FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Porządki w Multiświecie
Wersja do druku
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 16-06-2005, 17:08   Porządki w Multiświecie

Jak łatwo zauważyć, przeczyściłam trochę ten dział - głównie zresztą z tematów "komentarzowych" oraz takich, które naprawdę do wiekopomnych nie należą.

Pozamykałam nieaktywne tematy organizacji i nieaktywne questy - tak, ja wiem, że WSZYSTKIE, ale też wszystkie są nieaktywne. Jeżeli ktoś chciałby któryś z nich mimo wszystko kontynuować, niech da znać, to odblokuję (chociaż pewnie i tak skończyłoby się na 1-2 postach).

Nie zamknęłam (na razie) tematów WiPu i AntyWiPu, chociaż również umarły śmiercią naturalną. W związku z czym proszę przywódców jednej i drugiej organizacji o kontakt - moim zdaniem ich istnienie w obecnej formie nie ma sensu, ale nie mnie o tym decydować. A w razie czego zawsze można założyć świeży temat i zacząć zabawę od początku, tamte i tak są za długie.

W ogóle moja propozycja jest taka, żeby zarchiwizować wszystko to, co do tej pory w tym dziale napisano i zacząć ewentualną zabawę od początku - tym bardziej, że o ile się orientuję, doszło kilka osób, które chętnie by się po Multiświecie pokręciły, a w obecnej sytuacji ilość materiałów, przez które powinny się przegrzebać, jest zdecydowanie zbyt duża.

Krótko mówiąc:
1. jesli ktoś ma ochotę na aktywnego questa i ma pomysł, niech zbierze ludzi i go zakłada.
2. jeśli ktoś ma ochotę na aktywną organizację: patrz punkt pierwszy.
[3. WiP proszony do Herbaciarni na zbiórkę, coś z tym trzeba zrobić].

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 17-06-2005, 08:21   

Cóż, tematy które ja zrobiłem raczej już nie odżyją. W TWH(D)E nie za bardzo miałem pomysł na fabułę, a MB jest nieaktywny bo większość drużyny nie pojawia się na forum (przeszli na ciemną, zanglicyzowaną stronę Multiświata).
Cytat:

1. jesli ktoś ma ochotę na aktywnego questa i ma pomysł, niech zbierze ludzi i go zakłada.


Ja mam, ale póki co kończy się na pomyśle, bo prowadzenie questa w czasie sesji is some kind of a sick joke:P. Ale jak czarne chmury nad Rzecząpospolitą pójdą grzmieć nad Niemnem to natychmiast zaczynam werbunek:>.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group