FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
  Zero no Tsukaima - Futatsuki no Kishi (TV)
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-12-2008, 10:54   

No to przecież mówię - weź na przykład mnie. Co prawda "byłem w stanie" obejrzeć resztę, ale przy drugiej serii momentami chciałem sobie dać spokój, a trzecią obejrzałem już tylko siłą rozpędu, bo w sezonie było mało ciekawych serii.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 28-12-2008, 11:09   

Więc dobrze, że choć obstawa szła w ciemno, to nie padła żadna kwota :]

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 30-12-2008, 14:51   

Keii napisał/a:
a trzecią obejrzałem już tylko siłą rozpędu, bo w sezonie było mało ciekawych serii.


Odcinek specjalny do PnR też oglądałeś z rozpędu? Swoją drogą, plażowa OVA przekroczyła już wszystkie granice. Ale to temat o FnK, więc milknę.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-12-2008, 21:48   

Odcinek specjalny oglądałem z ciekawości, bo nie był połączony z główną linią fabularną. Wiedziałem o nim tyle, że to OVA.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
sesmen
Gość
PostWysłany: 22-01-2009, 18:35   

Mi najbardziej podobała się 2 i 3 seria. Powód? W 2 części było bardzo ciekawie i akcja się rozwijała i musze przyznać że najleprzy odcinek z ZNT to był właśnie odcinek ostatni z 2 seri. W 3 jednak troche się zmienia. Mianowicie: Kirche zakochuje się w Profesorku jakimś tam <nie pamiętam imienia > xD dla mnie to był absurd. Jak jakaś uczennica morze zakochac się w jakimś doktorku ;p? Jednak w pierwszej seri też było ciekawie. Nie będe mówić dlatego bo już oglądnąłem 3 serie więc nie za dobrze pamiętam 1 i 2 serie :(. W ostatnim odcinku trzeciej seri okazuje się że Tabitha <nie wiem czy dobrze napisałem :P> zakochuje się w Saito :P. Zakończenie durzo nie wyjaśnia więc morzemu być pewni że 4 seria powstanie. Nie wiadomo jednak kiedy. Jednak nie oficjalnie powinno to nastąpić gdzieś latem 2009, w lipcu czy w czerwcu. Przepraszam tez na błędy ortograficzne bo z polaka za dobry nie jestem :)
Powrót do góry
Yeni
Gość
PostWysłany: 10-02-2009, 13:58   

Jestem pewna, że 4 seria ZnT powstanie. Są ku temu powody:
- Główny zły nadal żyje
- Nie było jeszcze romantycznego wątku Louise i Saita nie kończącego się głupim wnerwianiem Louise. xPPP
- Głupia pokojówka się nie osczepiła, i ogólnie niektóre wątki nie zostały zupełnie skończone.
Powrót do góry
klopas Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Sty 2009
Skąd: Bytom
Status: offline
PostWysłany: 23-02-2009, 21:13   

ja z niecierpliwością czekam na 4 sezon :) ale sezony które mi się podobały najbardziej to 1 i 2.. 3 też była ok ale jakoś 1 i 2 bardziej mi się spodobały :) jak ja bym chciał żeby sezon 4 miał 24 odcinki... :D


Cytat:
- Nie było jeszcze romantycznego wątku Louise i Saita nie kończącego się głupim wnerwianiem Louise. xPPP


nawet jak wyjdzie 4 sezon to w nim i tak to będzie :P a z resztą gdyby nie to, to ta seria zrobiłaby się dziwna :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6361166
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 24-02-2009, 21:37   

Cytat:
nawet jak wyjdzie 4 sezon to w nim i tak to będzie :P a z resztą gdyby nie to, to ta seria zrobiłaby się dziwna :P

Ja wiem na pewno że Saito się ożeni z naszą Louise ale osobiście chciałbym aby pokazali Pustynie . Zawsze ciekawiło mnie jak to wygląda czy to jakiś las czy normalna piaskowa pustynia . ale mogła by się pojawić jeszcze jedna postać która włada mieczem bo Jeden miecznik Saito a reszta magowi ... nie , to trochę za prosty schemat .

