FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Darmowe talie do Magic: The Gathering
Wersja do druku
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 10-06-2009, 23:13   Darmowe talie do Magic: The Gathering

Wystarczy się zarejestrować pod tym linkiem, zgodzić się na spamletter i wybrać odpowiadające nam miasto, żeby dostać kod uprawniający nas do odbioru jednej darmowej talii. Promocja kończy się chyba za niecałe 2 tygodnie, choć to akurat wiem z niepotwierdzonej plotki - swoją talię już mam więc się nie wgłębiałem. Odpowiedź na pytanie, czy już kiedyś graliśmy nie wpływa na to, czy dostaniemy talię. Talię odbieramy w sklepie znajdującym się w wybranym przez nas mieście, na terenie Polski jest do wyboru kilkanaście miast (ja odbierałem w sklepie "Morion" w Warszawie).

Pomyślałem, że dam znać, parę osób tu w Magica gra, a darmowe karty nigdy nie bolą - w najgorszym przypadku to 30 całkiem fajnych zakładek do książek.

_________________
...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-06-2009, 23:35   

Vodh to zależy co wysyłają. Jeśli badziewie to ja dziękuje ;> Mam sporą kolekcja kart, w sumie to już mógłbym nią ściany we wszystkich pokojach wytapetować. Chętnie bym się niektórych kart pozbył, nawet za darmo.
Powrót do góry
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 11-06-2009, 00:09   

Badziewie :) W każdym razie w czarnym decku, ale nie ma powodu, by sądzić, że w innych jest lepiej. 3-4 uncommony, reszta - commony, wszystko z podstawki do X edycji. Proponuję rozpocząć tapetowanie. I nie wysyłają, sam odbierasz. W sklepie. Taka reklama, rozumiesz. Podejrzewam, że przekonanie do kolejnych zakupów ludzi, którzy już mają tysiące kart nie jest głównym celem tej akcji, ale mogę się mylić.

(Choć na takich jak ja, którzy zbieranie w pewnym momencie zawiesili jak najbardziej może podziałać, zwłaszcza, że 17 lipca wychodzi Magic 2010, czyli edycja XI. Poza tym lubię darmowe rzeczy, nic na to nie poradzę :D)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-06-2009, 20:01   

Nie no ja rozumiem o co chodzi. Plusy są jeszcze jak się trafią jakieś grywalne commony. Każda promocja oferująca darmowe karty, jest fajna i przyjemna.
Zwłaszcza, że magic jest drogą karcianką. Jeśli się chce mieć dobry deck to parę stówek trzeba wyłożyć.
Powrót do góry
peki Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2009, 01:01   

hehe Altruista jeśli się tak mocno chcesz posbyć za darmo to ja z chęcią przygarne =D

w tą gre gram prawie, że od kiedy pamięcią sięgam i z chęcią bym powiększył moją kolekcje, aczkolwiek jedyna rzecz za jaką tak naprawde poluje to chociażby jeden black lotus!

_________________
Become the heir
The Serpent Saint
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2017986
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-06-2009, 10:02   

Wiesz ile Black Lotus kosztuje? Z Unlimited Edition jest warty $1,149.99 ;>
Powrót do góry
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 20-06-2009, 10:04   

Nie mówiąc o tym że i tak na turniejach go używać nie można( jak zresztą reszta wielkiej dziewiątki).

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 20-06-2009, 10:08   

Karel ino w fandeckach nim można grac. Zresztą ja i tak na turniejach wysoko rankingowych nie biorę udziału.
Powrót do góry
peki Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-06-2009, 11:36   

wiem ile kosztuje, wiem ze w rankingowych turniejach nie mozna grac, ale szczerze mówiąc nowe edycje i tak słabo mi leżą i raczej staram się zdobywać te stare

_________________
Become the heir
The Serpent Saint
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2017986
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 20-06-2009, 13:49   

Użytkownik peki proszony jest o stosowanie wielkich liter na początku zdania, kropki na końcu zdania i znaków przestankowych w postaci przecinków oddzielających zdania podrzędne (spacja po znakach przestankowych). Forum to nie czat, gg czy sms, preferujemy wypowiedzi zgodne z zasadami języka polskiego.

IKa - Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Renatalia
Gość
PostWysłany: 14-07-2010, 17:48   

Chętnie przyjmę karty do nauki gry jeśli ktoś z Was ma gest je podarować. Jestem nowa i dopiero chcę się nauczyć zasad. Nie bardzo wiem jakie kupić na początek. Podobają mi się zielone, białe i niebieskie. Proszę o rady i sugestie. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group