FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Piąty nabór na redaktora - zgłoszenia
Wersja do druku
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-05-2009, 22:42   Piąty nabór na redaktora - zgłoszenia

Dostałam tymczasem trzy(!) zgłoszenia. Chyba nie naruszę tajemnicy korespondencji, przytaczając je tutaj (kolejność alfabetyczna):
Costly napisał/a:
Jako, że stanowisko, na które zgłaszałem się już wcześniej po raz kolejny jest wolne, to chciałbym ponowić swoje zgłoszenie. Prawo autorskie jest istotnym elementem mojej edukacji na studiach i z tego tytułu interesuje mnie zajmowanie się w praktyce działalnością z nim powiązaną. Byłaby to więc funkcja, którą wykonywał bym nie tylko dla tanuki, ale także dla siebie samego, aby poszerzać swoją wiedzę z tego zakresu także o doświadczenie. Z racji tego tytułu mógłbym zagwarantować zaangażowanie i sumienność w ramach wykonywania moich obowiązków. Mogę też zagwarantować, że dysponuję odpowiednią ilością wolnego czasu, aby w ramach wykonywanych przeze mnie czynność być regularnym i punktualnym.


Velg napisał/a:
Chciałbym zgłosić swą kandydaturę na redaktora ds. poszukiwania plagiatów. W mojej opinii spełniam wszystkie kryteria – oprócz pełnoletniości, aczkolwiek to raczej nie będzie problem (bowiem osiemnaście lat ukończę 23.05.09 ;) ). Myślę, iż będę w stanie podjąć obowiązki redaktora – wygospodarowanie odpowiedniej dawki czasu nie powinni być problemem, a wszelkie wymagane informacje będę mógł sobie dość łatwo przyswoić. Wydaje mi się także, iż powinna mi dość przyjść aklimatyzacja w redakcji – skutkiem czego nie powinienem dezorganizować pracy redakcji.


Vodh napisał/a:
Myślę, że nadaję się na tę funkcję. Pisać potrafię, również nieco bardziej oficjalne listy/pisma. Śledzenie tego, czy dana sprawa została rozwiązana czy jeszcze nie i w jakim jest stadium byłoby z niewielką pomocą excela raczej proste, jestem pełnoletni - spełniam więc wszystkie wymienione wymagania. Wygospodarowanie codziennie lub co najmniej przez kilka dni w tygodniu czasu na zajęcie się tym nie przedstawia dla mnie problemu. Jeżeli tylko obsługa programu zajmującego się wyszukiwaniem plagiatów nie jest na tyle skomplikowana, że wymagałaby znajomości programowania (ale wtedy na pewno napisałabyś o tym w ogłoszeniu) to bardzo chętnie zająłbym się ściganiem potencjalnych winnych.

Już od pewnego czasu miałem ochotę w jakiś sposób przyczynić się do funkcjonowania Tanuka w jakiś sposób i myślę, że to dla mnie akurat odpowiednia funkcja.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2009, 09:50   

Czwarte zgłoszenie.
Paweł napisał/a:
Chciałem zgłosić kandydaturę na stanowisko osoby zajmującej się plagiatami. Wiem, że to na pewno nie jest zbyt wdzięczne stanowisko, ale ktoś się tym zająć musi, a przywłaszczanie sobie cudzej roboty powinno być tępione. Pełnoletni jestem, jakimś tam czasem wolnym dysponuję (oczywiście w miarę możliwości, bo bywają dni „gorsze”), a w miarę sensowne maile chyba konstruować potrafię – przynajmniej tak mi się wydaje. Dlatego też, jakby coś, to służę pomocą.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-05-2009, 10:28   

Jeśli nikt inny się nie zgłosi, najsensowniejszy wydaje mi się Vodh.
Bo pytanie brzmi, czy chcemy mieć członków "wiadomej grupy" w redakcji.
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 20-05-2009, 10:37   

Nabór trwa około tygodnia. Do tego czasu się nie wypowiadamy oficjalnie, ale myślimy ciężko i pracowicie :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 26-05-2009, 11:53   

Zgodnie z ogłoszeniem na forum (swoją drogą, zgłosił się też Mitsurugi) - przyjmujemy na razie Costly'ego, ma już dostęp do Tajnego. I jak zwykle IKa się nim zajmie.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group