FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Jaka drukarka?
Wersja do druku
Yasumi
Gość
PostWysłany: 13-04-2016, 09:38   

Canona miałam dawno temu, więc pamięć odnośnie jego sprawowania się trochę już nie ta;p Chyba za rzadko drukowałam i dlatego szwankował. Wymieniłam na jednego hp, potem na wielofukcyjne hp. Tragedia! Mam same złe wspomnienia. Z zamiennikami nie współpracowały, co jakiś błąd udało sie naprawić, od razu był następny. Naprawdę, nie przesadzam. Ze dwa lata temu kupiłam dopiero brothera: http://arsa.pl/p/211/265160/drukarka-hl-1110e-drukarki-laserowe-czarno-biale-drukarki-urzadzenia-wielofunkcyjne.html, ale szczerze mówiąc dziś już nie mam za wielkich wymagań w stosunku do drukarki. Proste dokumenty na czarno-biało i przynajmniej się nie denerwuję. Ale jak bym miała potrzebę druku w kolorze, na pewno w pierwszej kolejności szukałabym wśród brotherów.
Przejdź na dół
piter_wrs Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Cze 2016
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2016, 14:10   

Brother jest najtańszy w eksploatacji, chociaż z HP nie jest tak źle o ile używasz nieoryginalnych zamienników. Ja do starego HP używam bardzo tanich tuszy (20zł z Allegro) i starcza mi to na kilka miesięcy. Ale mi nie zależy na dokładnym wydruku. Ma być widać i tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adam
Gość
PostWysłany: 28-07-2016, 14:46   

ja aktualnie korzystam z brothera, fajna i tania drukarka, bardzo łatwo dostać do niej zamienniki ja zamawiam na bestprint24.pl wszystko jak należy tanio i szybko
Powrót do góry
satakuto Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Gru 2016
Skąd: Lublin
Status: offline
PostWysłany: 08-12-2016, 10:14   

Drukarki HP są najlepsze. Atrakcyjna cena, wydaje. Fakt, że tusze do nich są drogie, ale można korzystać z zamienników na własne ryzyko :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczep33 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Paź 2017
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2017, 14:34   

Może jakiegoś Brothera? Sam się do niego przymierzam i widzę, że zamienniki tanie https://tonery.rdstudio.pl/toner-brother-dcp-7055-p-372.html

Ponoć dają radę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 13-10-2017, 11:27   

Epson Ecotank. Nie ma kartridży, są zasobniki rozmiaru szklanki na każdy kolor. Można w akcie desperacji wlać tusz pieczątkowy*, też będzie drukować. Po dwóch latach użytkowania zero problemów w eksploatacji biurowo/szkolej.
Zasadniczo, każdy Epson z systemem zasobników.
*albo i najbardziej plugawy zamiennik. I nie trzeba kombinować ze strzykawką, po prostu dolewa się kolor do zasobnika.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group