe:(

2. Z przykrością przyznaje że czasami GTA3 się tnie(dlatego właśnie w Vice city samochody są bardziej kwadratowe, aby zmniejszyć wymagania gry.)i w grze obraz się rozmazuje.Drugim problemem jest Liberty City, jak wiemy miasto jest najgorszym w Ameryce i najgroźniejszym a więc jest ponuro często występuje MGŁA tak dzięki niej kompletnie nie da się grać wszystko skacze(oczywiście jeśli przy dobrej pogodzie sie rozmazuje).

Plusy:

1. To klimat miasta jest wykonane starannie(przynajmniej jak dla mnie)ponure miasto pełne rozbojów i rabunków, narkotyków i tym podobnych.

2. Dzięki temu plusowi... wychodzi minus! Ładnie wykonane i okrągłe auta powodują to że gta się tnie.Niestety coś za coś :(.*Ale jeśli komuś się nie tnie gta 3 (tak jak mi choć przycinało sie)może ten punkt pominąć.

GTA Vice city:

Minusy:

1. Na pewno jest to mały świat gry porównajmy mapę san andreas nie ma o czym mówić mapa wprost maluteńka, ale Rockstar* zadbał o to aby dobrze się grało.

2. Śmierć na misjach, a raczej szybko spadający pasek życia.Mnie osobiście doprowadza do wściekłości.(Postanowiłem to wpisać ponieważ gracze przynajmniej ci których znam na to narzekają)

Plusy:

1. I znowu na medal KLIMAT.Piękne słoneczne plaże Vice city(odpowiednikiem Vice city jest MAIAMI)w pół nagie laseczki latania morska... i piękne hotele oblepione różno kolorowymi świetlówkami TAKK o tak piękne szybkie wozy ...i wielkie słońce ... :)

2. Fabuła kolorowa pełna zwrotów akcji:

Nazywasz się Tommy Vercetti. Zostałeś zwolniony z więzienia o zaostrzonym rygorze, po 15-letniej izolacji. Twój szef, Sonny Forelli, nie jest szczęśliwy z twojego powrotu do miasta. Tommy został aresztowany przez makabryczny przypadek i chodziły głosy, że współpracuje z ludzmi Forell''ego. Jednak Tommy jest tak lojalny, jak płatny morderca i nigdy nie ujawnił swoich związków z Forellim. Podsumowując wszystko: wyprawa na południe brzmi nieźle, więc zostałeś wysłany do Vice City ze sprawą, jaką są przeprosiny. Po przybyciu nic nie idzie po jego myśli. Tommy został zdradzony, a jego sprzymierzeńcy stali się wrogami. Forelli żąda oddania długu. Tommy zaczyna pracować ze skorumpowanym prawnikiem, żeby się odpłacić i przejąć raj

I to chyba wszystko może gta 3 nie ma tylu wilbicieli co Vice city czy San Andreas, lecz ja jestem zagorzałym fanem gta 3 bez niej nie było by San Andreas ani Vice city, zapomniałbym nie robili by GTA IV.


Zmoderowano post napisany z wielkimi akapitami, zajmujący pół strony.
Na przyszłość proszę tak nie pisać.

IKa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
565005
jasdafa
Gość
PostWysłany: 03-03-2011, 22:22   

mam problem mam gta sa i tak mi niepłynie chodzi że to poezja spełniam wszystkie wymagania tyle ze mam notebooka pomocy
Powrót do góry
Barczu
Gość
PostWysłany: 14-04-2011, 11:04   Re: GTA San Andreas

hejka wszystkim ;]
mam pytanie; gdy juz jestesm w san fiero, i tam jest taka misja od cezara, muszę jechać na stację i wtedy mi sie nic nie wyświetla, jakby zawiasa chwycił, ale to nie to bo duzo razy probowalem, prosze pomóżcie :)
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-04-2011, 11:45   

http://www.gamefaqs.com/pc/924362-grand-theft-auto-san-andreas/faqs/38349

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marco1002 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Kwi 2011
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2011, 13:59   

Ej mógłby mi ktoś podać linka do downloadu GTA SA, bo szukałem, ale nic nie znalazłem co by działało... z góry dzięki... :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-04-2011, 14:01   

Podawanie nielegalnych linków jest na forum zabronione.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Rado Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Sie 2011
Status: offline
PostWysłany: 12-08-2011, 12:50   

Od dłuższego czasu mam problem z ładowaniem się GTA SAN ANDREAS. Gdy chcę wczytać zapisanego save`a, lub naciskam "nowa gra", to ładuje mi się do około 40-50% (zawsze zatrzymuje mi się w tym samym miejscu), a muzyka cały czas gra. Próbowałem już kilkukrotnej reinstalacji, ale to nic nie daje. Ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

P.S. Z dziennika zdarzeń nic nie wynika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
flandrowas Płeć:Mężczyzna
horosista


Dołączył: 10 Gru 2011
Status: offline
PostWysłany: 10-12-2011, 18:46   

A ja mam inne pytanie - Mam Windows 7, na którym mam problemy ze zmodowaniem pliku gta3.img - jest to możliwe TYLKO przed uruchomieniem pierwszym bezpośrednio tuż po instalacji - po odpaleniu gry niestety już nie idzie.
Próbowałem wszystkiego - od kopiowania pliku do innej lokalizacji, po robienie nowego *.img i ciągle blokuje, z czym na XP nie było ŻADNYCH problemów.

Jakieś propozycje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group