FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
  Wulgaryzmy i ostrzeżenia:
Wersja do druku
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2005, 17:12   

Ja bym mu w ogóle napomknęła, że jego posty w zastraszającej większości treści nie mają w ogóle...

(chociażby samo założenie tematu o marności - sam temat zły nie jest, wyżalić się można przez wyśmianie problemów życia codziennego, ale zdaję sobie sprawę, że on go założył tylko po to, żeby gadać od rzeczy i się chwalić - "stojom u mnie dwa kompótery i ja je naprawiam, bo ja umiem, bo ja jestem tehniczny, a popijam se piwkiem, bo ja jestem dorosły, nie to co wy! A widzicie, wklejam artykół po angielsku! Bo angielski terz znam, a wy nie!" XD)

I mnie te przekleństwa też przeszkadzają, bo już nie wiem, co gorsze - "quffienie" mnie denerwuje niemożebnie i już lepiej by było chyba, jakby rzucał normalnymi słowami _^_

I sam sposób, w jaki on pisze, noo... mamuś do pokoju wchodzi, zerka w monitor i pyta nieśmiało "oglądasz blogi swoich rówieśniczek, znających polską ortografię?" ^^""

Ost się należy, chociażby za samą duyskusję o quotach. Bo wydaje mi się, czy nie od razu dostosował się do uprzejmej prośby moderacji? A potem jeszcze przez dwie kolejne strony żalił się, że mu niewygodnie.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2005, 17:22   

Dobrze, to może niech Zeg albo Serika wlepią mu osta i wyślą prywatną wiadomość z wyjaśnieniem, co i jak... Mogłabym ja, ale może mnie zostawmy na koniec, jeszcze pewnie zdążę go opitolić :)

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 23-11-2005, 17:53   

*Auuuuaaaaaaa....!!!
wyraża swoje uczucia po przeczytaniu postów Reda i besmirha

przy czym o ile u Reda mam ochotę poprawić te obrzydliwe orty... to u besmirha nie miałabym ochoty ich nawet dotknąc kijem ==

przepraszam, wlepcie mu (besmirhowi) tego osta ze ślicznym uzasadnieniem... za niereformowalnoś i niestosowanie się do poleceń modów, tudzież za obrazę inteligencji przedmówców ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2005, 19:48   

a temat o "chemii" to swoją drogą trzeba by albo przetrzebić, albo zamknąć (bo jak nie, to on się skończy kolejną awanturą)

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 24-11-2005, 16:57   

Przyznaję, temat ło miłości okazał się porażką, niech go ktoś miłosierny zamknie. Potem się pomyśli, czy go wywalić, czy też jakoś wywali wulgaryzmy i wskrzewsi jak ludzie ochłoną.

Besmirch napisał/a:


a tak ku woli scislosci fajna gierke wymysliles z tym zrobieniem nowego tematu.. ale dlaczego po tym jak ja zedytowalem topic .. ty poraz 2-gi zmieniles i dopiero wtedy dales wzmianke ze to ty ustawiles ;> wczesniej drobny byl drobny post ktory ledwo dalo sie zauwazyc ;> To wszystko w wiadomym celu czy przypadek? :>[...]

A i oto wyjasnienie calego tego procederu, z checiac zagralem w gre ktora wymysli pewien moderator i mimo ze niektorzy musieliby komus kupic fajny mieczyk .. czy plaszczyc sie pewnym osoba .. dostalem OST'a :)


Bu, aż mi wstyd, że tego nie wymyśliłemXD.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-11-2005, 17:09   

Ysengrinn napisał/a:
Przyznaję, temat ło miłości okazał się porażką, niech go ktoś miłosierny zamknie. Potem się pomyśli, czy go wywalić, czy też jakoś wywali wulgaryzmy i wskrzewsi jak ludzie ochłoną.

po co? w zasadzie to tam jest jeden czlowiek ktory mowi cos, i masa ludzi ktorzy na rozne sposoby mowia to samo..... to milo ze jestesmy zgodni ale wg. mnie nalezy wywalic (przy czym jestem za tym podejsciem od momentu powstania tematu)
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 24-11-2005, 17:19   

Heh, temat powstał by rozmawiać na temat, a nie by użerać się z Besmirchem. Ale masz rację, to jest wręcz groteskowe.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 03-12-2005, 21:17   

Slocik ma ode mnie 1/2 osta za czepialstwo, wyśmiewanie i mój zły humor.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group