FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Czytelnia - Cenega proponuje konkurs
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-02-2010, 15:04   Czytelnia - Cenega proponuje konkurs

Cytat:
Szanowni Państwo,



Nazywam się Martyna Dudek i reprezentuję firmę Cenega Poland – jednego z największych dystrybutorów gier komputerowych w Polsce. Jako oficjalny partner firmy Square Enix w Polsce chcielibyśmy zaprosić Wasz portal do współpracy przy zbliżającej się premierze gry Final Fantasy XIII, która w Polsce odbędzie się w tym samym czasie co w Europie. Bardzo proszę dać znać, czy jesteście zainteresowani współpracą przy promocji tego tytułu.



Możemy w ramach współpracy dostarczyć gratis jeden egzemplarz promocyjny gry na Xbox’a lub PS3 oraz cały komplet oficjalnych materiałów do gry Final Fantasy. Bylibyśmy wdzięczni za umieszczenie na stronie informacji o grze wraz z grafikami.



W zamian chcielibyśmy:

- Abyście zorganizowali konkurs Final Fantasy, w którym do wygrania byłyby 2 oficjalne kalendarze Final Fantasy (Fotka w załączniku)

- Napisali Recenzję gry w dniu premiery

- Abyście na Waszej stronie informowali czytelników o nowościach dotyczących gry (przed premierą)

- Abyście umieścili na swojej stronie bannerek odsyłający do naszego sklepu (możemy taki przygotować stosownie do podanych przez Was wymiarów) – w naszym sklepie mamy w tym momencie bardzo ciekawą ofertę na FFXIII w edycji standardowej, kolekcjonerskiej oraz na oficjalne figurki.



Link do sklepu: http://sklep.cenega.pl/index.php?action=products&q=final+fantasy+XIII&x=0&y=0





Materiały do pobrania są tu:

ftp.cenega.pl

L:fansite

H:8s}~/)p_

Katalog: FFXIII





Z poważaniem,



Martyna Dudek


Kontakt do kobiety: "Martyna Dudek" <martyna.dudek@cenega.pl>

Powiem tak: firmy to moja działka. Jednak mój ociec miał wczoraj zawał i nie mogę się tym zająć. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś zdjął mi to z głowy. Naprawdę wdzięczny.

1) Konkurs nie wygląda na atrakcyjny.
2) Nie wiem, czy jesteśmy w stanie napisać recenzje. Premiera ma mieć miejsce 9 marca czyli za miesiąc. Widzę dwa problemy:
a) Czy ktoś w ogóle ma Xboxa 360 lub Playstation 3?
b) To trzeba by zrobić dokładnie na ten dzień.
3) Nie mamy działu newsów.
4) Bannerek możemy umieścić.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2010, 15:39   

Z tego co widzę na koncie redakcyjnym, Cenega już składała nam ofertę współpracy przy promocji Final Fantasy XIII, i dostała wtedy odpowiedź odmowną (maile z 13/14 stycznia).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-02-2010, 16:00   

Ja mam PS3 (i złożony od miesiąca preorder na XIII). Główny problem odnośnie samej 'recenzji' to fakt, że XIII jest dość wolno rozkręcającym się RPG, który skrzydła rozwija ponoć po 20-30h...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2010, 19:36   

Napisanie recenzji FF XIII to nie byłby taki problem. Ponieważ mam X360, więc byłaby ewentualna możliwość wyrobienia się z recenzją na dzień premiery (tylko musiałbym ostro grać :) ). Szczegółów wyjaśniać nie muszę. Tylko coś słaba ta oferta. :)

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-02-2010, 20:30   

Mitsu: szczerze? Oni po prostu chcą kupić sobie reklamę za pudełko z grą. To dość typowa praktyka wydawców gier komputerowych.

Teukros napisał/a:
Z tego co widzę na koncie redakcyjnym, Cenega już składała nam ofertę współpracy przy promocji Final Fantasy XIII, i dostała wtedy odpowiedź odmowną (maile z 13/14 stycznia).


Jeśli jeszcze raz napiszecie im, że nie interesują nas recenzje gier pozabijam was. Interesują nas, pod warunkiem, że jakoś wiążą się z tematyką strony. Było to omawiane dobry rok temu, w ramach strategii dla czytelni. Wrzucamy je do artykułów. Jeśli jednak chodzi o tą akurat grę, to mam duże wątpliwości.

