FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Oświadczenie
Wersja do druku
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 12-05-2005, 16:33   Oświadczenie

Piszę tego posta, żeby wyjaśnić i ustalić kilka kwestii związanych z projektem Wszechbiblii i moim w nim udziale.

Pierwsza kwestia: w porjekcie biorę udział tylko i wyłącznie dla własnej, osobistej satysfakcji. Nie zależy mi na sławie, poklasku czy uznaniu publiki, a wręcz przeciwnie. Ewidentnie nie robię tego równiez dal pieniędzy. Jedyną kożyścią, jaką czerpię z udziału w projekcie Wszechbiblii jest wspomniana satysfakcja. W chwili, gdy stwierdzę, że zamiast satysfakcji udział w projekcie przynosi mi jedynie stres, a atmosfera w redakcji stała się niezdrowa, natychmiast opuszczę projekt i złożę wniosek o jego rozwiązanie.

Jedynym, co mnie smuci, jest fakt, że ostatnimi czasy powyższa opcja powoli zaczyna wydawać mi się rozsądnym rozwiązaniem.

Druga kwestia: niezależnie od tego, jak potoczy się dalej projekt Wszechbiblii Anime, nadal jestem zainteresowany udziałem w projekcie Wszechbiblii Fanfics. Jednak, jako że czas, który mogłem przeznaczyć na prace nad nim miałem tylko wczoraj i dzisiaj, najprawdopodobniej cokolwiek związanego z tym projektem będę w stanie zrobić dopiero po zakończeniu sesji egzaminacyjnej. Nie widzę w tym problemu, jako że przyszły redaktor naczelny Wszechbiblii Fanfics, Serika, nie wyraziła zainteresowania projektem.

Dziekuję za uwagę.

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 12-05-2005, 17:17   

Xeniph, wszyscy bierzemy udział w projekcie dla własnej, osobistej satysfakcji, nikt nikomu za to nie płaci. Atmosfera niezdrowa JEST - ja na przykład chodzę przez parę ostatnich dni tak wpieniona, że naprawdę jeszcze chwila, a kogoś pogryzę, bo akurat się nawinął. Ale zapewne nam to minie.

Co do fanfików - szczerze mówiąc ja teraz naprawdę nie mam do tego głowy (co nie jest równoznaczne z brakiem zainteresowania - po prostu nieszczególnie dobrze mi się myśli, kiedy jestem wściekła). Powiedziałam, ze na dzisiaj postaram się pospisywać to, co wydaje mi sie istotne i to zrobię (przy czym nie odpowiadam w tym momencie za to, że o czymś zapomnę), natomiast jeśli maz sesję - to to się jak dla mnie rozumie samo przez się, że cierpisz na całkowicie usprawiedliwiony brak czasu.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 12-05-2005, 18:38   

Atmosfera jest obrzydliwie niezdrowa, i zupełnie nie rozumiem dlaczego. Zaczynam się nawet zastanawiać, kto jest właściwie gorszy, Martin czy my - a to już coś znaczy.

Nie ma powodu do paniki czy frustracji. Nie zajmujemy się biznesem. Nie zajmujemy się losami świata. Robimy za to świetną amatorską stronę internetową. Najlepszą stroną naszego zespołu jest atmosfera współpracy i pracy dla satysfakcji. W takim zespole się chce pracować. Jednak ostatnio gdzieś to zniknęło, a redakcja zaczeła przypominać zestresowaną bandę frustratów. Może niektórych to motywuje, nie wiem - mnie to odstrasza.

Nie po to poświecam swój wolny czas, żeby słuchać narzekań i napadów wściekłości pewnych osób. Nalegam o zachowanie zdrowego rozsądku. Don't panic.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 12-05-2005, 18:49   

Tilk ma rację. Ostatnio na BH nie ma nic innego a jakieś chore wyliczanki dziwnych zwrotów, bo już teraz-zaraz przyjdzie Martin i powie "won od Wszechbiblii". Bez przesady, póki co nikt nas nie goni, a my(głównie pewne trzy panie których nie będę palcem pokazywał, a które zdecydowanie za bardzo przeżywają;P i których nastrój udziela się innym) zachowujemy się jak wariaci, przerzucając bajorkami chaosu, pinaKOTekami i nekopediami, nie wspominając o zupełnie bezsensownych nazwach.

Tak więc proponuję się wyluzować, wziąć kąpiel i napić się czegoś na odprężenie, bo pośpiech nas nie zbawi, a moze sprawić, że się pozabijamy.

