FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  linki - pytanie
Wersja do druku
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-05-2005, 12:08   linki - pytanie

daje tutaj, by nikogo nie obrazac.......

zaczelam poszukiwanie linkow, a racej dodawanie do nas do bazy tego, o czym wiem. I w tym momencie zetknelam sie z problemem o nazwie "czestosc uaktualniania". o ile w przypadku serwisu dedykowanego wystarczajaca licba materialow powoduje, ze codzienne czy nawet comiesieczne aktualki nie sa konieczne, to np. silver.anime jest uaktualniane raz na pare misiecy, ma moze z tuzin recenzji i niewiele poza tym, a redaktor (jedyny) w obecnej chwili zajmuje sie pisaniem starych recenzji od nowa (by podniesc jakosc). i mam dylemat...

czy ktos moze ma jakies pomysly?
Przejdź na dół
Raul Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2005, 15:02   Re: linki - pytanie

Bianca napisał/a:
czy ktos moze ma jakies pomysly?

Czy naprawde czestosc uaktualniania ma jakies znaczenie? Juz predzej to czy link nadal istnieje. Ktos moze szukac jednej recenzji ktora akurat tam bedzie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-05-2005, 15:14   

wiesz, w momencie gdy pewnie na dzien dobry bedziemy mieli pare setek linkow...... chyba jednak tak, i to nawet nie tyle czestosc co jakas kombinacja czestosci i ilosci informacji (serwis ktory ma duzo nawet jak nie jest uaktualniany to jest wiele wart, natomiast jak jest maly to musi byc w miare dynamiczny)

i fakt, ktos moze tej jednej recenzji szukac, ale dogrzebanie sie do niej przez te paredziesiat/set linkow okreslalabym mianem "mission impossible".

chyba, ze jakos zaczniemy oceniac "rozmiar" serwisu, ale to jest grzaski grunt? bo gdzie sie zaczyna serwis "strona domowa", "maly", "sredni", "duzy" itp... mozna tez pomyslec o ocenach, ale to tez jest kwestia dyskusyjna (niby kto i na jakiej podstawie ma je wystawiac)

nie wiem, i szczerze mowie, ze potrzebuje rady
Powrót do góry
Raul Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2005, 17:15   

Bianca napisał/a:
wiesz, w momencie gdy pewnie na dzien dobry bedziemy mieli pare setek linkow...... chyba jednak tak, i to nawet nie tyle czestosc co jakas kombinacja czestosci i ilosci informacji

A moze niech glosuja na najlepsza stronke + ilosc wejsc?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2005, 17:28   

może na góre te które mają wejść więcej/są ciekawsze bardziej tematyczne, a na dół te które są już prawie martwe albo wogole nei ciekawe al inkujemy tylko dlatego że z tamtąd jest te kilka wejść??

eventualnie na góre to co do laya ładnie pasuje i całościowo sie dobrze komponuje na dół linki wglądające bardzo kiepsko:P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-05-2005, 18:43   

no nie, Ryu - zobacz jak linki sa zrobione teraz........
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-06-2005, 12:09   

Przy (nie udanej na szczęście) próbie wykonania w 100% niepotrzebnej roboty (chciałem przejść się po wszystkich stronach i spisać ich adresy na potrzeby przyszłych prac) namierzyłem kilka stron w naszych Likach, które nas nie reklamują (Polskich stron - by nie było nieporozumień)... Nie pamiętam bym wysyłał do nich listy, więc albo jest to dziura w mojej pamięci (wysłałem listy coś do 100 serwisów, więc nie powinno to dziwić) albo zostały dodane przy różnych innych okazjach. Albo zwyczajnie strony te wycofały się z reklamowania nas.

O problemie pogadamy w dalszej przyszłości, gdy już będziemy mogli coś sensownego z tym zrobić, przy okazji wymiany powkladanych w róznych miejscach buttonów.

Nie mniej jednak jeśli ktoś dodaje jakąś Polską stronę (ma to miejce z różnych przyczyn - np. w zamian za obrazki, lub po prostu, bo jest ciekawa) niech stara się jakoś uprosić u nich chociarz link tekstowy. Przypomne, że głównie w tej imprezie chodzi o stworzenie maksymalnie rozległej sieci reklam.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-06-2005, 13:05   

nie, nie prosilam ich o reklamowanie nas - to sa strony dodane przeze mnie.... i w linkach chodzi tez o podanie czytelnikom informacji o ich lubionych anime
Powrót do góry
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-06-2005, 13:21   

Linki są silnym narzędziem marketingowym, działającym zarówno bezpośrednio (użytkownicy z nich korzystający), jak i pośrednio (zmiana rankingu w Google). Dlatego jeśli ich jeszcze nie prosiłaś o link do nas, powinnaś to zrobić. Albo zostawić to Zegowi.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-06-2005, 13:45   

macie oboje racje. ja w tym momencie tego nie zrobie (mam na mysli ten tydzien) - jestem zawalona inna robota. potem moge sie wziac sama. jesli Zeg ma chwile, to uprzejmnie prosze ;)
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-06-2005, 15:17   

Znaczy się - ja i tak będę musiał kiedyś porozsyłać buttony z nazwą Tanuki więc po przy okazji zagadne do tamtych stron. Narazie się za to nie biorę z dość oczywistych przyczyn.

Nie robie tu nikomu wyrzutów, bo też nie rozmawiałem z Tobą o celu tego przedsięwzięcia, więc wina stoi też niejako po mojej stronie.

Swoją drogą będziemy musieli (Ja, Bianca, Tilk, może też i Avellana) dogadać się i spędzić troche czasu na ustaleniu wspólnej polityki w tym zakresie i podziału pracy.

Te buttony też kiedyś będzie trzeba obgadać... Z tego co wiem, to teraz jesteśmy bez grafika tak?

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.


Ostatnio zmieniony przez Zegarmistrz dnia 06-06-2005, 15:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-06-2005, 15:19   

ano...... tylko nie w tym tygodniu!!! blagam ;))


buttony tanukow moge porozsylac spokojnie jak ustalimy co jak i kiedy
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-06-2005, 15:24   

W tej chwili problem jest natury czysto teoretycznej... Nie ma buttonów, nie ma sensu się kłócić. Z tego, co wiem nikt nie ma czasu, by je zrobić, ja nie mam sumienia kogokolwiek gnać do tego...

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 06-06-2005, 16:43   

taa... tylko jak tu na forum wstawić button 90x30, żeby go nie rozciagało do 150?! grr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-06-2005, 17:12   

IKa - a masz takowy? Jeśli tak, to ślij Mailem... Jeśli nie (bo słyszałem, że zajęta jesteś), to się nie śpiesz... W najgorszym razie, jak wróce do Sanoka, to dam 10 złotych siostrze lub którejś z jej kolerzanek (one nieźle rysują) i niech sprofanują te buttony z oczami zmieniając napis.

(Co do wstawiania buttonów, to będzie trzeba też i pogadać o jakimś miejscu na stronie, gdzie wszystkie są zmagazynowane...)

«10 minut później»

Post się zdezaktualizował... Komu podesłać buttony?

Dzięki IKa... Naprawdę, co my byśmy bez ciebie zrobili? Mam nadzieje, że nie zajęło ci to zbyt dużo czasu.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group