Dają bardzo mało. Szansa na obsuwę duża. Będzie też się trzeba naużerać, zwłaszcza z tym konkursem. Co gorsze coś czuje, że Final Fantasy XIII może być sprawą śliską lub kontrowersyjną. Gra ponoć nie wszystkim się podobała.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 02-02-2010, 13:31   

1. Bannerek do załatwienia.
2. Co do recenzji - proszę bardzo, ale ma być u mnie przynajmniej 2 dni przed momentem zamieszczenia, czyli do 7 marca. Do recenzji powinny być dołączone zrzutki, zapewne z ich materiałów. Plus mają być technikalia - czyli box informacyjny, łącznie z podaną ceną. Pytanie, który z panów posiadających to napisze - Keii? Mitsu? Bo reszta NIE posiada konsoli/gry. Choć w przypadku gry - Cenega dośle - pytanie, ile to zajmie...
3. Konkurs - odpada. Brak sił przerobowych.
4. Informowanie o nowościach - nie mamy takiego działu. Odpada.

Podsumowując: możemy zamieścić artykuł/recenzję (jeśli się ktoś zadeklaruje - ale deklaracja KTO napisze musiałby być na cito, by odpowiedź wysłać i przysłali grę, która także należy potem recenzentowi przesłać) na Czytelni. Możemy zamieścić banner. Tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2010, 14:59   

Jeśli chodzi o recenzję, to jestem w stanie napisać ją, jeżeli odpowiednio wcześniej dostanę grę. Jak napisał Keii, gra rozkręca się po 20-30h, więc potrzebowałbym myślę minimum 5 dni na:
Raz- przejście gry "od deski do deski" (inaczej nie wyobrażam sobie dobrej recenzji)
Dwa- notatki,
Trzy: napisanie recenzji "nie na odwal się, na bezdechu" + powierzchowną korektę, coby się IKa nie mordowała i nie popłakała :P.

Teraz tak: Czy Cenega jest w stanie, i na kiedy, dostarczyć egzemplarz gry? I inny problem. Nie gwarantuję pozytywnej recenzji. Co do gier to jestem wymagającym i wieloletnim graczem i za grafikę oceny wysokiej nie wystawię. Więc niech wezmą pod uwagę, że mogę nie zrobić im dobrej reklamy. Choć jestem nastawiony pozytywnie i przewiduję dobre noty. Ale jest taka ewentualność.

Pogadaj ktoś z nimi :D :D

EDIT: A co do konkursu. Nie mamy ŻADNEJ możliwości przeprowadzenia go? Odpada całkowicie? Nie mam w tym zakresie odpowiedniej wiedzy, ale może dałoby się coś "zaimprowizować" na czas premiery? Może nasi informatycy mieliby jakiś pomysł? Tak się pytam :).

A jeśli chodzi o nowości, to może mógłby ktoś po prostu napisać artykuł odnośnie zbliżającej się premiery i do jej czasu aktualizować go nowymi informacjami o FFXIII. Artykuły u nas siedzą dość długo, więc odpowiednio wcześniej zamieszczony przeżyłby "na czele" do czasu premiery, a potem poleciał w niepamięć, zastąpiony przez recenzję. Tylko nie wiem, czy wyrobiłbym się z pisaniem artykułu, więc może ktoś byłby tu chętny. No i żeby Cenega pisała nam o tych "aktualnych nowościach". Chyba, że mamy je ciągnąć z neta.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard


Ostatnio zmieniony przez Mitsurugi dnia 02-02-2010, 15:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-02-2010, 15:21   

Konkursem akurat można się zająć, sugeruję obgadać to wieczorem na ircu.
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 02-02-2010, 15:55   

Mitsurugi napisał/a:
A jeśli chodzi o nowości, to może mógłby ktoś po prostu napisać artykuł odnośnie zbliżającej się premiery i do jej czasu aktualizować go nowymi informacjami o FFXIII.

