FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Anime (i nie tylko) Hall of Glory
Wersja do druku
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 12-07-2006, 08:28   Anime (i nie tylko) Hall of Glory

Temat traktuje o dawnych dobrych stronach internetowych. Bylo tego sporo. Kto pamieta niech sie podzieli wspomnieniami. Adresy nie dzialaja prawidlowo.

1. Kyoshiro's Venus Chamber
adres:http://klio.umcs.lublin.pl/~mporeb potem tez www.free.com.pl/~kyoshiro
Strona z poczatkow istnienia Neta w polsce. To byly czasy. Jeszcze w liceum wtedy bylem. Nigdy nie przeboleje ze tak krociutko mialem z ta witryna stycznosc!

2. ANIME.PL
adres: www.anime.pl
Nie chodzi o obecna do niedawna witryna oparta na engine Media Wiki tylko oo jej wczesniejsza (duuuuuuuuzo) wersje. To bylo polski internetowe centrum anime niemalze. Mniam. Ja chce to jeszcze raz! Buuuuuuuuu...

3. Lilu's Home Page
adres: www.noa.sm.pl/~lilu a potem www.lilu.joint.eu.org
Fajna byla stronka a na tamtejszym forum debiutowalem jako autor ficow i dostalem pierwsze pochwaly! Szkoda ze potem forum zjechalo na psy, z adminem sie pogryzlem i wkrotce po moim odejsciu witryna przepadla w niebycie. :-P

Chcialem dodac MANGAllery ale ona dziala (siuper) wiec to nie ten topic... :-)

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 12-07-2006, 21:32   

Cytat:
dostalem pierwsze pochwaly!

Muahahah, zwłaszcza od Batusia. Oj, pamietam pamietam. Szkoda, ze wpadłam tam w półmetku jego istnienia dopiero. Ale widze, ze Twój fich przez te 3 lata chyba cos sie nie posunął, jak były, tak są 2 czesci.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-07-2006, 18:41   

Final Fantasy Universe
Swego czasu najlepsza polska strona zrzeszająca świetnych ludzi, mająca klimat i będąca dla wielu wzorem do naśladowania. Niestety, z powodu pewnego wypadku strony już nie ma, choć osoby ją tworzące nadal są obecne w fandomie.
Castle of the Oaks
Pierwszy mój kontakt z polskimi fanfikami na poziomie. Strona co prawda istnieje, ale nie była aktualizowana od ponad 3 lat, więc śmiało można ją tu zamieścić. Cieszę się, że udało mi się uzyskać zgodę autorki na umieszczenie części jej fanfików na IW.
Forum Mangazynu
Padło niestety razem z Mangazynem, a było to najlepsze forum mangowe na jakim miałem okazje się udzielać. No i zrzeszało największą chyba liczbę mangowców w swoim czasie, najrózniejszych gustów i upodobań.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group