FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
  Zakończenia anime
Wersja do druku
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-03-2010, 17:56   Zakończenia anime

Jest to temat służący do dyskusji o zakończeniach serii anime, których emisja już się zakończyła (a więc bez zbędnego gdybania proszę). Przedmiotem rozmów mają bycz odczucia i wątpliwości wobec finałów, ukryte nawiązania i odniesienia etc. Prószę rozmówców o przestrzeganie kilku prostych zasad:
1. Na wstępie należy pogrubioną czcionką napisać, jakiej serii zakończenie omawiamy. Dzięki temu unikniemy przypadkowego oświecania widzów, którzy chcieliby pozostać w błogiej nieświadomości i sami dane zakończenie ujrzeć.
2. Spoilery należy ukrywać. Owszem, będzie to rozmowa o anime ukończonych, ale z biegiem czasu może tu być nieco tłoczno i w poszukiwaniu informacji o danym anime ktoś niechcący może wpaść na coś, czego nie chciałby przeczytać.

Aha, temat będzie zbiorczy, ale oczywiście można dyskutować na temat konkretnych anime. Nie ma sensu zakładać w alfabecie wielu tematów, albo odkopywać te już umarłe.

Zaczynam.
Last Exile
Kiedyś już raz zabrałem się za te anime, ale nie dokończyłem. Ostatnio obejrzałem sobie całą polską wersję. Ktoś na IRCu wspomniał, że posiada ono zakończenie typu WTF i sądziłem, ze już nic mnie nie zaskoczy. Poznając kolejne mysteriony domyślałem się, czym może być EXILE, ale i tak mój mózg został skołowany.

Spoiler: pokaż / ukryj
Przede wszystkim nie mam pojęcia, jak to się skończyło... Bo tak, Exile sobie poleciało w kosmos, Claus, Lavie i jeszcze kilka osób byli na jego pokładzie (nie wiadomo, czy podczas lotu), potem znaleźli się w jakimś wonderlandzie, z tym, że Moran, z tego, co się orientuję, nawet się do Exile nie zbliżył. Mimo to był tam razem z resztą. Ok, niech będzie, że wylądowali na Ziemi, co z resztą bohaterów? I starym światem? Czy ten, który widzimy na końcu, to po ciągle ten sam, lecz pozbawiony Great Stremu? Jeżeli nie i cała paczka naprawdę znalazła się na innej planecie, to całość zupełnie nie ma sensu jak dla mnie, a takie myśli nasuwają się po opisie Exile w wykonaniu Maestro Delphine. Ludzie, ja naprawdę tego nie łapię...
.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group