_________________
I can survive in the vacuum of Space


Ostatnio zmieniony przez Ysengrinn dnia 12-05-2005, 19:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-05-2005, 18:54   

Macie sporo racji, też to czuje... Jeszcze nie jest źle, doświadczałem już gorszych rzeczy. Nie mniej jednak chyba warto na chwilę wyłączyć silnik i sprawdzić na mapie gdzie właściwie jest i do kąd jedzie nasza lokomotywa.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 12-05-2005, 19:26   

mwah XD i tak będziemy przeżywać

ale kąpiel właśnie wzięłam, narysowałam coś kretyńskiego, i zaczęłam się uczyć na egzamin ... lepiej mi ... dopóki nie otworzę Historii USA ==''

A poza tym to minie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 12-05-2005, 19:34   

Te! Masoni! Ja bym zwróciła uwagę na inną sprawę póki co. Wygląda na to, że nasze "tajne forum" bruździ nieco w "Postach od ostatniej wizyty"... Jeszcze nas odkryją i co będzie? :P

A nastrój się rozmyje... Wszyscy jesteśmy teraz mocno zirytowani, problemy się nawarstwiają to i nic dziwnego, że się gryziemy. Ataku histerii jeszcze nie przechodziłam, przypuszczam, że dojdzie do niego w okolicach 20 maja (trzy dni przed egzaminem). A póki co delektujmy się życiem, a ja idę po mrożone wiśnie.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 12-05-2005, 19:37   

Cytat:
A póki co delektujmy się życiem,


Mniej więcej o taką reakcję mi chodziło:P

Cytat:
Wygląda na to, że nasze "tajne forum" bruździ nieco w "Postach od ostatniej wizyty"... Jeszcze nas odkryją i co będzie? :P


A właśnie, Daer jest wtajemniczony:>?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 12-05-2005, 19:52   

Nie jest najwyraźniej.

Ale tu nasuwa się pytanie: czy istnienie TFT jest tajne, czy jedynie dostęp do niego ograniczony? Bo bez wyjaśnienia "no wiecie, istnieje dział niewidoczny i własnie toczy się tu ożywiona dyskusja" raczej nie wytłumaczymy, że to nie jest błąd.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 12-05-2005, 19:58   

To JEST błąd i powinno się go naprawić. Dlaczego licznik nowych postów powinien liczyć posty, których dany użytkownik nie zobaczy? Nie powinien liczyć.
Crack, poradzisz sobie z tym?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 12-05-2005, 19:59   

Cracka na razie chyba nie ma...

Cytat:
Bo bez wyjaśnienia "no wiecie, istnieje dział niewidoczny i własnie toczy się tu ożywiona dyskusja" raczej nie wytłumaczymy, że to nie jest błąd.
Taa, powiemy, że jest tu tajny dział i zaraz różne Redwampajery zaczną nas o żydomasonerię, spisek dziejowy i zabójstwa Elvisa oskarżać_^_.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2005, 22:05   

Ysengrinn napisał/a:
Cytat:
Bo bez wyjaśnienia "no wiecie, istnieje dział niewidoczny i własnie toczy się tu ożywiona dyskusja" raczej nie wytłumaczymy, że to nie jest błąd.
Taa, powiemy, że jest tu tajny dział i zaraz różne Redwampajery zaczną nas o żydomasonerię, spisek dziejowy i zabójstwa Elvisa oskarżać_^_.


Nie oskarżajmy od razu Redvampajra o najgorsze... myślę, że zabójstwa Elvisa to nam nie będzie zarzucać (było nie było Król nadal żyje, tylko pewnie go ukrywamy) ;)

PS: można spokojnie napisać że jest błąd z licznikiem (bo w pewnym sensie jest) i że prace w toku.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-05-2005, 22:44   

tilk napisał/a:
To JEST błąd i powinno się go naprawić. Dlaczego licznik nowych postów powinien liczyć posty, których dany użytkownik nie zobaczy? Nie powinien liczyć.
Crack, poradzisz sobie z tym?

W nowej wersji ten błąd (jak i kilka innych) jest poprawiony. Znalazłem go już jakiś czas temu i wysłałem Przemowi poprawkę. Na dysku mam już zmodyfikowaną wersję 1.9.4.2 i o tyle o ile się dało uaktualniłem już bazę danych. Teraz czekam aż znajdę chwilę czasu na wgranie tego + szybką reakcję na ewentualne błędy które mogą się pojawić. Może zrobię to jutro.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group