FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
  W co planujecie zagrać?
Wersja do druku
BloodRevan Płeć:Mężczyzna
[Miejsce dla sponsora]


Dołączył: 03 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2008, 09:52   W co planujecie zagrać?

W jaką gre/gry planujecie zagrać w najbliższej przyszłości, czekając na dopływ gotówki, okazje do kupna lub płyte od znajomego?

Ja po kupnie xbox'a 360 zamierzam nabyć:

1. Tenchu Z

Po zaliczeniu 3 i 4 na PS2 czuje niedosyt, a oglądając gameplay'e na YT doszłem do wniosku, że najnowsza część jest o niebo lepsza od poprzednich. Osobiście skradanki - szczególnie japońskie - są jednym z moich ulubionych gatunków gier. Tak więc nie moge przegapić takiej okazji.

2. GTA IV

Tego chyba nie trzeba tłumaczyć? Bodajże jedna z najlepszych gier wszech czasów, ogromne możliwości, genialna fabuła i dialogi, piękna, szczegółowa grafika, multiplayer w zestawie... ideał? Tak czy inaczej GTA = "Kupować!"

3. Lost Odyssey

Kolejne konsolowe jRPG, które na starcie ma u mnie plusa za system walki. Dużo pozytywnych opinii, kuszące gameplay'e, ciekawa fabuła. Jedyne co prawdopodobnie nie przypadnie mi do gustu to postacie. Nie zapowiada się na żaden ciekawy wątek miłosny, ani IMO ciekawa postać. Ale kto wie, może jak już stane się szczęśliwym posiadaczem owej gry moje podejście do niej się zmieni... Tak czy inaczej, na pewno kupie.


Ostatnio zmieniony przez BloodRevan dnia 20-05-2008, 06:10, w całości zmieniany 2 razy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
551523
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2008, 09:59   

W GTA IV sam bym chętnie zagrał dla samego sprawdzenia co wykombinowali tym razem. Oczywiście w sensie oprawy i dostępnych możliwości oraz samej mapy, bo ogólnie to wiadomo o co chodzi >D. Niestety, na razie gry nie ma (i nie wiem czy będzie) na PC, poza tym mój sprzęt i tak by tego ładnie nie uciągnął. Może kieeeeedyś. :P

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 18-05-2008, 10:07   

Ja w tej chwili kończę Fire Emblem IV na emulatorze Snesa. Niestety pewne przesłanki każą mi sądzić, że to jeszcze nie jest ostatnia misja w grze, a jedynie w kampanii.

Gdy skończę Fire Emblem prawdopodobnie zabiorę się za skończenie Soulstorm. Gra mi się troszeczkę przejadła i szczerze mówiąc granie w DoW od 2004 zaczyna mnie już pomału nudzić.

Potem prawdopodobnie ukończę Armies of Exigo które dodano do tego numeru CD-Action. Lubie Warcraft III i ogólnie gry Blizzard, a fakt, że program przypomina mi missionpack do WCIII bynajmniej mi nie przeszkadza.

Potem zamierzam nabyć Dragonshards i F.E.A.R korzystając z tego, że wyszły w taniej serii. W między czasie dodam do kolekcji HoMMV, które powinno mnie wciągnąć na tyle długo, żebym doczekał Starcraft II i Disciples III.

W między czasie prawdopodobnie będę grał cassultowo w stare zręcznościówki i dalsze części Fire Emblem.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 18-05-2008, 10:12   

1. Dawn of War Soulstorm - ot, żeby zobaczyć w boju siostry wojny.

2. Starcraft: Broodwar - czeka sobie gdzieś w szufladzie, ale keine Zeit.

3. Company of Heroes - czytałem o nowych pomysłach w tej grze i dobrze byłoby sprawdzić je w praktyce. Niestety poczekam sobie aż do zaopatrzenia w lepszy sprzęt (około roku).

4. HoM&M V - j.w. Swego czasu doszedłem do trzeciej misji drugiej kampanii, a chciałbym skończyć. No i jeszcze są dodatki...

Borek napisał/a:
W GTA IV sam bym chętnie zagrał dla samego sprawdzenia co wykombinowali tym razem.



http://jollyjack.deviantart.com/art/How-To-Play-GTA-4-85460387

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Grethort Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2008, 11:11   

Guild Wars 2 - Sequel 'Guild Warsów'... obecne zapowiedzi są mniamuśne. Brak instantów poza miastami tak jak miało to miejsce w GW1, możliwość skakania/pływania/ślizgania się - czyli wywalają niewidzialne ściany;, ponowny BRAK ABONAMENTU - a wszystko oprawione we wspaniałą otoczkę. Póki co brak jakiegoś większego info(co najwyżej linki z Concept artami i paroma informacjami) - a open beta w tym roku... na wakacje.