Idea artykułów jest taka, że są to teksty, które na stronie pozostają, które są wartościowe. Newsy o tym, co będzie w najnowszym superwypaśnym FF, powtarzany co dwa dni, się nie kwalifikują jako wartościowy artykuł... Informować mogę, ale na Czytelni - pytanie, czy oni się zgodzą, żeby to było na Czytelni. I czy w ogóle dla nich istnieje taki dział, jak Czytelnia i czy nie chcą czasem na głównej newsów (co jest awykonalne).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2010, 16:04   

Myślę, że umieją czytać i widzą, że jest to strona o Mangach i Anime, a nie o grach komputerowych i wszelkie newsy (tutaj w postaci najwyżej recenzji) dotyczą tematyki strony :). A zapytać się ich można, nie zaboli :). Wyjaśnić im, że wszelkie teksty niepowiązane z recenzjami A&M trafiają jako "nowości" na Czytelnię, łącznie z recenzjami gier. Dodatkowo można w dziale "O grach komputerowych" zrobić temat dla FFXIII (inny niż istniejący), równoległy do aktualności na Czytelni, co by lepsza reklama była (zawsze coś więcej w opini Cenegi). Po premierze się temat usunie. Naturalnie to tylko luźna propozycja.

A jeśli chodzi o ideę konkursu, to można przedyskutować na Ircu wieczorem, jak zaproponował Grisz. Choć ja będę do 22 na treningu :). Osobiście chciałbym wiedzieć czy zgodzą się na warunki i czy przysłaliby mi wcześniej grę, gdyby chcieli tą recenzję.

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 02-02-2010, 16:59   

(O matko, jakie szczęście, że mam ferie ._.)
Skoro to ma iść na Czytelnię, to znaczy, że przejmuję nad tym pieczę :)

Podsumowanie:

1. Artykuł - Mitsurugi, pod warunkiem otrzymania gry.
2. Newsy - ja, na Czytelni, w newsach Czytelnianych, co należy podkreślić wyraźnie.
3. Bannerek - można go umieścić w rotacji na wszystkich stronach, do czasu premiery, czyli do 9 marca, potem się zdejmie.
4. Konkurs - pytania: Grisznak.

Wieczorem omówimy, jak to ma wyglądać, plus list do Cenegi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 04-02-2010, 11:03   

Cytat:
Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do otrzymanego od Państwa e-maila, dotyczącego propozycji współpracy z firmą Cenega przy zbliżającej się premierze gry Final Fantasy XIII w Polsce, informujemy, że portal Tanuki.pl jest zainteresowany uczestniczeniem w promocji tego tytułu.

Tanuki.pl poświęcone jest głównie recenzjom anime i mangi, wszelkie teksty niepowiązane z recenzjami, lub nie dotyczące bezpośrednio tematyki strony umieszczane są na Czytelni Tanuki.

Po przeanalizowaniu Państwa propozycji, w ramach współpracy możemy ze swojej strony zaoferować tak jak wspomniano w e-mailu:
- bannerek w rotacji o wymiarach 400x50px pojawiający się na
wszystkich stronach portalu;
- zorganizowanie konkursu w którym wygraną będą zaoferowane przez
Państwa kalendarze;
- regularne pojawianie informacji o nowościach dotyczących gry,
umieszczanych na Czytelni Tanuki;
- napisanie recenzji gry i opublikowanie jej w dniu promocji na Czytelni Tanuki.

Ze swojej strony chcielibyśmy się dowiedzieć, jak szybko może zostać dostarczony przez Państwa egzemplarz gry potrzebny do recenzji, oraz kalendarze na konkurs.

Pozdrawiam,

Redaktor prowadzący Czytelnię Tanuki

Jakieś uwagi?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2010, 16:15   

Jak dla mnie w porządku. Chyba, że ktoś to jeszcze wzbogaci o "marketingowe" chwyty słowne, jak "wśród nowości na Czytelni" itp. Ja się na tym nie znam :).

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 05-02-2010, 01:17   

Jeśli do jutro nie będzie uwag żadnych, to wysyłam do Cenegi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 05-02-2010, 01:32   

Aha, i dopisz im od razu na wszelki wypadek, jak możesz, IKa, żeby grę przysłali (jeśli się zgodzą) w wersji na Xboxa 360. Ot tak, żeby buby nie było ;).

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group