FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  Zboczone kreskówki
Wersja do druku
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 14-06-2007, 13:14   

Grisznak napisał/a:
Dla nich też nie liczą się fakty, a tylko nie licząca się z realiami ślepa wiara, że skoro oni czegoś chcą, to tak musi być.

Ja po prostu nie uznaję żadnego kompromisu kiedy w grę wchodzą zasady moralne. Człowiek idący na kompromis w sprawie moralności to dla mnie nie realista tylko zdrajca. nie ma czegoś takiego jak kompromis za wszelką cenę.
Grisznak napisał/a:
Idę zresztą o zakład, że przed wyborami Markijurki przyjdą do Kaczyńskich, co by zapisać się na listy.

To teraz już wiesz, czemu nie śpieszę się z deklarowaniem mojego poparcia dla niego. Poczekam i zobaczę na ile twardy ma kręgosłup moralny. Na pewno twardszy niż bracia Kaczyńscy z tego co widzę w tej chwili, ale wiadomo, że człowiek jest słaby... :P
Grisznak napisał/a:
Zaś Maria Kaczyńska ma prawo (sic!) do wyrażania własnych poglądów,

A ja mam prawo do zmiany zdania odnośnie szefa partii który ma taką żonę i jeszcze nikomu o tym nigdy nie wspomina. Gdybym wiedział, w wyborach głosowałbym na LPR, żona Giertycha przynajmniej nie odwala takich przedstawień.

Doreen napisał/a:
Owszem, pokazali plakat Alucarda (który wg. nich nazywa się Hellsing ale to już może przemilczmy)

No tak, zapomniałem że jego szefowa nazywała się Integra Wingates Alucard... XD

Doreen napisał/a:
a może po prostu ktoś wreszcie zrozumiał, że zwalanie wszystkiego na mangi/anime/książki/filmy/gry/whatever jest niepoważne.

a świstak siedzi i zawija je w te sreberka...

Może co więksi złośliwcy z redakcji byli akurat zajęci wylewaniem kubłów pomyj na obecną władzę i zabrakło już pomysłów, więc krytykę anime postanowili odstawić na potem >]

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-06-2007, 13:43   

Cytat:
Gdybym wiedział, w wyborach głosowałbym na LPR, żona Giertycha przynajmniej nie odwala takich przedstawień.

Ale jest tatuś, który twierdzi, że dinozaury żyły razem z ludźmi, czego dowodem ma być legenda o smoku wawelskim. Zresztą, dla mnie kolesie, którzy aktywnie wspierali władzę ludową są nic nie warci.
Cytat:
Ja po prostu nie uznaję żadnego kompromisu kiedy w grę wchodzą zasady moralne.

Lunar, nie kompromis! Realia. Kaczyńscy zdawali sobie sprawę, że propozycja Jurka nie ma w sejmie szans. Co za tym idzie, słusznie wykoncypowali, że skoro nie da się ruszyć sprawy do przodu, to nie ma po co w niej grzebać, bo nic sensownegoz tego nie wyjdzie. Jurek zachował się jak dzieciak, któremu powiedziano nie, więc kopnął w drzwi i sobie poszedł.
Kompromis byłby wtedy, gdyby chciano zmienić ustawę w drugiej stronie - a tego nikt, poza DiLerami robić nie chciał. Jurkowi nikt kompromisu nie proponował - jedynie zachowanie status quo. Gdyby Jurek miał zmysł polityczny, pozostałby w PiSie, cierpliwie czekając, aż pojawi się stosowniejsza chwila. Teraz, jako polityczny outsider, nie może zrobić niczego celem realizowania swych idei.
Powrót do góry
ghostface Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2006
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2007, 14:37   

LunarBird napisał/a:
Ale muszę wyraźnie przyznać, że Teletubisiów nie znoszę. Znam znacznie bardziej rozwijające bajki tak anime, jak i inne. "My Little Pony" albo "Care Bears" chociażby.

Ale Lunar, Teletubisie są skierowane do naprawdę małych dzieci, które jeszcze nie potrafią mówić, ani tym bardziej skupić się na jakiejś fabule. Ten program jest tak skonstruowany, żeby przyciągnąć uwagę dzieciaków w wieku 1-4, i ma on przede wszystkim bawić. I jak widać, zabawy i gaworzenie kolorowych misiów podobają się dzieciom, co w tym takiego strasznego? Bajka może być rozwijająca również bez morału.

Inna sprawa, po co takie maluchy mają w ogóle oglądać telewizję, ale to już zostawiam rodzicom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Alira14 Płeć:Kobieta
Wielkie Prych


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Draminion gdzie normalnym wstęp wzbroniony!;)
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 14-06-2007, 15:14   

Tak zwaną skrają wiarę w zasady moralne nie będę komentować bo wydaje mi się to głupie. Zawsze mi tłumaczono, że podstawą moralności jest nie krzywdzenie człowieka odbieraniem mu wolności i prawa do decydowania o sobie. Więcej nie napiszę, bo zaraz zostanę otoczona moderatorską evil czcionką...

