FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Anime & Manga Forum
Wersja do druku
kouta Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Lip 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2008, 00:47   Anime & Manga Forum

Witam wszystkich użytkowników forum Tanuki. Jako, iż po zapoznaniu się z regulaminem mogę stwierdzić, iż temat jest prawidłowy, chciałbym zareklamować swoje forum o anime i mandze. Powstało ono niedawno, bo dokładnie około tygodnia temu, jednak na obecną chwilę mamy już prawie tysiąc postów i zero spamu czy gier forumowych. Znajdziecie u nas działy poświęcone ciekawych tytułom anime i mang, osobny rozbudowany dział o kraju kwitnącej wiśni *Japonii*, dodatkowo istnieje wiele innych działów, które umilą wam pobyt na forum. Wszelkie posty oraz tematy są na dość wysokim poziomie. Dodatkowo posiadamy dwie strony tematyczne o Dragon Ball i Bleach, jednak w niedalekiej przyszłości chcemy rozbudować właśnie ten kierunek. Tak więc na sam koniec zapraszam wszystkich na Anime & Manga Forum.

Adres: http://amforum.eu
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-07-2008, 08:24   

Zrobiłeś działy dla naprawdę wyjątkowo wybitnych anime. EL. Tak, to jest tak rozległe i tak głębokie anime, że do dyskusji o nim potrzeba aż osobnego działu.
jedyne, co jakiś poziom przedstawia w działach dla tytułów to FMA, DB (klasyka) i CG trochę.

A reszta? Nie zauważyłem tam nic, czego nie byłoby gdzie indziej. Nic, co by kogokolwiek miało zachęcić do postowania na forum. czyli tak z deka bieda&przemoc = nędza&ubóstwo.
Proponuję przestawić koncepcję forum, bo na narutardy to ma monopol naruto.pl.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2008, 09:16   

Oj, nie przesadzajmy tak od razu. Jak na razie forum jest zbyt małe by można było coś sensownego powiedzieć. Jedno co zauważyłem, to to, że dział z tytułami anime w tej formie jest mało perspektywiczny - jak dojdą inne interesujące i "gorące" tytuły anime (a dojdą, interesujące dyskusje potrafią się toczyć wokół bardzo czasem dziwnych i trudnych do przewidzenia tytułów) i zacznie się rozrastać, może stronę baaaardzo w dół rozciągnąć, a to zwykle nie jest dobrym pomysłem. Kolejną rzeczą na jaką zwróciłem uwagę jest ogólny poziom forum - tu duży plus, jak na razie. Dyskusje lokują się powyżej tzw średniej fandomowej (i zdecydowanie powyżej poziomu kilku forów które przychodzą mi do głowy, a których nazw nie będę wymieniał), na razie nie zauważyłem trolli i osobników trollopodobnych - tak trzymać, bo tak naprawdę to nie tematy tworzą forum, a ludzie którzy na nim siedzą (i wystawiają mu opinię).

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-07-2008, 10:03   

Slova, trochę przesadzasz, widać że forum dopiero się rozrasta. Osobne działy dla każdego anime to nieco chybiony pomysł, przez to forum, tak jak wspomniał Bezimienny, bardzo rozciąga się w dół, a co za tym idzie, robi się nieczytelne. Poza tym, moim zdaniem, całkiem rozsądnie wybrano tematy - może nie są to szczególnie ambitne serie, ale popularne, czyli przyciągną potencjalnych użytkowników (Slova, zobacz ile komentarzy ma na Tanuku EL, osobny dział dla tego anime to świetny pomysł, przynajmniej pozwoli uniknąć bałaganu).
Slova napisał/a:
A reszta? Nie zauważyłem tam nic, czego nie byłoby gdzie indziej. Nic, co by kogokolwiek miało zachęcić do postowania na forum. czyli tak z deka bieda&przemoc = nędza&ubóstwo. Proponuję przestawić koncepcję forum, bo na narutardy to ma monopol naruto.pl.

Wiesz, mnie zachęcił chociażby prezentowany poziom, znacznie wyższy niż na przeciętnym "narutardowym" forum. Posty są całkiem sensowne i napisane po polsku, ogólnie strona prezentuje się całkiem sympatycznie i mam nadzieję, że będzie się rozwijać. Na pewno zrobiła na mnie duuużo lepsze wrażenie, niż szeroko reklamowany Animebrat ;)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group