FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  O co tu na dziewięc piekieł chodzi
Wersja do druku
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2005, 07:40   

Ja pierwszy raz zetknęłam się z ta komeda na Potforum, jeden z uzytkownikow mial ja w podpisie. Zaczelam sie zastanawiac "O co tu biega? Przecież zarejestrowałam się 2 minuty temu, a on nie był na forum od wczoraj" Pelna niejasnych podejrzen wcisnelam guzik [wyloguj] i jedno z nich sie sprawdzilo, bo w podpisie zamiast "Noire" było "Gosc" XD...no..teges...i nie wiem wiecej co mam powiedziec :P

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-03-2005, 18:26   

A tak wracając do pytania "O co tu na dziewięć piekieł chodzi " to ja dalej czegos nie rozumie bo zgodnie z : Punktem 16 konstytucji

"16. Dział Multiświat ma służyć prowadzeniu walk / rozmów towarzyskich / niewiekopomnych przemyśleń. Posty w nim pisane nie są naliczane, możliwe jest też okresowe czyszczenie jego zawartości. Mimo wszystko obowiązują w nim ogólne zasady z punktów 2 i 3. "

Wydawało by się że jest to jakis temat ogulny do wygłupiania się jescze bardziej niż Off Topic , Ale jak na to patrze wyglada to na dział przeznaczony jakimś dziwnym krzyżówkom zbiorowych ficów z sesjami RPG on line.
Tak więc wytłumaczcie prostemu do bólu i tępemu umysłowi o co w tym chodzi. Bo ja nie wiem czy ten temat to jakiś shiz i głupawka czy poprostu bardziej luźny of topic na którym można zamieszczać swoje własne filozoficzne przemyślenia, czy może jescze coś innego ???
Powrót do góry
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2005, 20:17   

Najlepiej po prostu potraktować to jak jakiś zbiór planów i światów, gdzie odbywają się questy, znajdują się wszelkie lokacje, działają organizacje forumowe itp. Czasami jedno z drugim się może przeplatać, przeważnie wszystkie łączą się jedynie postaciami w nich występującymi ;] Tam można trafić na wszystko i bynajmniej nie powinno się z tego powodu dziwić ;P

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-03-2005, 20:50   

Powiedziałem prosta odpowiedź . Sprecyzuj Questy
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 18-03-2005, 21:21   

Quest - podróż w celu znalezienia czegoś/załatwienia kogoś/zdobycia czegoś jeszcze innego/itp. itd.

Czyli coś w rodzaju "zbiorowego opowiadania", RPG online, zależy z której strony na to spojrzeć.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 18-03-2005, 21:34   

przykładowym najnowszym Questem jest Quest Ysena o przerabianiu drowó przez krasnoludy na coca-colę, co sam zainteresowany tłumaczy faktem, żę sie ich za dużo rozmnożyło i nie sa typowo drowowate z krwi i krwi tylko łażą po powierzchni i chleją napoje wyskokowe. ;]
Zgadza sie Ysen?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 18-03-2005, 23:04   

IKa, to nie jest przykładowy quest. To są przykładowe przepychanki pomiędzy, powiedzmy, organizacjami (teoretycznie Novissima Verba contra reszta świata, a że wyszło inaczej - to trudno). Przykładowym questem jest na przykład "Mroczny Bóg".

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2005, 11:52   

"Those who hunt..." faktycznie nie będzie questem. Ja bym to nazwała
Mutwiświat będzie raczej przestrzenią, gdzie 'bawią się' osoby, które się już spoufaliły bądź znają się lepiej.
Cytat:
Tak więc wytłumaczcie prostemu do bólu i tępemu umysłowi o co w tym chodzi. Bo ja nie wiem czy ten temat to jakiś shiz i głupawka czy poprostu bardziej luźny of topic na którym można zamieszczać swoje własne filozoficzne przemyślenia, czy może jescze coś innego

