FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Ogłoszenie: Poszukuje redaktorów
Wersja do druku
AnimeGakure
Gość
PostWysłany: 25-03-2006, 10:23   Ogłoszenie: Poszukuje redaktorów

Wiatm,
W tej chwili powstaje nowa strona o m&a. Uważam, że jest jeszcze miejsce w sieci dla dobrej strony o tej tematyce. Mam nadzieje, że uda nam się zagnieździć w świat m&a. Ale niestety mamy pewien problem. Niestety jest nas narazie tylko dwóch i nie poradzimy sobie z napisaniem wszystkiego. Teraz pojawia moja prośba:

Wszystkich zainteresowanych dołączeniem do naszych szeregów i napisaniem kilku recenzji i artykułów proszę o kontakt mailem: animegakure@yahoo.pl lub pod numerem gg: 3862944.

Jeżeli znasz się również na tworzeniu stron www w językach takich jak: php, mysql, to również proszę o kontakt.

Z góry dziekujemy za kontakt.

Pozdrawiamy
Redakcja AnimeGakure:
Greg, Hebel
Przejdź na dół
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-03-2006, 17:22   

heh.
Podziwiam za zapał ^_^"

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2006, 22:53   

A mi się osobiście wydaje że tworzenie którejś tam strony z tym samym nie ma żadnego sensu. Chyba, że chcecie chłopaki mieć na tej stronie coś innego niż: recenzje, piosenki, wiadomości z światka m&a, forum, czytelnie, słowniczek itp itd. A jak nie to ja wiem czy na pisanie o tym samym co już jest w kilku miejscach jest sens marnować czas, klawiaturę zdrowie i nerwy???
Ale mimo wszystko życzę powodzenia.

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-03-2006, 16:36   

Azag napisał/a:
A jak nie to ja wiem czy na pisanie o tym samym co już jest w kilku miejscach jest sens marnować czas, klawiaturę zdrowie i nerwy???


Osobiście mnie takie podejście denerwuje.

Tak, jest sens. Zawsze można lepiej, więcej, inaczej, zawsze to jakiś postęp. Gdzie byłaby nasza kultura, sztuka i wszystko inne, gdybyśmy w pewnym momencie oświadczyli "wszystko było, nie kontynuujemy"? A w necie starczy miejsca dla wszystkich.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-03-2006, 19:28   

Zeg słusznie pisze. Monokultury są złe, różnorodność jest fajna.

Jak działa przecież ewolucja biologiczna? Mamy sobie dużą liczbę wersji tego samego, z bardziej lub mniej drobnymi różnicami. Lepsi zostają, słabsi odchodzą. Dokładnie ten sam mechanizm stoi u podstaw ewolucji dzieł człowieka: lepsze stają się znane i znajdują dużo naśladowców, słabsze są zapominane. Dotyczy to zarówno kultury, jak i nauki i techniki. Zanik różnorodności prowadzi do zatrzymania postępu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2006, 14:51   

No... właśnie, dlatego jeszcze raz szczerze życze powodzenia.

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group