FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Dziwne....
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 07-02-2006, 00:21   Dziwne....

Cytat:
Comic Party tak naprawdę obejrzałem bardziej z musu, niż dla przyjemności. Praca nad magazynem internetowym zobowiązuje, a mój artykuł o otaku wzbogacił się o opis kolejnego anime. Jednak nie sądzę, by było warto marnować na tę produkcję czas, który można spożytkować o wiele lepiej i na o wiele lepsze anime. Ten tytuł można co najwyżej uznać za ciekawostkę, ukazującą nam aspekty życia fana m&a w Japonii, o których, być może, nie mamy jeszcze najmniejszego pojęcia...


To z recki Mecenasa o Comic Party.

Czy tu nie ma lekkiego konfliktu interesów? Jak Mecenas pisze u nas, pisze jako jeden z nas i powinien unikać tak otwartych odniesień do innych serwisów. Ja bym powiedział że to trochę zbyt shameless plug do manga.pl - od wzajemnej promocji są bannery.

Nie wspomnę o tym, że coś o jakimś magazynie internetowym i artykule o otaku w recenzji U NAS wygląda dziwnie. Taki dysonans poznawczy... Proponowałbym wyciąć całe to zdanie:
Cytat:
Praca nad magazynem internetowym zobowiązuje, a mój artykuł o otaku wzbogacił się o opis kolejnego anime.
i i tak wszystko będzie jasne.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2006, 17:22   

O, też zwróciłam uwagę... Tyle, że bardziej sobie szkodzi biedak, bo większość ludzi stwierdzi jedynie "o rany, jaka chwalipięta" XD

Jeno szkoda, że dość jawnie daje znać, że recka to tak tylko dodatkowo, jakby łaskawie dla tanuka ^^"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 11-02-2006, 20:53   

Na wypadek gdyby ktoś to chciał zredagować, link:
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/217/rec/587
ostatni akapit.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2006, 21:54   

Hm, recenzja przeszła przez redakcję. Zostawiłam to celowo, bo szczerze mówiąc, nie wiedziałam, czemu usuwać. Nazwa zina nie pada, a nawet gdyby padała, to magazyn sieciowy jest rzeczą legalną. Więc troszkę nie rozumiem.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2006, 11:37   

Nie chodzi o to, że to jakoś specjalnie przeszkadza i musi polecieć, po prostu jest denerwujące i aż bije samozachwytem. Takim wetkniętym na siłę i z lekka gówniarskim. No i odsłania całkowicie przed atakami z serii "nie lubisz, to nie recenzuj na siłę, od początku zakładasz, że zjedziesz". Zresztą to samo znaleźć można w nieszczęsnym Futari Ecchi Azaga, biedak "został zmuszony do obejrzenia", na co też zwróciłam uwagę. Wystawia opinię taką, że robi się wszystko, byle rozszerzyć bazę.

Z drugiej strony gówniarski samozachwyt nie jest mi obcy. Do czegoś takiego też byłabym zdolna, ale byłabym wdzięczna, gdyby mi ktoś na to uwagę zwrócił i wywalił głupotę z tekstu. Bo uważam, że robi z siebie lekkiego idiotę. Z siebie, więc co nam zależy właściwie...

(i właśnie do głowy mi przyszło - czy to aby przypadkiem nie jest kolejny alt, który nie przedstawia innej opinii niż pierwsza recka? Bo pobieżnie przeglądając mam wrażenie, że jedynie więcej wad wymienia, tzn bardziej szczegółowo)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 12-02-2006, 20:20   

Avellana napisał/a:
Więc troszkę nie rozumiem.

Tanuk to Tanuk, i nie ma na nim żadnych artykułów ani zinu. Więc czytelnik może być zdziwiony odniesieniami do takowych... albo założy, że 'zarąbaliśmy' tekst recki z zinu nawet nie redagując.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group