FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  ¤ Jakie gry kupujecie....
Wersja do druku
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 08-06-2009, 08:05   

Cytat:
- Fable - Bardzo fajna gra, i wyczuwam w niej lekką sugestię jRPG ;)

Cudeńko po prostu!

-Neverwinter nights 2+ maska zdrajcy: fajne! mówcie co chcecie ale fajne!
- Gothic 2 i noc kruka: świetne
- Gothic 3: wielkie rozczarowanie...
- Oblivion
- Jade Empire: nawet ujdzie
- Neverend: strata czasu i pieniędzy
- Black & White 2: mogło być lepiej
- Heroes 2-5: szokującym jest fakt że czwórka mi się podobała... na przekór wszystkim!

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2009, 15:13   

W sumie gier mam więcej niż dat do nauczenia z historii na sesje, więc wszystkich nie wymienię :)

Bladurs Gate, wszystkie + dodatki
Icewind Dale + dodatki, Icewind Dale II
The Elder Scrollsy, Morrowind, Oblivion + dodatki do tychże
Mass Effect
Drakensang
Overlord
Halo, Halo 2
GTA- 3, Miami, San Andreas, IV
Knight of The Old Republic I i II
Total Wary + dodatki
Gothi I, Gothic II + Noc Kruka, Gothic III
Jedi Kniht: Jedi Outcas, Jedi Knight: Jedi Academy
Neverwinter Nights + dodatki
Neverwinter Nights 2 + dodatki
Planscape Torment
Sacred + dodatki, Sacred 2
Diablo'sy
Bioshock
Gesras of War
Divine Divinity
Beyond Divinity
Timeshift
Resident Evil'e
DeadSpace
Devil May Cry 3 i 4, (reszta na PS2 była)
Half Life 1 i 2
Wolfenstein'y
Prince of Persia (od Piasków po Nowego)
Final Fantasy (te na PC i X'a)
Hitman'y
Command & Conquer'y
Lineage 2
World of Warcraft
Deus Ex
Starcraft
Tom Clancy's Rainbow Six Vegas no i 2-jeczka
Crysis
Turok (nowy)
Far Cry, FC2
Battlefieldy
Dungeon Siege I i II + dadatki
Thief'y
Soldiers of Fortune, I i II
Fallouty I i II
Mafia
Wiedźmin, Edycja Kolerkcjonerska
Bard's Tale
Warhammer 40k: Dawn of war + dodatki, Dawn of War II
Fable I i II
Supreme Commander
Heroes'y
Assassin's Creed
Call of Duty (od 1 do "5")
Medal of Honor (te co na PC)
Warcrafty + dodatki

No, pewnie to nie wszystkie, bo ciężko się połapać wśród tych płyt i pudełek. Do tego jeszcze są gry na Xboxa 360, ale już mi się nie chce wymieniać.

1. RPG 2. Strategie 3. Shooter'y (choć to dwa ostatnie się wymieniają)

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard


Ostatnio zmieniony przez Mitsurugi dnia 19-06-2009, 00:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Akira1980 Płeć:Mężczyzna
Kolekcjoner.


Dołączył: 26 Sty 2008
Skąd: Neverwhere
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2009, 19:41   

Też długo by wymieniać, choć nie mam tak dużo jak poprzednik. Więc napisze tak że najbardziej lubię kupować RPGi i przygodówki. A z ostatnich zakupów to mam Mass Effect, Dreamfalla i Fallouta 3 (zawiodłem się na dreamfalu :|)

_________________
"Życie to sen wariata, a jak się przyprawi, to zmienia się w kolorowy telewizor."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Entro -,-' Płeć:Mężczyzna
retarded kids

Dołączył: 26 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2009, 04:09   

Uuu nikt nie wymienił świetnej gry

Counter-Strike 1.6

I Reszta

Splinter cell chaos theory
Lineage 2
Silkroad
ET: Quake wars


To są te które mnie strasznie wciągły szczegółnie Lineage 2 I Counter-Strike.
Ps. I'm New User! Hello
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-07-2009, 10:41   

Erpegi kupuję wszystkie, które sa tego warte.
Ostatnio kupiłem:
Orange Box
Hitman: Blood Money

I używane:
Bioshock
CoH + dodatek
Chaos Theory Beyond Good & Evil
Heroes III
Lost Planet
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-07-2009, 11:39   

Entro -,-' napisał/a:
Silkroad


Dałeś się komuś nabić w butelkę i kupiłeś darmową grę, czy nie przeczytałeś tytułu tematu? :P No chyba że za kupienie gry uważasz wydawanie kasy w item mall, nie wiem, czy to da się podciągnąć...

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zajanski Płeć:Mężczyzna
Student filozofii