Cóż... wielkiej róznicy między tymi dwoma nie ma...
Jak dla mnie to jest każdego po trochu. Możesz się powygłupiać, bo nagle z nieba spadła ci Galvaira i dla zabawy rozwalasz pół świata krzycząc "leeeciii!!!!", a twoi towarzysze chowają się by nie oberwać lecącym domem, jak również masz prawo do filozofowania chociaż pod tę kategorię bardziej podchodzi offtop.
Multiświat cały czas przechodził metamorfozy (i nadal przechodzi) tak, że stał sie naszą prywatną przestrzenią gdzie współistniejemy. Wigilijka forumowa była przyjemnym tematem gdzie spędziliśmy wigilię. Nie wiem gdzie się zapodział (pewnie usunięto) temat o mokrym poniedziałku, w którym podajże Noir dumnie dryfowała na kole ratunkowym, czy czymśtam.
Redvampire- to jest po prostu nasze miejsce gdzie panuje niemal rodzinna atmosfera. Filozofować można, ale do tego zalecam offtopic.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 19-03-2005, 19:06   

Aha, czyli to Ysena to nie quest ^^
w każdym razie to dziiiiiiiiiwne miejsce jest ten Multiświat :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-03-2005, 17:17   

Cytat:
Zgadza sie Ysen?


Zgadza się. Miałem taką potrzebę, acz wiedziałem, czym to się skończy. Tutejsi użytkownicy są nietolerancyjni i nie są w stanie zrozumieć moich potrzeb>P.

Cytat:
Redvampire- to jest po prostu nasze miejsce gdzie panuje niemal rodzinna atmosfera.


ZA rodzinna...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 20-03-2005, 17:29   

O taaaak! Jesteśmy przeraźliwie nietolerancyjni i nie pozwolimy biednemu Ysenowi przerobić dowolnie wybranej rasy na coca-colę. Wiemy przy tym, jak bardzo odbije się to na jego psychice... Jak on to przeżyje? XD Dowiemy się w następnym odcinku!...
(wybaczcie, nie mogłam się powstrzymać :P)

Cytat:
Cytat:
Redvampire- to jest po prostu nasze miejsce gdzie panuje niemal rodzinna atmosfera.

ZA rodzinna...


A tak serio: to fakt, jesteśmy potwornie hermetyczni. Przypuszczam, że gdybym zajrzała po raz pierwszy na nieznane forum i zobaczyła coś tak dziwacznego, jak tutejszy Multiświat, zadałabym sobie dokładnie to samo pytanie, co Redvampire. Wszyscy się znają, wiedzą, czego się po sobie spodziewać i gdzie wejść, żeby dobrze się bawić, a których miejsc lepiej unikać (bo jak wiadomo gdyby każdy lubił dokładnie to samo, świat byłby nudny).

Natomiast kompletnie nie mam pomysłu, co można byłoby zrobić, żeby ten dział stał się bardziej przyjazny dla nowych użytkowników...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2005, 17:35   

<nuci pod nosem> Ysen się czepia, Ysen się czepia...

Serika napisał/a:
Natomiast kompletnie nie mam pomysłu, co można byłoby zrobić, żeby ten dział stał się bardziej przyjazny dla nowych użytkowników...

Nie wiem czy się w ogóle da... Do Multiświata trzeba się wdrożyć, a na to potrzeba czasu i odwagi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-03-2005, 17:51   

Cytat:
<nuci pod nosem> Ysen się czepia, Ysen się czepia...


Bo Ysen po to jest, żeby się czepiać. Nigdy się z tym nie krył i w dalszym ciągu nie zamierza:].

[ Dodano: Nie 20 Mar, 05 5:55 pm ]
Cytat:
Natomiast kompletnie nie mam pomysłu, co można byłoby zrobić, żeby ten dział stał się bardziej przyjazny dla nowych użytkowników...


Seri, ty chcesz zabić to podforum;>?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 20-03-2005, 18:28   

Cytat:
Seri, ty chcesz zabić to podforum;>?

Wiesz, jakby się nad tym głębiej zastanowić, to faktycznie taka operacja byłaby mordercza :P [to ja tu staram się być miła i dbać o dobro forum, a zarzucają mi jakieś zapędy destrukcyjne! Bu... XD]

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-03-2005, 18:32   

Cytat:
[to ja tu staram się być miła i dbać o dobro forum, a zarzucają mi jakieś zapędy destrukcyjne! Bu... XD]

Wiem co czujesz, mam to samoXP.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group