FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Tanuki - Mini-ikonki dla kategorii
Wersja do druku
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 22-09-2005, 17:36   Tanuki - Mini-ikonki dla kategorii

Tak sobie przeglądałam nasze kochane tanuki i coś mi sie nasunęło. Mianowicie - kiedy na stronie głównej pojawiają się zajawki na najnowsze recenzje, czytelnik właściwie nie wie, co to za serie - wprawdzie dodajemy te "dwa zdania o..." i ocenę recenzenta, ale ciężko jest czasami ocenić, do jakiego gatunku należy to anime. Oczywiście - każdy zainteresowany i tak przeczyta, jeżeli będzie chciał, ale dlaczegoby nie ułatwić mu zadania? Moim pomysłem jest wprowadzenie kategorii - tej samej, co na stronie recenzji, tylko że w skróconej formie - ikonek. Jeżeli ktoś nie domyśliłby się, co one oznaczają, po najechaniu na nie myszką możnaby altem wyświetlić ich opis. Cos takiego (o ile by się chciało adminom) możnaby dodać także do tytułów na liście. Co o tym sądzicie? Może pomysł nie jest dla redakcji najwygodniejszy, ale dla czytelnika - raczej tak. Rzecz jasna, na głównej stronie danej recenzji te ikonki nie powinny zastępywa pełnych określeń kategorii.

Dla przykładu zrobiłam parę. Jeżeli pomysł chwyci, zrobie dalsze, ale na niektóre kategorie nie mam jeszcze pomysłów... Jakby co, to mi podpowiecie.

sensacja.gif
sensacja
Plik ściągnięto 1291 raz(y) 523 Bajtów

romans.gif
romans
Plik ściągnięto 1291 raz(y) 380 Bajtów

przygogowe.gif
przygodowe
Plik ściągnięto 1291 raz(y) 474 Bajtów

mroczne.gif
mroczne
Plik ściągnięto 1291 raz(y) 430 Bajtów

mistyka.gif
mistyka
Plik ściągnięto 1291 raz(y) 319 Bajtów

komedia.gif
komedia
Plik ściągnięto 1291 raz(y) 534 Bajtów

fantasy.gif
fantasy
Plik ściągnięto 1291 raz(y) 455 Bajtów

dramat.gif
dramat
Plik ściągnięto 1291 raz(y) 676 Bajtów


_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 22-09-2005, 17:48   

Śliczne są, tylko trochę się boję, że zrobi się za wielka pstrokacizna, bo większość ma po kilka gatunków... Ale metoda na sprawdzenie jest tylko jedna - jeśli Tilk będzie chciał się tym zająć, to może wstawić na testową (mogą być jakoś "ręcznie" wsadzone, bo chodzi o wyświetlanie, a nie o mechanizm generaowania na razie) i zobaczymy, jak by tam wyglądało.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 22-09-2005, 17:59   

Hmm, rozumiem, że są kolorowe, ale starałam się je maksymalnie zmniejszyć, przy jednoczesnym zachowaniu czytelności. No ale się zobaczy.

Do magical girls planowałam narysować Mokone czy coś takiego, albo jakieś berełko. Chociaż oczywiście mogę zrobić zwykłe serducho do romansu, bo całująca się para raczej nie wyjdzie... za mało miejsca. A może gołąbki?^^

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Pisciul
Gość
PostWysłany: 15-12-2008, 18:46   pindole

OLOL skad siie ma takie ikonki ??? xD[spoiler:][/spoiler:]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group