FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Więzy Krwi
Wersja do druku
B-Real Płeć:Mężczyzna
Me, Myself and I


Dołączył: 02 Maj 2007
Skąd: Polska / Zamosc
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2007, 15:58   Więzy Krwi

http://gfx.filmweb.pl/po/21/69/32169/6934224.2.jpg



Film opowiada historię trzech mężczyzn powiązanych więzami krwi. Akcja toczy się w latynoskim świecie, bohaterowie borykają się z problemami typowymi dla ich świata - życie w gangu, narkotyki. Wszystko jest dobrze, dopóki jeden z bohaterów - Miklo, nie zabija człowieka, po czym trafia do więzienia, a jego kuzyn - Paco, staje się policjantem. Czy więzy krwi wytrzymają, kiedy obydwoje staną po przeciwnych stronach barykady?...


Los Angeles, 1972 rok. Krewniacy Miklo, Paco i Cruz, należący do gangu "Vatos Locos", zaciekle walczą z konkurencją. Wkrótce dochodzi do dramatycznych wydarzeń, które wpłyną na dalsze losy bohaterów. Cruz napadnięty przez rywalizującą o wpływy w dzielnicy bandę, trafia do szpitala. Jego krewni poprzysięgają zemstę. Podczas konfrontacji Miklo śmiertelnie rani jednego z rywali. Oskarżony o zabójstwo, osadzony w więzieniu stanowym, próbuje stawić czoła panującej w zakładzie przemocy. Tu życiem skazańców rządzą pieniądze, narkotyki i siła.

Bardzo polecam !! ^^

_________________
- Po Drugie Szacunek Lojalnosc po Piersze
- Uwazaj jak tanczysz bo zyciowy parkiet byla sliski...Badz bliski dla Bliskich...
- Pomoc jest zawsze gestem pieknym !!
- Blokowiska i Bloki betonowe uroki...
- Dniem i Noca...Przyjaciolom sluzyc Pomoca !!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10745502
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2007, 16:09   

Napiszę to tylko raz, ale to dotyczy wszystkich tematów. Jeśli cytujesz czyjąś recenzję, podaj autora i źródło. W tej formie wygląda, jakbyś podawał własny tekst, a jestem pewna, że wszystkie trzy opisy są skądeś przekopiowane. Wystarczająco często zdarza się, że ktoś nasze recenzje podaje jako własne teksty, żebyśmy trochę byli na tym punkcie przeczuleni i nie robili innym, co nam jest bardzo niemiłe.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
B-Real Płeć:Mężczyzna
Me, Myself and I


Dołączył: 02 Maj 2007
Skąd: Polska / Zamosc
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2007, 16:23   

Spoko proste ze ja tego nie napisalem xD te recenzje znalazlem na necie by wam dobrze przedstawic recenzje filmu bo jak ja bym to napisal to sama sie domysalsz xD ale zdjecia to juz moje xD no sorka ze nienapisalem ze to nie moja recenzja ;P

_________________
- Po Drugie Szacunek Lojalnosc po Piersze
- Uwazaj jak tanczysz bo zyciowy parkiet byla sliski...Badz bliski dla Bliskich...
- Pomoc jest zawsze gestem pieknym !!
- Blokowiska i Bloki betonowe uroki...
- Dniem i Noca...Przyjaciolom sluzyc Pomoca !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10745502
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group