Emm...Mam pytanie- teletubisie w ogóle mają jakąś płeć? Zawsze mi się wydawały takie... aseksualne. Mam kuzynkę, która gdy miała 3 latka przechodziła okres fascynacji tymi stworkami. Dla niej to było bardzo kształcące i rozwijające, a dla mnie alternatywą wbicia sobie ołówka w głowę ( no bo przecież to niegrzeczne aby gość nie oglądał 27 raz z rzędu tej samej kasety video z dzieciaczkiem, praaawda?).Można więc powiedzieć, że ten serial jest bardziej grtoźny dla ludzi, którzy nie muszą już się uczyć kolorów i wiedzą ile mają palców u jednej dłoni.
Czy ktos tu pisał, że My Little Pony jest lepsze?X_x Właśnie, że nie!
Moja kuzynka, dzieciak, który nie wie co to jest MacDonald i nienawidzi lalek barbie, zmusza mnie do zabawy w....kucykowe księżniczki X_x. Jak tylko przyjeżdzam do nich w odwiedziny, nie mija 5 minut a ja trzymam w rękach plastikowego konia i czeszę mu grzywę. To nie jest humanitarne!X_x

_________________
"Lepszy jest brak weny niż bycie Chuckiem Austenem"


Daria - Czy kiedykolwiek nasz wygląd nie wpływa na to jak nas oceniają?
Jane - Kiedy oddajesz organy do przeszczepu, no chyba, że to oczy

Daria, 2x06 -"Monster"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3270122
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 14-06-2007, 16:17   

Do Lunara i Grisznaka.

Ten temat NIE nazywa się "która partia ma twardszy kręgosłup moralny" ani "na kogo głosować?". Jeszcze JEDNA wzmianka o polityce i was obydwu wyostuję. Grisznak - nie zrobicie awantury? Kpisz czy o zdrowie pytasz, już teraz jedziecie ad personam...


(poza tym, Lunar - My Little Pony jest w stu procentach amerykańskie, w związku z tym komentarz że "znowu będzie na anime" jest nie na miejscu. Ktoś tu chyba nie odrobił lekcji)

I wracać mi do tematu!

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2007, 16:53   

Mai - jeżeli Lunar może się pomylić, to czy uważasz, że ludzie niezorientowani w temacie tego nie zrobią? W razie czego to pewnie dostałoby się każdej szerzej znanej produkcji.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 15-06-2007, 10:22   

Alira14 napisał/a:
Tak zwaną skrają wiarę w zasady moralne nie będę komentować bo wydaje mi się to głupie.

Oh re-hehehe-ally? >]
Alira14 napisał/a:
Zawsze mi tłumaczono, że podstawą moralności jest nie krzywdzenie człowieka odbieraniem mu wolności i prawa do decydowania o sobie.

Too bad, bo zadaniem prawa jest ochrona tych, którzy sami się bronić nie mogą.

Mai_chan napisał/a:
(poza tym, Lunar - My Little Pony jest w stu procentach amerykańskie, w związku z tym komentarz że "znowu będzie na anime" jest nie na miejscu. Ktoś tu chyba nie odrobił lekcji)

Mai (HiME XD)... ty naprawdę wierzysz, że nasi wszechstronnie uzdolnieni i dogłębnie zorientowani w temacie przeciwnicy nie znajdą jakiegoś pretekstu, coby zwalić na anime? To chyba jesteś większą idealistką niż ja sam, a to już naprawdę sztuka... ><

Swoją drogą w naszych mediach obowiązuje zasada: jeśli nie wiadomo, kto jest winien, to winni są fani anime...
Mai_chan napisał/a:
Grisznak - nie zrobicie awantury? Kpisz czy o zdrowie pytasz, już teraz jedziecie ad personam...

Zellas-oka-sama, ona wie lepiej co nas obraża o co nie! >< Ja się tak nie bawię! >< Xellosem ją, Xellosem! >]
BOReK napisał/a:
W razie czego to pewnie dostałoby się każdej szerzej znanej produkcji.

Yup. W szczególności tym co bardziej kontrowersyjnym, w której to kategorii anime niezmiennie bije rekordy od jakiegoś już czasu... :>
Alira14 napisał/a:
Emm...Mam pytanie- teletubisie w ogóle mają jakąś płeć? Zawsze mi się wydawały takie... aseksualne.

No właśnie, My Little Pony mają przynajmniej płeć... ><
ghostface napisał/a:
Ale Lunar, Teletubisie są skierowane do naprawdę małych dzieci, które jeszcze nie potrafią mówić, ani tym bardziej skupić się na jakiejś fabule. Ten program jest tak skonstruowany, żeby przyciągnąć uwagę dzieciaków w wieku 1-4, i ma on przede wszystkim bawić. I jak widać, zabawy i gaworzenie kolorowych misiów podobają się dzieciom, co w tym takiego strasznego? Bajka może być rozwijająca również bez morału.

W tym wieku to dziecko ma się uczyć nie z telewizora tylko w czasie zabawy z rodzicami. A jak rodzice nie mają dla niego czasu, to powinni to sobie uświadomić ZANIM będą mieli dziecko. No ale nasza wspaniała wszechtronnie rozwinięta cywilizacja jak zwykle wie wszystko lepiej... ><

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-06-2007, 10:36   

Mai-chan prosiła już o powrót do tematu. To, oczym napisał post LunarBird dla mnie osobiście stanowi zagadkę, nad której rozwiązaniem będę się jeszcze głowił, ale wydaje mi się, że dopasowanie go do jakiegokolwiek tematu byłoby trudne. Temat więc zamykam.

Użytkownik LunarBird otrzymuje osta za:
1) Niestosowanie się do zaleceń moderacji.
2) Pisanie nie na temat.
3) Pisanie postów pozbawionych sensu i treści.
4) Celowe maskowanie treści postów za pomocą jakichś dziwacznych, infantylnych wtrętów i działalność utrudniającą czytelnikowi zrozumienie.
5) Spam.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group