FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
  Propozycja - zamiast sie prosic - zarobmy
Wersja do druku
Raul Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2006, 17:15   Propozycja - zamiast sie prosic - zarobmy

Chcialbym wyjsc z propozycja wspolpracy do pewnego sklepu. Chcialbym, zeby Tanuki bralo w tym udzial (razem da to o wiele wieksza szanse powodzenia).

Co musialoby powstac:
Tanuki Manga z recenzjami mang wydawanych w Polsce, uaktualnianymi na biezaco

Co w zamian:
- recenzent dostawalby mange za darmo (i/lub)
- za kazdy zakup osoby wchodzacej z Kasumi/Tanuki do sklepiku mielibysmy
X% od sprzedazy (to kwestia do uzgodnienia, te pieniadze moglyby sie przydac np. na obnizenie kosztow zjazdu) (i/lub)
- nagrody w konkursach oglaszanych na Kasumi/Tanuki

Bede wdzieczny za komentarze.

_________________
“Why is it," he said, one time, at the subway entrance, "I feel I've known you so many years?"
"Because I like you," she said, "and I don't want anything from you.”
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2006, 17:20   

W tej chwili wąskim gardłem jest czas Tilka, a także czas osób, które mogłyby pisać recenzje... Ale nawet kilka tytułów już jest "na zarybek" opisanych i czeka :)

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-03-2006, 17:25   

jakby tilk zanim zrobi tanuki: manga zrobil reklamy..... bo to i roboty mniej..........
Powrót do góry
Raul Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2006, 17:34   

Ja to rozumiem, chcialbym tylko wiedziec czy jest szansa ze Tanuki Manga powstanie w najblizszej przyszlosci.
Jesli mam rozmawiac ze sklepem to wolalbym wiedziec co moge im zaoferowac w swoim i waszym imieniu.

_________________
“Why is it," he said, one time, at the subway entrance, "I feel I've known you so many years?"
"Because I like you," she said, "and I don't want anything from you.”
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2006, 17:59   

Myślę, że akurat recki mang poszłyby w takim wypadku o wiele szybciej, niż bez współpracy - sprawa dość kosztowna, ale jakby dostać egzemplarze recenzenckie... No i szybciej niż w tej chwili anime idą, bo mangę można połknąć w autobusie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-03-2006, 18:06   

ka_tka, katus......ale ludzie maja mangi, nie maja czasu. a jak ta wspolpraca ruszy to co poniektorzy beda mieli matury/sesje i pokrewne
Powrót do góry
Raul Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2006, 18:14   

Czyli na recki anime tez nie beda mieli czasu, prawda?

_________________
“Why is it," he said, one time, at the subway entrance, "I feel I've known you so many years?"
"Because I like you," she said, "and I don't want anything from you.”
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-03-2006, 18:16   

Raul, nie wiem czy zauwazyles, ale od 3 tygodni w reckach anime sa przerwy, po prawie pol roku codziennych publikacji. wynikaja one wlasnie z tego ze ludzie nie maja czasu
Powrót do góry
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2006, 18:24   

Hmmm, no dobra, popatrzyłam przez pryzmat siebie. Nie mniej ja bym miała czas, a mang nie mam i długo mieć nie będę, bo za jedną mangę to ja sobie odzienie na lata kupić mogę ;P

Z anime problemem chyba jest i to, że zwyczajnie nie ma już popularnych serii do pisania i trzeba wyszukiwać różne dziwności ^^"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-03-2006, 18:26   

ka_tka, zglos sie do meow - mam tak ze 3 tuziny serii ktorych nikt nie zrobil (w tym troche wcale nawet popularnych)
Powrót do góry
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2006, 18:35   

Kiedy ja wiem, i właściwie większą część tego, co podebrałam na sylwestrze wybierałam ze względu na to, jeno przez część po prostu nie da się łatwo przebrnąć ^^"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-03-2006, 18:55   

ka_tka, wiesz, jesli sie nagle postanowisz za sportowe brac, wsrod nich nawet sporo dobrych nam zostalo, tyle ze na tanuku amatorow sportowcow ni ma
Powrót do góry
Raul Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2006, 20:18   

Mozecie pisac na temat? Bede wdzieczny.

_________________
“Why is it," he said, one time, at the subway entrance, "I feel I've known you so many years?"
"Because I like you," she said, "and I don't want anything from you.”
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 02-03-2006, 21:01   

Technicznie rzecz biorąc, czasu trochę znaleźć mogę - od rana do 14-tej czwartki mam wolne, a tydzień mam tak dziwnie zorganizowany, że w czwartek jest już po ćwiczeniach z jednej listy, a następnych list jeszcze nie ma. Więc Tanuki Manga mogłoby być systematycznie dokańczane, jeśli jest taka potrzeba.

A offtopując... wydaje mi się, że wymiana informacji w Tanuki szwankuje. Apeluję do "grupy warszawskiej", aby łaskawie umieszczała swoje rozważania, a przynajmniej ich wyniki, na forum. Bo dziwne rzeczy się ostatnio dzieją.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-03-2006, 21:05   

Cytat:
Ja to rozumiem, chcialbym tylko wiedziec czy jest szansa ze Tanuki Manga powstanie w najblizszej przyszlosci.


Też chciałbym to wiedzieć. Narazie wygląda na to, że TM będzie, jak będzie.

Powiem tak: pomysł dałoby się pewnie przepchnąć, ale problem rozbija się np. o kod. Nie dawałbym głowy też za codzienne aktualizacje.

Pomysł fajny. Chętnie miałbym coś takiego... Niekoniecznie dziś. Nie znam nikogo, kto by to zrobił od ręki. Nie stanę nad ludźmi z batogiem i nie zagnam ich do dodatkowej pracy...

Cytat:
A offtopując... wydaje mi się, że wymiana informacji w Tanuki szwankuje. Apeluję do "grupy warszawskiej", aby łaskawie umieszczała swoje rozważania, a przynajmniej ich wyniki, na forum. Bo dziwne rzeczy się ostatnio dzieją.


O ile rozumiem, to ten pomysł albo nie ma związku z Grupą Warszawską, albo dobrze się kryją. Grupa Warszawska ma własne problemy pozamerytoryczne.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group