Sęk w tym, że obecnie planują grę wydać w ... 2009/2010 roku...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2008, 12:07   

Ysengrinn napisał/a:
http://jollyjack.deviantart.com/art/How-To-Play-GTA-4-85460387

Że tak zapytam - no i? Cała zabawa w tej grze polega na eksploracji mapy, szukaniu jaj wielkanocnych, ciekawostek i błędów. Misje są tylko po to, żeby odblokować niektóre opcje, choć lepiej sprawdzają się kody. Czasami można też po prostu się wyżyć - w trójce najlepiej działała jazda czołgiem z wykorzystaniem działa jako napędu odrzutowego, wyjątkowa dewastacja. >D

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-05-2008, 13:02   Re: W co planujecie zagrać?

BloodRevan napisał/a:
W jaką gre/gry planujecie zagrać w najbliższej przyszłości, czekając na dopływ gotówki, okazje do kupna lub płyte od znajomego?


Ja to raczej czekam na dopływ czasu... Jak już będzie kiedy poleżeć brzuchem do góry, to pewnie zagram w:

Bioshock - spiritual successor to System Shock. Chyba nie ma lepszej reklamy ;)

Half-Life 2: Episode Two - też wszystko jasne. Episode One przeszedłem, dobry był, choć trochę krótki.

Portal - pomysł, pomysł, pomysł. Niech za ilustrację posłuży pewien strip UserFriendly :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Ferret Płeć:Mężczyzna
Kawaii desu~


Dołączył: 13 Maj 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2008, 14:05   

W GTA VI to i ja chętnie bym zagrał... ale najpierw to musiałbym kupić takie pudełko z trójeczką w nazwie xD, a mam niestety chwilowo inne priorytety ^^".
A w gry... ogólnie mało gram, w tej chwili jedynym ciekawym kąskiem na, którego przybycie czekam jest Persona 3 ^^.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2925549
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-05-2008, 14:14   

W Fire Emblem III, jeśli znajdę kompletne tłumaczenie.
Powrót do góry
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-05-2008, 16:05   

GTA IV, za bycie najlepszą czescią serii

Mass Effect za bycie nieformoalnym nastepcą Kotora

The Outsider za zapewnienia o totalnej nieliniowości
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 18-05-2008, 16:15   

Heroes of Might and Magic V - tak, jestem jednym z tych zapóźnionych ludzi, u których toto nie pójdzie. A wygląda zachęcająco, chociaż klimatem się sporo różni od poprzednich części (te cholerne motylki i inne słonie) i ma koszmarną kamerę. Cóż, czekamy na upgrade sprzętu...

Starcraft II - bo to legenda jest!

Rozważałam również Wiedźmina, obawiam się jednak, że bym szybko odpadła.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Ferret Płeć:Mężczyzna
Kawaii desu~


Dołączył: 13 Maj 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2008, 16:20   

Jeżeli Hirołsi V Ci nie pójdą, to Wiedźmina polecam od razu odpuścić... niestety... mam podobną sytuację do Twojej Mai - u mnie też hirołsi działają tak, że pożal się boże, a Wiedźmin nawet się nie odpala ^^".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2925549
Quan Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Paź 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2008, 17:28   

Najchętniej to ja bym se teraz pograł w Assasin's Creed, ale padł mi dvdrom i muszę czekać z 5 minut zanim mi sie instalacja odpali po czym i tak sie zawiesza ;p cholera jedna no xD Musze se w końcu nowego skombinować >.>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8938346
Korialstrasz Płeć:Mężczyzna
Mature red dragon


Dołączył: 17 Lut 2008
Skąd: Łódź, Polska
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2008, 22:37   

Drakan 2: The Ancient Gates. Szlag jasny człowieka trafia że sequel do jednej z moich ulubionych gier wyszedł tylko na PS2. Albo przywyknę że emulator PS2 (dzięki Bogini, już takie są!) się wiesza co 10 minut, albo pożyczę od znajomych PS2. Jak znam życie, będzie to drugie.

Żeby nie było - będę grać tylko dla fabuły ;)

_________________
Staring through eyes of hate we kill
Are we controlled or is it our own will..?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 19-05-2008, 16:29   

Jeśli w końcu dam radę uzbierać na nowy komputer to nie pogardzę:

Neverwinter Nights 2 - ah grałam w 1 z bardzo wielkim zapałem więc w drugą część bardzo chętnie bym pograła..Uwielbiałam klimat jedynki, choć stara, miała świetny klimat, fajne zadania, i oczywiście tworzenie postaci było jedno wielką perełką!!Ponoć 2 nie jest najgorsza, jest też dodatek - o rany..
Gothic 3 - Gothic 2 i Noc Kruka dużą część życia mi zabrały, i obojętnie jakie zdania są na temat 3 - muszę to sprawdzić i ocenić sama!
Wiedźmin - nie miałam okazji pograć, a gra ponoć jest grzechu warta. Lubię także Wiedźmina więc kiedyś na bank w to zagram!
The Elder Scrolls: Oblivion - uwielbiam Morrowind do dziś, w tą grę też planuje zagrać choćby nie wiem co by się miało stać.
Disciples 3 - lubiłam Disciples 2, więc pewnie nowa wersja tej gry, rozbudowana i odświeżona także powinna mi się spodobać.
World of Warcraft - gra której ponoć do ideału nie brakuje za dużo. Nie widzę powodu dlaczego kiedyś miałabym sobie odmówić przyjemności i zagrać w nią w przyszłości.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group