FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Propozycja dobrego horroru
Wersja do druku
Nikodemsky Płeć:Mężczyzna
Beauty of Silence


Dołączył: 28 Sie 2007
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2010, 02:16   Propozycja dobrego horroru

Na googlach pełno tematów tego typu, jednak ja proszę o propozycje dobrego horroru z klimatem lub czegoś "oryginalnego" - nie chcę wypisywania wszystkich filmów jakie tylko wam wpadną do głowy, szukam czegoś naprawdę godnego polecenia.

Mówiąc "oryginalne" mam na myśli stare horrory robione z jajem(Evild Dead, Braindead itd. )

klimatyczne mam na myśli np. klasyczny Hellraiser, czy może nawet Silent Hill, bo mimo wszystko też nie był zły :) - propozycje typu Paranormal Activity, Fourth Kind odpadają ponieważ nie wierzę w duchy ani w ufo :) również Teksańska masakra, Zły skręt(choć ciężko to nazwać horrorami) i inne duperele typu "studenci wyjechali na wakacje i mają teraz problem"(nie żebym miał coś do studentów :) ) odpadają z góry, większość "nowych" produkcji mam zaliczone, jeśli jednak ktoś ma chciałby przedstawić coś nowego, co nie afiszuje się na lewo i prawo też chętnie "wysłucham"

liczę na was!

_________________
http://myanimelist.net/animelist/Nikodemsky
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group