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
C4rl0s Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2009, 20:38   

Keii napisał/a:
Ja swoje zdanie wyraziłem parę postów wyżej, mogę rozszerzyć je o trzecią serię - jest ze wszystkich najgorsza, a poziom ZnT to moim zdaniem równia pochyła w dół.
Według mnie wszystkie serie ZnT są równe
MegamanNoTsukaima napisał/a:
Ja wiem na pewno że Saito się ożeni z naszą Louise

Przecież już to zrobił na końcu drugiej serii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luise i Saitoz
Gość
PostWysłany: 17-11-2009, 15:38   Zero no tsukaima !!

C4rl0s napisał/a:
Keii napisał/a:
Ja swoje zdanie wyraziłem parę postów wyżej, mogę rozszerzyć je o trzecią serię - jest ze wszystkich najgorsza, a poziom ZnT to moim zdaniem równia pochyła w dół.
Według mnie wszystkie serie ZnT są równe
MegamanNoTsukaima napisał/a:
Ja wiem na pewno że Saito się ożeni z naszą Louise

Przecież już to zrobił na końcu drugiej serii.


Tylko wzieli tak ślub żeby wiedzieć czy żyją czy po to mieli te kwiatki ona powiedziała mu że to tak bo nie chce umrzeć nie będąc żonata i oni ino tak w towarzystwie siebie wzieli ślub przez wypicie wina a tak to naprawde się nie ożenili !!! dopiero się ożenią !!! <3
Powrót do góry
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 17-11-2009, 15:44   

Po pierwsze, po prawo masz przycisk "Edytuj". Po drugie, wystarczy jeden wykrzyknik. Na koniec zerknij TU. Pomijam fakt, że powinnaś to zrobić zanim w ogóle zaczęłaś tu pisać.

Edit: Oh my, zwracam honor, nigdy nie pisałem z gościa. Niemniej 3 posty (z czego jeden już usunięty) pod sobą to przesada...

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.


Ostatnio zmieniony przez Loko dnia 17-11-2009, 15:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-11-2009, 15:45   

Loko napisał/a:
Po pierwsze, po prawo masz przycisk "Edytuj"

Nie, nie ma. Przecież pisze z gościa :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 19-11-2009, 16:35   Re: Zero no tsukaima !!

MegamanNoTsukaima napisał/a:
Ja wiem na pewno że Saito się ożeni z naszą Louise

Przecież już to zrobił na końcu drugiej serii.[/quote]

Tylko wzieli tak ślub żeby wiedzieć czy żyją czy po to mieli te kwiatki ona powiedziała mu że to tak bo nie chce umrzeć nie będąc żonata i oni ino tak w towarzystwie siebie wzieli ślub przez wypicie wina a tak to naprawde się nie ożenili !!! dopiero się ożenią !!! <3[/quote]

Powiem jak w pewnym kabarecie : "No co ty gadasz?"

ekhem A tak na poważnie. Możemy się spodziewać 4 sezonu. Ktoś na YT co jakiś czas dostaje info na ten temat. Podałbym wam link, ale go zgubiłem.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Shinku Płeć:Kobieta
UWAGA! TSUNDERE!!


Dołączyła: 11 Sie 2010
Skąd: z Tokyo...
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-09-2010, 13:26   

Nie da się nie lubić Zero no Tsukaimy , to bardzo fajne anime uwielbiam to! A lOUISE JEST BARDZO ŁĄDNA :3

_________________
INUYASHA:OSUWARI!!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
23779501
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-09-2010, 13:30   

ZnT bardzo łatwo da się nie lubić - wystarczy nie przepadać za fanserwisem. Zresztą, o ile pierwsza seria zaliczała się do kategorii "ujdzie", to 2 i 3 były beznadziejne...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group