FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Voltex Art's
Wersja do druku
voltex Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-03-2010, 14:39   Voltex Art's

Słowem wstępu rysuję odkąd pamiętam ;) Tylko szkice ołówkiem, nigdy nie bawie się w kolorowanie. Według mnie to psuje rysunek. Niedawno narysowałem ten oto rysunek. Opierałem się o obraz znaleziony w sieci ;)

Wakfu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
~~mukuru Płeć:Kobieta
Drama Queen


Dołączyła: 29 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 13-03-2010, 18:48   

Całkiem nieźle, sporo się musiałeś nad tym nasiedzieć, gratuluję cierpliwości! Próbowałam znaleźć cokolwiek, do czego mogłabym się przyczepić, ale nie widzę żadnych błędów w proporcjach, cieniowaniu itp. Masz ładną kreskę, widać, że trochę już rysujesz. Szkoda, że nie ma żadnego tła, nie lubię, kiedy postać wisi w przestrzeni.
Jeśli chodzi o kolorowanie- może zniszczyć rysunek, ale jeżeli jest dobrze wykonane, może mu też znacznie pomóc (to tylko moja opinia).
Rysujesz też własne postacie, czy tylko na podstawie gotowych obrazków?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
12287571
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 13-03-2010, 19:09   

Jassssne, "Opierałem się o obraz znaleziony w sieci" - powiedz od razu, "przerysowałem to sobie". O stąd: http://gueuzav.deviantart.com/art/Wakfu-Characters-63757078

http://irian.nd.e-wro.pl/trace.jpg - nałożenie kopii na oryginał. Leciałeś po liniach, nawet Ci się nie chciało zmieniać szczegółów. Kradzież cudzej pracy jest przestępstwem.

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
voltex Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-03-2010, 19:23   

Irian napisał/a:
Jassssne, "Opierałem się o obraz znaleziony w sieci" - powiedz od razu, "przerysowałem to sobie". O stąd: http://gueuzav.deviantart.com/art/Wakfu-Characters-63757078

http://irian.nd.e-wro.pl/trace.jpg - nałożenie kopii na oryginał. Leciałeś po liniach, nawet Ci się nie chciało zmieniać szczegółów. Kradzież cudzej pracy jest przestępstwem.


Oczywiście, w końcu to jest lineart, tyle, że robiony ołówkiem ;) Tutaj ćwiczyłem proporcje i cieniowanie ;) Nigdzie nie napisałem, że sam to wymyśliłem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 13-03-2010, 19:59   

"Niedawno narysowałem ten oto rysunek". Co prawda tak naprawdę to nie narysowałem go sam, tylko przeleciałem się po liniach, które wcześniej zrobił ktoś inny i nie włożyłem w to więcej pracy, niż przeciętny skaner, ale to tak drobny i nieznaczący szczegół, że nie będę o tym wspominał.

O'RLY?

Nie będę się tu nawet wgłębiać w sens ćwiczenia czegokolwiek przez konturowanie - może oprócz umiejętności trzymania ołówka. Pokaż coś, co narysowałeś sam od początku do końca, to będzie można komentować Twoje umiejętności. Na razie wszystkie zachwyty nad rysunkiem można kierować do twórcy oryginału.

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 13-03-2010, 20:17   

...

Jeżu, kolejny. Ile jeszcze osób przyjdzie pochwalić się tym, że umie przerysowywać rysunki?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group