Dołączył: 29 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2009, 15:13   

Planescape: Torment - gra wybitna pod prawie każdym względem.
Baldur's Gate I i II + dodatki - w moim odczuciu już nie wybitne, ale wciąż bardzo dobre gry, do których chętnie powracam.
Gothic I - nawet nieźle zrobiony świat, choć ludzie trochę za mili jak na kolonie karną. Fabularnie może być.
Gothic II + NK - trochę gorsza fabularnie od jedynki, ale za to dobra, a przy tym prosta mechanika gry. Da się grać.
Gothic III + dodatek - w podstawową wersję nawet nieźle mi się grało, choć gra jest mocno krytykowana. Fabuła rzeczywiście leży, a zadania przypominają te z MMO, ale za to dostajemy wolność, która była bardziej ograniczona w poprzednich częściach. Mimo tego grę oceniam jako średnią.
The Elder Scrolls III: Morrowind - gra, w której człowiek czuje się wolny. Duża kraina, dużo rzeczy do roboty no i brak poczucia pośpiechu jak w wielu innych cRPG (zwłaszcza tych nowszych). Jednak z tych gier, które mi przypadły do gustu.
The Elder Scrolls IV: Oblivion - mniej rzeczy do roboty niż w poprzedniku, mniej przedmiotów, mniej miejsc, mniej umiejętności, lepsza grafika. Do mnie to nie przemawia, ale grać się da.
Neverwinter Nights - na singlu słabizna, po sieci mogła być bardzo miła, jeśli się trafiło na odpowiedni serwer.
Neverwinter Nights 2 - tutaj niby już jest jakaś sensowna kampania dla jednego gracza, ale nie zachwyca. Jak wyżej, jest to gra przeznaczona głównie dla wielu graczy.
Fallout 1 i 2 - połączenie wiarygodnego świata, sensownej fabuły i wysokiej grywalności. Czyli to, co lubię najbardziej.
Fallout 3 - tu już trochę brakuje tego, co było w poprzednich częściach, ale można sobie postrzelać. Po tej grze wyraźnie widać objawy "skonsolowacenia".
Icewind Dale I + dodatki oraz Icewind Dale II - O! To są gry z pogranicza Hack'n'slash i cRPG - zazwyczaj za takimi nie przepadam, ale w te grało mi się dość dobrze. I są całkiem zdatne do grania po sieci ze znajomymi - polecam.
Fable (tylko pierwsza część) - tego co prawda nie kupiłem, lecz dostałem, ale chyba mnie za to nie zlinczujecie. Gra opiera się na ciekawych założeniach i daje dużo wolności w podejmowaniu decyzji, ale jest mocno niedopracowana. No i trochę zbyt "heroic". Da się grać.
Lionheart - czyli co by było gdyby... grając w tę grę miałem wrażenie, jakby twórcy chcieli stworzyć coś na wzór Fallouta. Nie udało im się, ale nie jest to też wielka tragedia.
Shogun, Medieval I, Medieval II i Rome z serii Total War - to dla mnie ideały gier strategicznych.
Empire: Total War - nie taki dobry jak poprzednicy, a poza tym strasznie zabugowany (na chwilę obecną). Zbiera wiele słów krytyki, ale nie jest aż taki zły.
Command and Conquer: Red Alert 1, 2 i 3 + dodatki - niezłe strategie. A grając w "kampanie" można się też nieźle ubawić.
Age of Empires I, II i III + dodatki - wysoka grywalność, no i zdatne dla wielu graczy.
Dungeon Keeper - strategia inna niż wszystkie. Smaczne.
Diablo I i II + dodatki do dwójki - klasyki hack'n'slash. Przyjemne dla odmóżdżenia, w swoim gatunku chyba najlepsze.
Warcraft 3 + The Frozen Throne - jedna z moich pierwszych gier, w którą porządnie grałem po sieci. Ech, ile ja tam godzin spędziłem...
Drakensang - osobiście nie rozumiem zachwytów nad tą grą. Niestety odpadłem w środku fabuły, co mi się zdarza rzadko...

A z gier typowo sieciowych:

World of Warcraft + dodatki - prawdopodobnie jeden z najbardziej przereklamowanych produktów naszych czasów. Nie twierdzę, że gra jest beznadziejna, ale nie ma w niej nic wybitnego, ani też nie jest prekursorem gatunku MMO - wbrew temu, co zdają się sądzić niektórzy. Grałem prawie rok, choć z niską częstotliwością. "Tutaj chodzi o end-game" - mówili. Dobiłem dwie siedemdziesiątki w TBC, wyczyściłem wszystkie raidy. I end-game taki cudowny nie był. Potem pograłem trochę w WotLK, ale zaprzestałem na krótko po wbiciu osiemdziesiątki.
Warhammer Online - mówią, że klon WoWa. Wbiłem dwadzieścia z czterdziestu poziomów i jakoś mi się znudziło.
Age of Conan - tu mieli nawet niezły pomysł na grę, ale żeby w to normalnie pograć trzeba chyba mieć znajomości w NASA. Też trochę pograłem, ale nie doszedłem do maksymalnego poziomu, bo gra na maksymalnie dwudziestu klatkach doprowadzała mnie do rozpaczy.
Guild Wars, kampanie + dodatek - ta gra najbardziej przypadła mi do gustu ze wszystkich sieciowych. Zwłaszcza zbalansowane PvP, czyli to czego brakuje powyższym. gram praktycznie od premiery do dnia dzisiejszego, czyli ponad cztery lata. Z przerwami, rzecz jasna.

Podsumowując moją karierę gracza, jestem zadowolony z większości gier, które kupiłem. Poza tym odnoszę wrażenie, że gry "na singla" umierają. Szkoda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piotr
Gość
PostWysłany: 18-10-2009, 19:43   

Moje gierki na półce to

Resident evil 4
company of heroes
Cała trylogia Gta
Grim Fandango
Course of monkey island
Paradise
Far Cry
Mafia
Postal Anivesary
XIII
Beach life
Act of war
Juiced 1 i 2
Stalker
Blitzkrieg
Comandos Cała Trylogia
Runaway
Code of honor
Kozacy Saga
Syberia
Flatout
Icewindale Saga
Baldur Gates Saga
Sarface
Codenamed
Train simulator
Heroes Magic Saga
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group