FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Rysunki Anime (różne)
Wersja do druku
WhiteDevil023 Płeć:Mężczyzna
White Devil Drawings

Dołączył: 06 Gru 2011
Status: offline
PostWysłany: 06-12-2011, 17:14   Rysunki Anime (różne)

Od jakiegoś czasu bawię się w rysowanie trochę bardziej poważne niż bazgranie w zeszycie. Nie koniecznie ciągnie mnie do Deviantarta, więc wrzucam wszystko na You Tube.

Link do kanału dla zainteresowanych:
http://www.youtube.com/user/WhiteDevil023?feature=watch

Konstruktywna krytyka mile widziana.
Oczywiście zapraszam do śledzenia mnie na YT :)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-12-2011, 04:56   

Fajny podkład muzyczny, rysunki niczego sobie, ale youtube się kompletnie nie nadaje do prezentowania swoich prac graficznych - jakość jest gorzej niż marna (zwłaszcza że przynajmniej te które kliknąłem były w 480p), a konieczność wysiedzenia przy planszach tekstu i losowo skaczące fragmenty obrazka tudzież work in progress, które samo w sobie jest jak najbardziej fajne, ale w momencie kiedy ktoś chce zobaczyć po prostu efekt końcowy skutecznie utrudniają podziwianie samych rysunków i ostatecznie zniechęcają do zapoznania się z całością twórczości. Są inne miejsca gdzie możesz wrzucić obrazki, ostatecznie mogłabyś na przykład bloga założyć albo co, bo w sumie chętnie zobaczyłbym inne prace, ale nie w tej formie. Poziom abstrakcji podobny do pisania pracy magisterskiej na gadu-gadu.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-12-2011, 12:44   

Vodh napisał/a:
bo w sumie chętnie zobaczyłbym inne prace, ale nie w tej formie.

...to może poczytaj mangi, bo nie wiem jak ty, ale ja wolę oglądać oryginały, a nie przerysowywane kadry.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2011, 16:13   

Tren, ja nie zrozumiałam twojej odpowiedzi dla Vodha...
Powiedz szczerze, o co ci chodzi?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-12-2011, 19:06   

Pewnie o to, że rysunki WhiteDevila wyglądają właściwie jak przerysowane kadry/screenshoty. Tylko w czym problem, każdy kiedyś jakoś zaczynał, a ja np. nie potrafiłabym narysować Zangetsu z pamięci.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-12-2011, 21:14   

No ja jak kiedyś udawałem że się zaczynam bawić w rysowanie to efektem też było 6 artów przerysowanych i trzy własne, więc nie widzę szczególnego problemu. Porządne przerysowanie, z zachowaniem proporcji i fajnym cieniowaniem wcale nie jest takie banalne i wymaga sporo pracy :)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ismena Płeć:Kobieta

Dołączyła: 25 Lut 2015
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2015, 12:34   

Ja też uważam, że Youtube to nie jest dobre miejsce., czemu nie dodasz swoich zdjęć na jakimś portalu dla amatorów rysunku? Szybcie je tam ktoś doceni

_________________
http://modneduzerozmiary.pl/pl/19-kurtki-i-plaszcze - Kurtki, płaszcze w dużych rozmiarach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group